PANASONIC FZ - kompaktná nástenná klimatizácia

Moderná klimatizácia aj do najmenších priestorov vo vašej domácnosti. Rad FZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Vďaka šírke iba 779 mm môžete klimatizáciu umiestniť hoci aj nad dvere. Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, režim Hot Start, zvýšený komfort v režime tepelného čerpadla, výkonný režim, automatický reštart po výpadku napájania.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

FZ je mimoriadne kompaktná

Vnútorná jednotka má šírku len 779 mm. To umožňuje inštaláciu aj do veľmi obmedzeného priestoru, napríklad aj nad dverami. Rad FZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Užívajte si štýlové infračervené ovládanie - elegantný podsvietený ovládač Sky s väčším displejom a jednoduchším používaním. Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, režim Hot Start, zvýšený komfort v režime tepelného čerpadla, Výkonný režim a automatický reštart po výpadku napájania sú len niektoré z praktických funkcií tejto klimatizácie. Klimatizácia pracuje v režime tepelného čerpadla aj pri vonkajšej teplote -15°C.

Tichá a upokojujúca

Podarilo sa nám vyrobiť jednu z najtichších klimatizácií na trhu. Prevádzková hlučnosť vnútornej jednotky klimatizácie s invertorom Panasonic bola znížená, keďže invertor neustále mení jej výstupný výkon, vďaka čomu je možné ovládať teplotu precíznejšie. Tichý režim znižuje prevádzkovú hlučnosť len na 20 dB(A), pre pohodlný nočný spánok, tichý ako šušťanie listov na strome.

 

Väčší komfort vďaka Aerowings

Nová funkcia Panasonic Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré koncentrujú prúd vzduchu tak, aby vás čo najrýchlejšie ochladili. Napomáhajú tiež rovnomernej distribúcii chladného vzduchu v miestnosti. Funkcia Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré dávajú väčšiu kontrolu nad smerom prúdenia vzduchu. Bez funkcie Aerowings sa cieľ prúdu vzduchu nikdy nemení. Keď na vás bude neustále fúkať studený vzduch, čoskoro vám začne byť zima. Keď dvojité lopatky Aerowings smerujú vzduch k stropu, vytvárajú efekt sprchového chladenia. Tým sa zaistí rovnomerná distribúcia studeného vzduchu v celej miestnosti a komfortné prostredie bez toho, aby na vás neustále priamo fúkal studený vzduch.

Účinná filtrácia PM2,5 eliminuje

Zápach

Baktérie a vírusy

Plesne

Alergény a Peľ

Nebezpečné látky

Pokožka a vlasy

Voliteľné WiFi a hlasový asistent

Doplnením WiFi modulu CZ-TACG1, môžete jednotku pripojiť na internet a ovládať smartfónom pomocou aplikácie Panasonic Comfort Cloud. Ovládanie, monitorovanie, jednoduché plánovanie s intuitívnym rozhraním. Aplikácia Panasonic Comfort Cloud je kompatibilná s hlasovým ovládaním Amazon Alexa.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

6,50 SEER


4,10 SCOP

Konektivita BMS

Ekologické chladivo

Rotačný kompresor

Inverter technológia

Filter PM2,5

20dB(A)

Renovácia R410/R22

Integrácia P-LINK

AEROWINGS

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Detaily produktu
Panasonic
KIT-FZ25-WKE
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]780x542x289
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]779x290x209
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 20
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,50-6,00
Vykurovací výkon [kW] 3,15-6,80
Trieda energetickej účinnostiA++
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNKIT-FZ25-WKE

Prihlásiť sa

Menu