FUJITSU ASYG-KMTA, nástenná klimatizácia

Jedinečná nástenná klimatizácia FUJITSU určená pre veľké miestnosti. Výkonná jednotka s množstvom funkcií a príjemným dizajnom.

Výkon
  • 5,2/6,3 kW
  • 7,1/8,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Klimatizácia pre veľké miestnosti

FUJITSU ASYG-KMTA je výkonná nástenná klimatizácia FUJITSU určená pre veľké miestnosti. Jednotka s množstvom funkcií a príjemným dizajnom. Nominálny výkon chladenia je 5.2 kW. Účinnosť tepelnej výmeny sa výrazne zlepšila vďaka veľkému hybridnému tepelnému výmenníku, ktorý dosahuje prvotriedne hodnoty SEER a SCOP. Veľký ventilátor Ø 107mm zabezpečuje lepší prietok vzduchu pri nízkej spotrebe.

 

Kúrenie a chladenie

Špičková účinnosť je dosiahnutá vysoko účinnému hybridnému tepelnému výmenníku, veľkému ventilátoru a novému ekologickému chladivu R32. Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch a rozširuje komfortnú zónu od najnižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Chladiaci výkon klimatizácie začína na 5.2 kW a vykurovací výkon na 6.3 kW.

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy a Power diffuser

 Horizontálne a vertikálne nasmerovanie vzduchu

 Režim temperovania na 10ºC

 Funkcia Double swing

 Indikátor znečistenia filtra

 Funkcia Restart

 Vysoká účinnosť SEER a SCOP

 Iónový deodorizačný filter s dlhou životnosťou

 Ovládanie intenzity prúdenia vzduchu

 3 druhy časovača (programový, spánkový, týždňový)

 Funkcia Auto changeover

 Jablkovo katechínový filter

 

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG18KMTA+AOYG18KMTA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]980×280×240
Hladina akustického tlaku [dB] 29
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 5,2
Vykurovací výkon [kW] 6,3
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG-KMTA+AOYG-KMTA

Prihlásiť sa

Menu