MITSUBISHI Diamond nástenná klimatizácia - MSZ-LN

Spája skvelý návrh a vysokú energetickú účinnosť - vyvinuté pre štýlové interiéry moderných budov. Predstavujeme Vám dizajnovú novinku v sortimente klimatizácií Mitsubishi Electric, dokonalú harmóniu dizajnu, efektivity a nízkej hlučnosti. Dodávame v 4 farebných prevedeniach: prírodná biela, perleťová biela, onyxovo čierna, rubínovo červená s IR ovládačom vo farbe jednotky.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
Povrchová úprava
  • Biela
  • Červená
  • Čierna
  • Perleťovo biela
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Predstavujeme Vám dizajnovú klimatizáciu Mitsubishi Electric - vnútornú nástennú jednotku MSZ-LN, dokonalú harmóniu dizajnu, efektivity a nízkej hlučnosti. Víťaz ocenenia GOOD DESIGN AWARD, jedného z popredných svetových dizajnových ocenení. Nástenné klimatizácie z tejto prémiovej rady sú vybavené podsvieteným displejom na IR ovládači, ktorý je už v cene zariadenia. Jednotky je možné použiť aj v multisplitovom zapojení. Vonkajšia jednotka je optimalizovaná pre severské podmienky a je schopná vykurovať až do -25 °C. Minimalizuje sa zamŕzanie kondenzátu na spodnej časti jednotky. Klimatizácia používa ekologické chladivo R32. Ide o nový typ chladiva, ktoré na rozdiel od chladiva R410A znižuje dopad na životné prostredie o 68%, ľahšie sa recykluje a poskytuje vyššiu účinnosť. Dodávame v 4 farebných prevedeniach: prírodná biela, perleťová biela, onyxovo čierna, rubínovo červená s IR ovládačom vo farbe jednotky.

Prémiová dizajnová klimatizácia

Nástenná jednotka MSZ-LN púta pozornosť nielen svojim dizajnom, ale kombinuje tiež rôzne inovatívne funkcie. Má napríklad dve vyfukovacie lamely, ktoré pracujú nezávisle od seba - prúd vzduchu môžete nasmerovať rôznymi smermi. 3D i-see senzor automaticky zistí počet a polohu ľudí v miestnosti, meria teplotu povrchu a nastaví výkon jednotky a prúdenie vzduchu podľa potreby a požiadaviek tak, aby bol priestor dokonale vykúrený. Na rozdiel od bežných klimatizačných systémov nestráca séria LN vykurovací výkon, keď je vonku chladno. Originálne technológie zaisťujú vynikajúci vykurovací výkon pri extrémne nízkych vonkajších teplotách a pôsobivý garantovaný prevádzkový rozsah. Vonkajšie jednotky série LN sú vybavené vysokovýkonným kompresorom, ktorý poskytuje zvýšený vykurovací výkon pri nízkych vonkajších teplotách. Vysoká energetická účinnosť v energetickej triede A+++ platí pre všetky verzie s výkonom od 2,5 do 5,0 kW. S vnútornými jednotkami, ktoré kombinujú funkčnosť, dizajn a kapacitu a vonkajšími jednotkami vybavenými vysoko účinným kompresorom, MUZ-LN VGHZ súčasne dosahuje vysoký vykurovací výkon aj energetickú úsporu. Ohrev proti zamrznutiu je v štandardnej výbave. Ohrievač s ochranou proti zamrznutiu obmedzuje znížený výkon a odstávky prevádzky spôsobené zamrznutím odpadovej vody. To podporuje stabilnú prevádzku v prostredí s nízkou teplotou.

3D senzor I-SEE

I-see je 3D senzor so sofistikovaným dizajnom nenápadne splývajúci do tvaru vnútornej jednotky, ktorý meria teplotu v miestnosti pomocou infračerveného senzora, a tiež je schopný zistiť polohu osôb. To vám umožňuje nadefinovať si preferované prúdenie vzduchu - priamy alebo nepriamy prúd vzduchu vzhľadom k osobám v miestnosti. Pomocou senzora môže byť vyfukovaný vzduch smerovaný k ľuďom, preč od ľudí alebo rovnomerne do priestoru, kde sa ľudia často zdržiavajú. Snímač I-see je možné použiť aj na dodatočné šetrenie energiou, tak že vnútorná teplota automaticky zníži výkon vykurovaním, keď snímač už nedetekuje prítomnosť ľudí v priestore. Prevádzka vykurovania môže opäť normálne pokračovať, keď snímač opäť zaznamená osobu v miestnosti.

