StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

KLIMATIZÁCIE

KLIMATIZÁCIE

Moderná klimatizácia dokáže regulovať teplotu a vlhkosť a zabezpečuje aj vetranie so súčasným prečistením vzduchu. Klimatizácie môžu byť vybavené aj viacnásobnou filtráciou na čistenie vzduchu. Ponúkame Vám klimatizácie do bytu aj kancelárie a tiež montáž, servis a poradenstvo.

 • Nástenné klimatizácie

  Sú vhodné do každého priestoru t.j pre domácnosť, kanceláriu aj pre technologické priestory. Inštaluje sa na zvislej stene miestnosti pod stropom. Vnútorná klimatizačná jednotka je prepojená prostredníctvom Cu potrubia pre chladiarenské účely s vonkajšou jednotkou. Umiestnenie vonkajšej jednotky je zväčša na fasáde, na streche alebo na zemi. Vnútorná jednotka je vybavená diaľkovým ovládačom.

 • Parapetné klimatizácie

  Parapetná klimatizácia je vhodná pre obdĺžnikové miestnosti a ako riešenie s vyšším komfortom. Vnútornú jednotku je možné umiestniť na parapet alebo pod strop pričom vďaka motorizovanej klapke dochádza k dokonalej distribúcii vzduchu do obsluhovaného priestoru a tak poskytujú užívateľovi vyšší komfort.

 • Kazetové klimatizácie

  Vhodné sú najmä tam kde je znížený strop a kde z estetického alebo iného dôvodu nie je možné umiestňovať klimatizačné jednotky na stenu. Pre svoj vysoký výkon sú použiteľné do veľkých priestorov, zasadačiek, obchodov, kancelárií. Štandardne v prevedení tepelné čerpadlo.

 • Kanálové klimatizácie

  Kanálová klimatizácia Daikin je určená na montáž do sadrokartónu. Pre svoje rozmery je možné ju umiestniť do 240 mm priestoru medzistropu. Ide o diskrétne skrytú jednotku. Jediným dôkazom jej prítomnosti sú mriežky nasávania a vypúšťania.

 • Podstropné klimatizácie

  Daikin podstropná jednotka je vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. FHQ je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu.

 • Flexi klimatizácie

  Výnimočnosť flexi klimatizácie Daikin Professional spočíva v univerzálnej montáži horizontálne pod strop alebo vertikálne na stenu - účinne rozmiestni teplotu

 • Čističky vzduchu

  Čističky vzduchu vytvárajú zdravé domáce prostredie, zlepšujú komfort bývania a sú dôležité pre astmatikov aj alergikov pretože odstraňujú organické látky

 • Vonkajšie jednotky MULTISPLIT

  Daikin Multisplit - vonkajšia jednotka je kombinovateľná s viacerými vnútornými jednotkami. Sezónna účinnosť až A+++, top technológia, zabudovaná inteligencia

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 50 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 50 položiek