FUJITSU AGYG-KRTA, podstropná klimatizácia

Podstropná klimatizácia FUJITSU série KRTA. Nominálny výkon chladenia 5.2 kW. Ekologické chladivo R32. Vhodná na vykurovanie aj pri -15ºC. 

Výkon
  • 5,2/6,0 kW
  • 6,0/7,0 kW
  • 6,8/7,5 kW
  • 8,5/10,0 kW
  • 9,5/10,8 kW
  • 12,1/13,5 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Elegantá dizajnová podstropná klimatizácia

Podstropná klimatizácia FUJITSU série KRTA. Nominálny výkon chladenia 5.2 kW. Ekologické chladivo R32. Vhodná na vykurovanie aj chladenie pri -15ºC. Zariadenie sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a širokým výberom voliteľného príslušenstva. Má vysokú účinnosť a tichú prevádzku a zabezpečuje komfortnú distribúciu vzduchu v miestnosti. Flexibilné možnosti inštalácie a možnosť odvodu kondenzátu a pripojenia potrubia sprava, zľava, zo strany alebo zdola, plus zjednodušená údržba z nej robia univerzálne klimatizačné zariadenie, vhodné do väčšiny interiérov. Ovládanie je možné aj prostredníctvom WiFi ale ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).

 

 

 

 

Vykurovanie a chladenie

Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Klimatizácia jemne ohrieva/chladí miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch od nižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Táto jednotka je vhodná na vykurovanie aj chladenie aj pod -15 ºC vonkajšej teploty.

 

 

 

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Nastavenie intenzity prúdenia vzduchu

 Režim temperovania na 10ºC

 Možnosť pripojenia potrubia s prívodom čerstvého vzduchu

 Vysoké koeficienty účinnosti SEER a SCOP

 Režim Return a Set Temp

 Režim Economy

 Indikátor znečistenia filtra

 Týždenný časovač

 Funkcia auto changeover

 

 

 

Chladivo R32

Ekologické chladivo R32 má nízku hodnotu environmentálnej záťaže. Chladivo R32 je často používanou súčasťou výrobkov FUJITSU.

Detaily produktu
FUJITSU
ABYG18KRTA + AOYG18KBTB
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]1080×235×705
Hladina akustického tlaku [dB] 31
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 5,2
Vykurovací výkon [kW] 6,0
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -15 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Podstropná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNABYG-KRTA + AOYG-KBTB

Prihlásiť sa

Menu