MITSUBISHI Kazetová klimatizácia jednosmerná - MLZ-KP

Predstavujeme Vám novú diskrétnu kazetovú jednotku, navrhnutú do moderných miestností. Dekoračný panel MLP-444 a diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom sú v základnej výbave. S výškou iba 185 mm sú 1-smerné kazetové jednotky dokonalým riešením pre podhľady s nízkou výškou. Plochý, prírodne biely povrch poskytuje elegantnú a diskrétnu inštaláciu. Coanda efekt zabezpečuje vyfukovanie vzduchu tesne pod stropom. Jednotka je navrhnutá tak, aby sa zmestila medzi štandardné 450 mm centrované nosníky. Hlavné benefity klimatizácie sú nízka výška jednotky, zabudované čerpadlo kondenzátu, Coanda efekt, nastavenie prúdenia vzduchu podľa výšky stropu a automatické ovládanie lamiel.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
SKU: MLZ-KP25VF+MLP-444+SUZ-M25VA
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

1-smerná kazetová jednotka MLZ-KP

Systém sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá odčerpáva energiu z vonkajšieho vzduchu a jednej, alebo niekoľkých vnútorných jednotiek, ktoré vyfukujú teplý alebo chladný vzduch podľa požiadavky. Pri spotrebe zhruba 1kW elektrickej energie dokážu vyprodukovať do interiéru až 5 kW tepla. Elektrickú energiu využívajú len na pohon kompresora a riadenia. Použitie pre víkendové chaty, rodinné a bytové domy, kostoly, sklady, prevádzky, školy, športové haly a pod. Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom MAC-567IF, zobrazia sa v aplikácií Mel Cloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov a môžete ich implementovať do systému inteligentného domu. S výškou iba 185 mm sú 1-smerné kazetové jednotky dokonalým riešením pre podhľady s nízkou výškou. Coanda efekt zabezpečuje vyfukovanie tesne pod stropom. Jednotka je navrhnutá tak, aby sa zmestila medzi štandardné 450 mm centrované nosníky. Plochý, prírodne biely povrch poskytuje elegantnú a diskrétnu inštaláciu. Medzi hlavné benefity 1-smernej kazetovej klimatizácie MLZ-KP patrí nízka výška vnútornej jednotky, zabudované čerpadlo kondenzátu, Coanda efekt, nastavenie prúdenia vzduchu podľa výšky stropu a automatické ovládanie lamiel. Sezónna účinnosť SCOP je 4,4 a sezónna účinnosť SEER 6,2.

 

Klimatizácie Mitsubishi sú dôkladne testované a základom podnikania Mitsubishi Electric je presnosť a kvalita. Značka má výrobu vo vlastných továrňach s plnou kontrolou aj nad najmenšími detailami výsledného produktu. Získate tak solídnu konštrukciu od jedného výrobcu a nie zbierku dielov rôznych subdodávateľov. Výrobky Mitsubishi Electric majú veľmi málo reklamácií a majú dlhú životnosť. So značkou Mitsubishi máte záruku, že systém bol navrhnutý tak, aby fungoval aj v náročných podmienkach. Kvalita je badateľná vo všetkých detailoch. Zariadenie patrí medzi vysoko funkčné klimatizácie so skvelým výkonom a patrí medzi najdômyselnejšie tepelné čerpadlá vzduch-vzduch. Je nabitá funkciami, ktoré zlepšujú výkon a zvyšujú pohodlie domova. Okrem iného sú tu prednastavené komfortné režimy, takže si môžete rýchlo a jednoducho zvoliť správne nastavenie.

 

 

Iónový filter a Coanda efekt

Vďaka technológii iónov striebra možno dosiahnuť mimoriadne efektívneho čistenia, pri ktorom sa zo vzduchu v miestnosti odstraňujú nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva plne zachovaný aj po umytí filtra. Možnosť nastavenia horizontálneho a smerového vyfukovania vzduchu vytvára Coanda efekt, ktoré umožňuje optimálne rozmiestnenie ochladeného, alebo ohriateho vzduchu v priestore. S efektom horizontálneho vyfukovania dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom a zabraňuje tak pocitu prievanu.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN A VÝKONNEJŠÍ KOMPRESOR

Táto nízka jednotka je dizajnovaná s tenkým telom a je iba 185 mm vysoká a už so zabudovaným čerpadlom. Výborné riešenie do miestnosti, kde nás obmedzuje výška podhľadu. Vhodné riešenie do miestností, kde je osvetlenie inštalované v strede miestnosti a príslušenstvo ako napríklad skrine sú umiestnené pri stenách. Výhodou je, že nepotrebujete žiadny servisný otvor. Pomocou špeciálnej výrobnej metódy sa podarilo skonštruovať kompresor, ktorý má pri rovnakom výkone kompaktnejšie rozmery. Takto sa dá mimoriadne výkonný kompresor zabudovať aj do vonkajšej jednotky z M-série. Kompresor je konštruovaný pre konštantné udržiavanie vykurovacieho výkonu aj pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu. Ohrev kondenzačnej vaničky je v cene jednotky, pričom vonkajšie jednotky Hyperheating majú zabudovaný ohrev a odvod kondenzátu ako štandard a majú optimalizované odmrazovanie.

