FUJITSU ASYG-KMCC, nástenná klimatizácia

Veľmi tichá prevádzka vnútornej jednotky sa pohybuje na úrovni iba 20dB v tichom režime. Štýlový dizajn je podporený novým vysoko účinným ventilátorom.

Výkon
  • 2,0/2,5 kW
  • 2,5/2,8 kW
  • 3,4/4,0 kW
  • 4,2/5,4 kW
SKU: ASYG07KMCC + AOYG07KMCC
Tagy: FUJITSU WIFI R32
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Štýlový dizajn, vysoký výkon a tichá prevádzka

FUJITSU ASYG-KMCC je nástenná klimatizácia strednej triedy. Má moderný hranatý dizajn a kompaktné rozmery. Nominálny výkon chladenia začína u najnižšieho modelu na 2.0 kW. Veľmi tichá prevádzka vnútornej jednotky sa pohybuje na úrovni iba 20dB v tichom režime. Štýlový dizajn je podporený novým vysoko účinným ventilátorom.

 

Kúrenie a chladenie

Špičková účinnosť je dosiahnutá vysoko účinným lambda tepelným výmenníkom, veľkým prietokovým ventilátorom a novým chladivom R32. Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch a rozširuje komfortnú zónu od najnižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Chladiaci výkon klimatizácie začína na 2.0 kW a vykurovací výkon na 2.5 kW.

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy a Powerfull

 Nastavenie smeru horizontálneho prúdenia vzduchu

 Režim temperovania na 10ºC

 Režim nízkej hlučnosti vonkajšej jednotky

 Funkcia Restart

 Vysoká účinnosť SEER a SCOP

 Ovládanie intenzity prúdenia vzduchu

 Programový a spánkový časovač

 Funkcia Auto changeover

 

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG07KMCC + AOYG07KMCC
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]950×295×230
Hladina akustického tlaku [dB] 20
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,0
Vykurovací výkon [kW] 2,5
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG-KMCC + AOYG-KMCC

Prihlásiť sa

Menu