StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Nástenné klimatizácie

Nástenné klimatizácie

Sú vhodné do každého priestoru t.j pre domácnosť, kanceláriu aj pre technologické priestory. Inštaluje sa na zvislej stene miestnosti pod stropom. Vnútorná klimatizačná jednotka je prepojená prostredníctvom Cu potrubia pre chladiarenské účely s vonkajšou jednotkou. Umiestnenie vonkajšej jednotky je zväčša na fasáde, na streche alebo na zemi. Vnútorná jednotka je vybavená diaľkovým ovládačom.

 • DAIKIN COMFORA

  Klimatizácia Daikin Comfora je moderná jednotka s inverter technológiou, vďaka ktorej je spotreba o 30% nižšia, prijateľná cena z nej robí najpredávanejšiu klímu.

 • DAIKIN PERFERA

  Do série klimatizácií Daikin Perfera patria jedny z najelegantnejších výkonných klimatizácií s matnou krištáľovo bielou farbou a moderným elegantným dizajnom.

 • DAIKIN EMURA

  Klimatizácia Daikin Emura je najväčší elegán v portfóliu klimatizácií Daikin. Jej strieborné prevedenie je elegantné a poteší každého s citom pre kvalitný dizajn.

 • URURU SARARA

  Klimatizácia DAIKIN Ururu Sarara je jedinečné dielo, ktoré prinináša maximálny komfort. Jediná klimatizácia na trhu, umožňujúca vetrať aj zvlhčovať bez externej vodnej nádrže.

 • DAIKIN STYLISH

  Vitajte vo svete, kde sa inteligencia stretáva s krásou - zoznámte sa s Daikin Stylish. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom, ktorý vyhovuje vášmu svetu a každému modernému interiéru. Stylish je najkompaktnejšou jednotkou na trhu. Efektívna a prakticky nepočuteľná. Dostupná v troch farbách.

 • DAIKIN SENSIRA

  Klimatizácia Daikin Sensira je nový model roku 2018 charakteristický nízkou spotrebou energie, poskytujúci príjemný komfort so základnými funkciami.

Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek
Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.