MITSUBISHI Kazetová klimatizácia štvorsmerná - SLZ-M

Klimatizácia je vybavená I-SEE senzorom na detekciu osôb v miestnosti, novým patentovaným 3D turbo ventilátorom, aj čerpadlom kondenzátu. Diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom a dekoračný panel sú v základnej výbave. Štvorcestná kazetová jednotka SLZ-M sa vďaka svojej konštrukcii hodí do stropných inštalácií miestností s väčšou rozlohou. Je ideálny aj do kancelárií, rodinných domov aj maloobchodov. S Coanda efektom dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

4-smerná kazetová jednotka SLZ-M

Systém sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá odčerpáva energiu z vonkajšieho vzduchu a jednej, alebo niekoľkých vnútorných jednotiek, ktoré vyfukujú teplý alebo chladný vzduch podľa požiadavky. Pri spotrebe zhruba 1kW elektrickej energie dokážu vyprodukovať do interiéru až 5 kW tepla. Elektrickú energiu využívajú len na pohon kompresora a riadenia. Použitie pre víkendové chaty, rodinné a bytové domy, kostoly, sklady, prevádzky, školy, športové haly a pod. Táto jednotka má štandardne zabudované čerpadlo kondenzátu (prípadne ako voliteľné príslušenstvo). Čerpadlá majú tichý chod, sú spoľahlivé a majú nízku spotrebu vďaka použitiu DC motorov. Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom, zobrazia sa v aplikácií Mel Cloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov a môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

 

 

Klimatizácie Mitsubishi

Sú dôkladne testované a základom podnikania Mitsubishi Electric je presnosť a kvalita. Značka má výrobu vo vlastných továrňach s plnou kontrolou aj nad najmenšími detailami výsledného produktu. Získate tak solídnu konštrukciu od jedného výrobcu a nie zbierku dielov rôznych subdodávateľov. Výrobky Mitsubishi Electric majú veľmi málo reklamácií a majú dlhú životnosť. So značkou Mitsubishi máte záruku, že systém bol navrhnutý tak, aby fungoval aj v náročných podmienkach. Surová sila je badateľná vo všetkých detailoch. Zariadenie patrí medzi vysoko funkčné klimatizácie so skvelým výkonom a patrí medzi najdômyselnejšie tepelné čerpadlá vzduch-vzduch. Je nabitá funkciami, ktoré zlepšujú výkon a zvyšujú pohodlie domova. Okrem iného sú tu prednastavené komfortné režimy, takže si môžete rýchlo a jednoducho zvoliť správne nastavenie, možnosť wifi pripojenia, a ďalšie.

 

 

FILTRÁCIA A SMEROVANIE VZDUCHU

Možnosť nastavenia horizontálneho a smerového vyfukovania vzduchu s možnosťou využitia 4, 3 alebo 2 smerov, ktoré umožňuje optimálne rozmiestnenie ochladeného, alebo ohriateho vzduchu v priestore. S efektom horizontálneho vyfukovania dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu. S Coanda efektom dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu. Vďaka technológii iónov striebra možno dosiahnuť mimoriadne efektívneho čistenia, pri ktorom sa zo vzduchu v miestnosti odstraňujú nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva plne zachovaný aj po umytí filtra. 

 

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN A VÝKONNEJŠÍ KOMPRESOR

Táto jednotka je dizajnovaná s hranatým telom - výborné riešenie do miestností, kde je osvetlenie inštalované v strede miestnosti a príslušenstvo ako napríklad skrine sú umiestnené pri stenách. Výhodou je, že nepotrebujete žiadny servisný otvor. Nová 4-smerná kompaktná kazetová jednotka získala ocenenie za dizajn a kvalitu výrobku - OCENENIE GOOD DESIGN. Pomocou špeciálnej výrobnej metódy sa podarilo skonštruovať kompresor, ktorý má pri rovnakom výkone kompaktnejšie rozmery. Takto sa dá mimoriadne výkonný kompresor zabudovať aj do vonkajšej jednotky z M-série. Kompresor je konštruovaný pre konštantné udržiavanie vykurovacieho výkonu aj pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu. Ohrev kondenzačnej vaničky v cene jednotky Vonkajšie jednotky Hyperheating majú zabudovaný ohrev a odvod kondenzu ako štandard. Majú optimalizované odmrazovanie.

 

 

3D-TURBO VENTILÁTOR A 3D-SENZOR DETEKCIE OSÔB

Vďaka patentovanému 3D turbo ventilátora so špeciálnym tvarom lamiel je jednotka omnoho tichšia. Každý ventilátor je podrobený špeciálnej výstupnej kontrole na zistenie vyváženosti. 3D senzor dokáže zistiť prítomnosť ľudí v miestnosti a dokáže určiť aj ich počet a tomu prispôsobiť prevádzku jednotky. Jednotka na základe obsadenosti miestnosti zvýši, alebo prípadne zníži teplotu. V prípade neprítomnosti osôb po ľubovoľne nastavenú dobu dokáže jednotku úplne zastaviť. Vďaka 3D senzoru dokážete nastaviť priame, alebo nepriame ofukovanie osôb v miestnosti.

