FUJITSU ASYG-KPCA, nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizačná jednotka FUJITSU základnej série. Nominálny výkon chladenia je 2.0 kW. Klimatizácia má tichú prevádzku - iba 22dB v tichom režime. Používa sa ekologické chladivo R32.

Výkon
  • 2,0/2,5 kW
  • 2,5/2,8 kW
  • 3,4/3,8 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

ECONOMY SÉRIA - kompaktná a komfortná

FUJITSU ASYG-KPCA má vysoko účinný kompaktný, štíhly a štýlový hranatý dizajn. Má vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Klimatizácia zabezpečí komfortné prúdenie vzduchu v interiéri a tichú prevádzku. Režim maximálneho výkonu poskytuje možnosť 20 minútovej prevádzky pri maximálnych otáčkach ventilátora aj rýchlosti kompresora, čím dosiahnete rýchle schladenie alebo vykúrenie miestnosti. WIFI modul je voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).

 

Kúrenie a chladenie

Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch od nižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Chladiaci výkon klimatizácie začína na 2.0 kW a vykurovací výkon na 2.5 kW.

 

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy

 Režim Powerfull

 Funkcia Restart

 Indikátor znečistenia filtra

 2 druhy časovača (programový a spánkový)

 Funkcia Auto changeover

 

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG07KPCA + AOYG07KPCA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]784×270×224
Hladina akustického tlaku [dB] 22
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,0
Vykurovací výkon [kW] 2,5
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG-KPCA + AOYG-KPCA

Prihlásiť sa

Menu