MITSUBISHI Nástenná kompaktná klimatizácia - MSZ-AP

Kompaktná nástenná jednotka s chladivom R32. Výkon od 2,0kW až do 7,1kW. Klimatizácia je optimalizovaná aj pre vykurovanie a to až do -20°C v exteriéri. Energetická trieda pri chladení je A+++ a pri vyšších výkonoch A++. Tento univerzálny pomocník je všestranný a obsahuje množstvo šikovných doplnkov v širokom výkonnostnom rozsahu.

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Nástenná kompaktná klimatizácia MSZ-AP

Systém sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá odčerpáva energiu z vonkajšieho vzduchu a jednej, alebo niekoľkých vnútorných jednotiek, ktoré vyfukujú teplý alebo chladný vzduch podľa požiadavky. Pri spotrebe zhruba 1kW elektrickej energie dokážu vyprodukovať do interiéru až 5 kW tepla. Elektrickú energiu využívajú len na pohon kompresora a riadenia. Použitie pre víkendové chaty, rodinné a bytové domy, kostoly, sklady, prevádzky, školy, športové haly a pod. Kompaktná nástenná jednotka s chladivom R32 a výkonom od 2,0kW až do 7,1kW. Umožňuje zvoliť si vonkajšiu jednotku s optimalizáciou pre vykurovanie až do vonkajšej teploty -20°C v exteriéri. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa tieto jednotky harmonicky hodia do každého typu interiéru. Jednotky sú počas prevádzky takmer nepočuteľné - hladina akustického tlaku v režime chladenia dosahuje iba 21dB(A). Diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom s funkciou týždenného časovača v základnej výbave.

Klimatizácie Mitsubishi sú dôkladne testované a základom podnikania Mitsubishi Electric je presnosť a kvalita. Značka má výrobu vo vlastných továrňach s plnou kontrolou aj nad najmenšími detailami výsledného produktu. Získate tak solídnu konštrukciu od jedného výrobcu a nie zbierku dielov rôznych subdodávateľov. Výrobky Mitsubishi Electric majú veľmi málo reklamácií a majú dlhú životnosť. So značkou Mitsubishi máte záruku, že systém bol navrhnutý tak, aby fungoval aj v náročných podmienkach. Surová sila je badateľná vo všetkých detailoch. Zariadenie patrí medzi vysoko funkčné klimatizácie so skvelým výkonom a patrí medzi najdômyselnejšie tepelné čerpadlá vzduch-vzduch, aké kedy Mitsubishi Electric vyrobilo. Je nabitá funkciami, ktoré zlepšujú výkon a zvyšujú pohodlie domova. Okrem iného sú tu prednastavené komfortné režimy, takže si môžete rýchlo a jednoducho zvoliť správne nastavenie, je použitá dvojitá bariérová vrstva odpudzujúca nečistoty, ktorá poskytuje odolnejší stroj a čistejší vzduch.

 

 

MODERNÉ OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE

Vnútorná jednotka je štandardne vybavená Wi-Fi adaptérom MAC-567IF. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. V aplikácií MelCloud sa zobrazia údaje o spotrebe klimatizácie. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. Moderný infračervený ovládač s funkciami ako I-save, Econocool a časovač. Jednoduché ovládanie a prehľadný displej je samozrejmosťou. Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov. Môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

 

 

FLEXIBILNÉ MOŽNOSTI A TECHNOLÓGIE

Jednotka má možnosť zvoliť výfuk vzduchu tesne pod stropom. Vyhnete sa tak priamemu ofukovaniu. Taktiež je možné zvoliť cez infraovládač vertikálne a horizontálne nastavenie lamiel. NANO PLATINUM A STRIEBORNÝ filter - vďaka špeciálnemu povrchu nanofiltra je dosahované extrémne precízne čistenie vzduchu. Filtrujú sa pachy, baktérie a alergény a filter je umývateľný a opäť použiteľný. Technológia mimoriadne účinného čistenia vzduchu, odstraňuje nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva zachovaný aj po umytí filtra. Jednotky pracujú s ekologickým chladivom R32, ktoré má malý potenciál globálneho otepľovania. Prevádzka jednotky je tak ekologickejšia. Jednotky s výkonom 2,5kW a 3,5kW sa dajú pripájať aj na vybrané typy multisplitových jednotiek.