 

VÝHODY

SWING

SWING je automatický pohyb výfukových lamiel. Stlačením tlačidla sa mení uhol postavenia lamiel a tým aj zmena prúdenia vzduchu v miestnosti.

Zimná regulácia

S integrovanou zimnou reguláciou je možné prevádzkovať chladiaci režim i pri nízkych vonkajších teplotách. Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa podmienok automaticky znižované.

WiFi ovládanie

Možnosť ovládať klimatizáciu cez aplikáciu prostredníctvom WiFi pripojenia. WiFi modul nie je súčasťou dodávky. Je preto potrebné si ho zvlášť dokúpiť.

Denný a týždenný časovač

Pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. JE Možné nastaviť pre každý spínací čas inú požadovanú teplotu.

Vertikálny pohyb žalúzií

Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje hore a dole, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.

3D - I SEE SENSOR

Rozpozná polohu osôb v miestnosti a podľa zistených údajov nasmeruje prúd vzduchu tak, aby osoby v miestnosti neboli vystavené prúdu vzduchu.

 

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

 

 

Voliteľné Wi-Fi ovládanie a MELCloud

Možnosť ovládania a monitorovania vášho Mitsubishi cez PC a smartfón (Apple, Android, Windows)

Vnútorná jednotka má možnosť doobjednať Wi-Fi adaptér, ktorý vám umožní ovládať vaše tepelné čerpadlo mobilnými zariadeniami alebo počítačom odkiaľkoľvek. Pomocou pripojenia na diaľku viete, aká je teplota vo vnútri, a môžete regulovať teplotu tak, aby bola nižšia, napríklad keď idete na dovolenku, a vykúriť interiér tak, aby bol pohodlný práve po príchode domov.

MEL Cloud je nová generácia cloudového riadenia pre produkty Mitsubishi Electric pre klimatizáciu, kúrenie a vetranie s rekuperáciou tepla. MEL Cloud poskytuje používateľom jednoduché ovládanie ich zariadení, či už sú vonku alebo len ležia doma na pohovke. MEL Cloud poskytuje živé ovládacie prvky, scény, týždenné a sezónne časovače, ktoré poskytujú úplnú flexibilitu pri ovládaní niekoľkých systémov klimatizácie, vykurovania alebo vetrania s rekuperáciou tepla Mitsubishi Electric z jedného zariadenia alebo miesta. Na pripojenie každej vnútornej jednotky klimatizácie, vykurovacieho systému alebo ventilačného systému s rekuperáciou tepla k MEL Cloud, bude potrebné oficiálne Wi-Fi rozhranie Mitsubishi Electric. Rozhranie Wi-Fi sa pripája k vášmu miestnemu smerovaču prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. 

K službe MELCloud má prístup široká škála najnovších osobných počítačov (PC), tabletov a smartfónov od popredných výrobcov. Aplikácia jednoducho zistí, ktoré zariadenie používate a dynamicky sa prispôsobí displej, aby sa maximalizovala dostupná obrazovka. MELCloud podporuje všetkých hlavných výrobcov mobilných zariadení, a to buď prostredníctvom špeciálnych aplikácií, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť alebo aj z MELCloud web aplikácie cez internetový prehliadač. 

MELCloud vám umožňuje prevziať kontrolu nad vašimi vykurovacími systémami Mitsubishi Electric Ecodan odkiaľkoľvek svete, pokiaľ máte prístup na internet. Takže zabudnete vypnúť kúrenie, keď ste mimo domova alebo na dovolenke uz nie je problem. MELCloud poskytuje aj niektoré nové funkcie, ako sú lokalizované informácie o počasí, ochrana pred mrazom, 7-dňový multi programovateľný časovač a dovolenkový režim s ďalšími funkciami plánovanými do budúcnosti. MELCloud bol navrhnutý pre širokú škálu aplikácií od jednotlivých používateľov alebo vykurovacích systémov až po väčšie používateľov, ktorí môžu mať viacero vlastností alebo systémov, ktoré chcú monitorovať a ovládať. Bez ohľadu na typ používateľa ste, MELCloud vám môže poskytnúť požadovanú kontrolu a prístup, ktoré potrebujete. 

Detaily produktu
MITSUBISHI
SLZ-M25FA+SLP-2FALM+SUZ-M25VA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800×550×285
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]570×570×245
Plocha [m²]od 25 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 25
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,50
Vykurovací výkon [kW] 3,20
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-10 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Kazetová
WiFi Online Controller Voliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanie Nie
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNSLZ-M-FA+SLP-2FALM+SUZ-M-VA

Prihlásiť sa

Menu