 

 

Plasma Quad Connect pre čistejší vzduch

Externý plazmový filter vzduchu Plasma Quad Connect je účinný proti vírusom, baktériám, jemným časticiam PM2,5 a prachu. Je štandardne zabudovaný v jednotke. Systém čistenia vzduchu Plasma-Quad s výkonnou plazmovou technológiou filtruje aj mikroskopické častice zo vzduchu. Patentovaný elektrostatický filter Mitsubishi Electric navyše zabraňuje hromadeniu prachu a nečistôt. Plasma-Quad-Filter funguje ako elektrická opona, ktorá ničí baktérie a vírusy v okolitom vzduchu a okrem baktérií, vírusov, alergénov a prachu tiež veľmi efektívne odstraňuje plesne a mikročastice.

Zabudovaný Wi-Fi adaptér

Priamo v jednotke je zabudovaný Wi-Fi adaptér MAC-567IF. Jednotku tak môžete prostredníctvom aplikácie ovládať na diaľku priamo cez smartphone, PC, alebo tablet. Umožňuje tak flexibilnú kontrolu a nastavenie jednotky z ktoréhokoľvek miesta. Pomocou pripojenia na diaľku viete, aká je teplota vo vnútri, a môžete regulovať teplotu tak, aby bola nižšia, napríklad keď idete na dovolenku, a vykúriť interiér tak, aby bol pohodlný práve po príchode domov.

Vonkajšia jednotka MUZ-LN35VG2

Klimatizácia využíva ekologické chladivo R32. R32 je chladivo s iba tretinovým potenciálom globálneho otepľovania ako R410A, čo znamená menšie riziko poškodenia životného prostredia. R32 umožňuje zvýšenú energetickú účinnosť a hovorí sa, že je ďalšou generáciou chladív. Tiež kompatibilný s R410A na pripojenie k multi-split systémom.

 

VÝHODY

Natural flow

NATURAL FLOW - napodobňuje vánok v prírode, aby sa zabránilo nepríjemnému pocitu pri fúkaní toku chladného vzduchu.


Zimná regulácia

Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa podmienok automaticky znižované, aby bolo možné udržiavať konštantný kondenzačný tlak.

WiFi ovládanie

Zariadenie je možné doplniť o WiFi adaptér a ovládať ho tak na diaľku prostredníctvom softvéru MELCloud zo smartfónu, tabletu alebo stolného počítača.

Denný a týždenný časovač

Pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. JE Možné nastaviť pre každý spínací čas inú požadovanú teplotu.

Vertikálny pohyb žalúzií

Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje hore a dole, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.

Horizontálny pohyb žalúzií

Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje hore a dole, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.

Nordická vonkajšia jednotka

Nordická vonkajšia jednotka pre severské podmienky, ktorá kúri až do -25 °C. Minimalizuje sa zamŕzanie kondenzátu na spodnej časti jednotky.

Funkcia "I SAVE"

Pomocou tejto funkcie si môžete uložiť požadované nastavenia do pamäti a neskôr ich vyvolať pomocou tlačidla.

ECONO COOL mód

ECONO COOL funkcia, ktorá zabezpečuje pohodlné a úsporné chladenie a zároveň šetrenie elektrickou energiou pri prevádzke klimatizácie.

Funkcia autoreštart

Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.

Ochrana proti zamrznutiu

Minimálna nastaviteľná teplota vo vykurovacom režime je 10 ° C. Vďaka tomu je prevádzka klimatizácie ekonomická a dá sa tak zabrániť podchladeniu v nevyužívaných miestnosti.

Autoregulácia ventilátora

Funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa danej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Tichý a nočný režim

Pre zníženie hlučnosti zabezpečí tichú prevádzku a tým nerušený spánok. Zabraňuje podchladeniu alebo prekúreniu -  automaticky sa nastaví teplota pri chladení o 0,5 °C vyššia a pri vykurovaní o 2 °C nižšia.

Filter Plasma Quad

Pomocou tejto technológie možno dosiahnuť efektívnu neutralizáciu  pachov a vyčistenie vzduchu plazmo-enzýmovým filtrom od alergénov.

3D - I SEE SENSOR

Funkcia rozpozná polohu osôb v miestnosti a podľa zistených údajov nasmeruje prúd vzduchu tak, aby osoby v miestnosti neboli vystavené prúdu vzduchu.

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Detaily produktu
MITSUBISHI
MSZ-LN25VG2W+MUZ-LN25VG2
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800×550×285
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]890×307×233
Plocha [m²]od 20 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 19
Chladiaci výkon [kW] 2,50
Vykurovací výkon [kW] 3,20
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Ano
Optimalizovaná pre vykurovanie Ano
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNMSZ-LN-VG2+MUZ-LN-VG2

Prihlásiť sa

Menu