 

VÝHODY

Chladenie

Zariadenie dokáže chladiť, odvlhčovať

Vykurovanie

Zariadenie dokáže vykurovať interiér

Prachový filter

Umývateľný filter na hrubé nečistoty

Auto-mode

Automatický výber chladenie/kúrenie

Eco-mode

Ekologická funkcia pre úsporu energie

Auto-reštart

Po výpadku elektriny dôjde k reštartu

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Voliteľné Wi-Fi ovládanie a MELCloud

Možnosť ovládania a monitorovanie vášho Mitsubishi cez PC a smartfón (Apple, Android, Windows)

Vnútorná jednotka má možnosť doobjednať si Wi-Fi adaptér, ktorý vám umožní ovládať vaše tepelné čerpadlo mobilnými zariadeniami alebo počítačom odkiaľkoľvek. Pomocou pripojenia na diaľku viete, aká je teplota vo vnútri, a môžete regulovať teplotu tak, aby bola nižšia, napríklad keď idete na dovolenku, a vykúriť interiér tak, aby bol pohodlný práve po príchode domov.

MEL Cloud je nová generácia cloudového riadenia pre produkty Mitsubishi Electric pre klimatizáciu, kúrenie a vetranie s rekuperáciou tepla. MEL Cloud poskytuje používateľom jednoduché ovládanie ich zariadení, či už sú vonku alebo len ležia doma na pohovke. MEL Cloud poskytuje živé ovládacie prvky, scény, týždenné a sezónne časovače, ktoré poskytujú úplnú flexibilitu pri ovládaní niekoľkých systémov klimatizácie, vykurovania alebo vetrania s rekuperáciou tepla Mitsubishi Electric z jedného zariadenia alebo miesta. Na pripojenie každej vnútornej jednotky klimatizácie, vykurovacieho systému alebo ventilačného systému s rekuperáciou tepla k MEL Cloud, bude potrebné oficiálne Wi-Fi rozhranie Mitsubishi Electric. Rozhranie Wi-Fi sa pripája k vášmu miestnemu smerovaču prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. 

K službe MELCloud má prístup široká škála najnovších osobných počítačov (PC), tabletov a smartfónov od popredných výrobcov. Aplikácia jednoducho zistí, ktoré zariadenie používate a dynamicky sa prispôsobí displej, aby sa maximalizovala dostupná obrazovka. MELCloud podporuje všetkých hlavných výrobcov mobilných zariadení, a to buď prostredníctvom špeciálnych aplikácií, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť alebo aj z MELCloud web aplikácie cez internetový prehliadač. 

MELCloud vám umožňuje prevziať kontrolu nad vašimi vykurovacími systémami Mitsubishi Electric Ecodan odkiaľkoľvek svete, pokiaľ máte prístup na internet. Takže zabudnete vypnúť kúrenie, keď ste mimo domova alebo na dovolenke uz nie je problem. MELCloud poskytuje aj niektoré nové funkcie, ako sú lokalizované informácie o počasí, ochrana pred mrazom, 7-dňový multi programovateľný časovač a dovolenkový režim s ďalšími funkciami plánovanými do budúcnosti. MELCloud bol navrhnutý pre širokú škálu aplikácií od jednotlivých používateľov alebo vykurovacích systémov až po väčšie používateľov, ktorí môžu mať viacero vlastností alebo systémov, ktoré chcú monitorovať a ovládať. Bez ohľadu na typ používateľa ste, MELCloud vám môže poskytnúť požadovanú kontrolu a prístup, ktoré potrebujete. 

Detaily produktu
MITSUBISHI
MLZ-KP25VF+MLP-444+SUZ-M25VA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]1102×360×185
Plocha [m²]od 25 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 27
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,50
Vykurovací výkon [kW] 3,20
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Kazetová
WiFi Online Controller Voliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanie Nie
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNMLZ-KP-VF + MLP-444 + SUZ-M-VA

Prihlásiť sa

Menu