StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

OBJEDNÁVKA SERVISU

Pravidelné servisné prehliadky, údržba a opravy tepelných čerpadiel a klimatizácií

Rozumieme že hľadáte partnera a nie len dodávateľa. Preto je našim poslaním sprevádzať vás návrhom, nastavením a údržbou vášho zariadenia a dodať tak výrobok, ktorý spĺňa všetky vaše klimatizačné a vykurovacie nároky. Ponúkame vám preto niekoľko servisných plánov na priebežné monitorovanie a servisovanie vášho systému.

Ak chcete pridať viac ako jednu prílohu, urobte tak pomocou CTRL+klik. Po kliknutí na "Vybrať súbor" sa otvorí okno na výber súboru z počítača, potom stlačte na klávesnici CTRL a klikajte myšou na súbory, ktoré nám chcete poslať. Odosielanie formulára s veľkými prílohami, môže trvať aj niekoľko minút. Veľkosť príloh nesmie presiahnuť 30 MB (odporúčame do 5MB). Povolené sú iba bežné obrázky a dokumenty.

 

VÝHODY PRAVIDELNÉHO SERVISU

Monitoring na diaľku

zvýšenie zabezpečenia a prevádzkyschopnosti vášho zariadenia od monitorovania výkonu po prediktívnu logiku a analýzu až po zníženie rizík a nákladov za poruchy.

Pravidelná údržba

Pravidelnými servisnými kontrolami Daikin minimalizujete prevádzkové náklady, monitorujete výkon svojho systému a tým samozrejme predlžujete aj jeho životnosť.

Rýchlejšia oprava

So širokým produktovým portfóliom Daikin a inými značkami je naša rozsiahla sieť servisných tímov pripravená poskytovať opravy na mieste vždy, keď to potrebujete.

Originálny systém

Na ovládanie, riadenie a optimalizáciu výkonu tepelného čerpadla alebo klimatizácie používame originálny, výrobcom navrhnutý online systém správy.