MITSUBISHI Kanálová klimatizácia - SEZ-M

Dokonalá harmónia modernej technológie, efektivity a nízkej hlučnosti. Kanálové jednotky sú najlepšie riešenie pre klimatizáciu v prostredí, v ktorom sú kladené vysoké nároky na diskrétnosť technológií. Cez štandardné napojenie dokáže klimatizácia priviesť do interiéru aj čerstvý vzduch. Množstvo čerstvého vzduchu môže byt až cca 20% menovitého objemového prietoku príslušnej vnútornej jednotky. Pre prívod je potrebný podporný ventilátor. Klimatizácia používa ekologické chladivo R32. V cene zariadenia je už nástenný ovládač.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,1 kW
  • 7,1 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Kanálová jednotka SEZ-M

Kanálové jednotky sú najlepšie riešenie pre klimatizáciu v prostredí, v ktorom sú kladené vysoké nároky na diskrétnosť technológií. Jednotka môže byť schovaná pod podhľadom, takže nenarúša estetiku izby. Tam, kde klimatizačné jednotky nemajú byť vidieť, vykonávajú takmer nehlučne a neviditeľne svoju prácu kanálové jednotky radu SEZ-M. Kanálové jednotky je možné montovať do medzistropných inštalácií. Klimatizovaný vzduch sa potom vzduchotechnickým potrubím privádza do cieľovej miestnosti. Upravený vzduch je distribuovaný cez vzduchovú mriežku. Cez štandardné napojenie dokáže klimatizácia priviesť do interiéru aj čerstvý vzduch. Množstvo čerstvého vzduchu môže byt až cca 20% menovitého objemového prietoku príslušnej vnútornej jednotky. Pre prívod je potrebný podporný ventilátor. Klimatizácia používa ekologické chladivo R32, ktoré má malý vplyv na globálne otepľovanie a prevádzka jednotky je tak ekologickejšia. Funkcia rotácie umožňuje, že systémy sa automaticky striedajú v prevádzke v stanovených intervaloch od 1 do 28 dní. Vďaka tomu majú obe jednotky rovnaké prevádzkové doby. Funkcia zálohovania zabezpečuje, že pri poruche jedného systému sa automaticky spustí druhý systém. Sezónna účinnosť SCOP je 3,8 a sezónna účinnosť SEER 5,3.

 

 

Klimatizácie Mitsubishi

Klimatizácie Mitsubishi sú dôkladne testované a základom podnikania Mitsubishi Electric je presnosť a kvalita. Značka má výrobu vo vlastných továrňach s plnou kontrolou aj nad najmenšími detailami výsledného produktu. Získate tak solídnu konštrukciu od jedného výrobcu a nie zbierku dielov rôznych subdodávateľov. Výrobky Mitsubishi Electric majú veľmi málo reklamácií a majú dlhú životnosť. So značkou Mitsubishi máte záruku, že systém bol navrhnutý tak, aby fungoval aj v náročných podmienkach. Kvalita je badateľná vo všetkých detailoch. Zariadenie patrí medzi vysoko funkčné klimatizácie so skvelým výkonom a patrí medzi najdômyselnejšie tepelné čerpadlá vzduch-vzduch. Je nabitá funkciami, ktoré zlepšujú výkon a zvyšujú pohodlie domova. Okrem iného sú tu prednastavené komfortné režimy, takže si môžete rýchlo a jednoducho zvoliť správne nastavenie.

 

 

MODERNÉ OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE

Moderný infračervený ovládač s množstvom funkcií s jednoduchým ovládaním a prehľadným displejom je samozrejmosťou. Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom MAC-567IF, zobrazia sa v aplikácií MelCloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov a môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

 

 

ÚČINNÁ VENTILÁCIA

Viac možností rýchlosti ventilátora a statického tlaku - Pre uplatnenie v rôznych aplikáciách sú dostupné 3 rýchlosti ventilátora (nízke, stredné, vysoké) a 4 hodnoty statického tlaku (5-15- 35-50 Pa). Kvôli použitiu v menších miestnostiach bola najmenšia hodnota statického tlaku upravená na 5 Pa. Pomocou kanálových jednotiek je možné privádzať do miestnosti čerstvý vzduch o celkovom množstve cca 20% z celkového privádzaného objemu vzduchu. Väčšinu času trávime vo vnútri. Kvalita vnútorného vzduchu má teda zásadný vplyv na našu pohodu, výkonnosť a zdravie. Moderné technológie od Mitsubishi Electric to zvládajú takmer stlačením jedného tlačidla. Súhra regulovanej teploty, príjemnej vlhkosti a nastaviteľného prúdenia vzduchu prispieva k lepšej kvalite života a zaisťuje príjemnú klímu. Negatívne faktory prostredia ako prach, peľ alebo špina sú odfiltrované a vzduch je upravený podľa vašich potrieb.

 

 

VÝHODY


Zimná regulácia

Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa podmienok automaticky znižované, aby bolo možné udržiavať konštantný kondenzačný tlak.

WiFi ovládanie

Zariadenie je možné doplniť o WiFi adaptér a ovládať ho tak na diaľku prostredníctvom softvéru MELCloud zo smartfónu, tabletu alebo stolného počítača.

Denný a týždenný časovač

Pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. JE Možné nastaviť pre každý spínací čas inú požadovanú teplotu.

Multi-Split aplikácie

Vnútorné jednotky môžu byť pripojené k MultiSplit vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností.

Funkcia autoreštart

Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.

Autoregulácia ventilátora

Funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa danej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

 

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

 

Detaily produktu
MITSUBISHI
SEZ-M25DA+SUZ-M25VA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800x550x285
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]790x200x700
Plocha [m²]do 75 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 22
Chladiaci výkon [kW] 2,50
Vykurovací výkon [kW] 2,90
Trieda energetickej účinnostiA
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Kanálová
WiFi Online Controller Voliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanie Nie
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNSEZ-M-DA+SUZ-M-VA

Prihlásiť sa

Menu