 

VÝHODY

Nočný, silent režim

Zabezpečí tichú prevádzku zariadenia v miestnosti a tým zabezpečí nerušený spánok. Zníži hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), u vnútorných jednotiek sa deaktivujú LED diódy a stlmia sa tóny ovládania.


Zimná regulácia

S integrovanou zimnou reguláciou je možné použiť chladiaci režim i pri nízkych vonkajších teplotách. Ak je vonkajšia jednotka vystavená silnému vetru, je potrebné vybaviť ju ochranným krytom.

WiFi ovládanie

Zariadenie je doplnené o WiFi adaptér už v základe, a môžete ho tak ovládať na diaľku prostredníctvom software MELCloud zo smartphonu, tabletu alebo PC pohodlne pomocou aplikácie.

Týždenný časovač

Týždenný časovač - pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača.  Pre každý spínací čas je možné nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti.

Horizontálny pohyb žalúzií

Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje v horizontál, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.

Režim vykurovania

S funkciou tepelného čerpadla možno energeticky úsporne vykurovať miestnosti. Vďaka vysokej energetickej účinnosti je tak aj pri nízkych teplotách minimálna spotreba energie.

Funkcia "I SAVE"

Pomocou tejto funkcie si môžete uložiť predvolené požadované nastavenia do pamäti a neskôr ich podľa potreby vyvolať pomocou tlačidla.

ECONO COOL mód

ECONO COOL funkcia, ktorá zabezpečuje pohodlné a úsporné chladenie a zároveň šetrenie elektrickou energiou pri prevádzke klimatizácie.

Funkcia autoreštart

Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.

Ochrana proti zamrznutiu

Minimálna nastaviteľná teplota vo vykurovacom režime je 10 ° C. Vďaka tomu je prevádzka klimatizácie ekonomická a dá sa tak zabrániť podchladeniu v nevyužívaných miestnosti.

Autoregulácia ventilátora

Funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa danej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Strieborný iónový filter

Technológia mimoriadne účinného čistenia vzduchu, odstraňujú sa nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva zachovaný aj po umytí filtra.

 

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

 

 

Integrované Wi-Fi ovládanie a MELCloud

Ovládanie a monitorovanie vášho Mitsubishi cez PC a smartfón (Apple, Android, Windows)

Vnútorná jednotka má integrovaný Wi-Fi adaptér, ktorý vám umožní ovládať vaše tepelné čerpadlo mobilnými zariadeniami alebo počítačom odkiaľkoľvek. Pomocou pripojenia na diaľku viete, aká je teplota vo vnútri, a môžete regulovať teplotu tak, aby bola nižšia, napríklad keď idete na dovolenku, a vykúriť interiér tak, aby bol pohodlný práve po príchode domov.

MEL Cloud je nová generácia cloudového riadenia pre produkty Mitsubishi Electric pre klimatizáciu, kúrenie a vetranie s rekuperáciou tepla. MEL Cloud poskytuje používateľom jednoduché ovládanie ich zariadení, či už sú vonku alebo len ležia doma na pohovke. MEL Cloud poskytuje živé ovládacie prvky, scény, týždenné a sezónne časovače, ktoré poskytujú úplnú flexibilitu pri ovládaní niekoľkých systémov klimatizácie, vykurovania alebo vetrania s rekuperáciou tepla Mitsubishi Electric z jedného zariadenia alebo miesta. Na pripojenie každej vnútornej jednotky klimatizácie, vykurovacieho systému alebo ventilačného systému s rekuperáciou tepla k MEL Cloud, bude potrebné oficiálne Wi-Fi rozhranie Mitsubishi Electric. Rozhranie Wi-Fi sa pripája k vášmu miestnemu smerovaču prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. 

K službe MELCloud má prístup široká škála najnovších osobných počítačov (PC), tabletov a smartfónov od popredných výrobcov. Aplikácia jednoducho zistí, ktoré zariadenie používate a dynamicky sa prispôsobí displej, aby sa maximalizovala dostupná obrazovka. MELCloud podporuje všetkých hlavných výrobcov mobilných zariadení, a to buď prostredníctvom špeciálnych aplikácií, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť alebo aj z MELCloud web aplikácie cez internetový prehliadač. 

MELCloud vám umožňuje prevziať kontrolu nad vašimi vykurovacími systémami Mitsubishi Electric Ecodan odkiaľkoľvek svete, pokiaľ máte prístup na internet. Takže zabudnete vypnúť kúrenie, keď ste mimo domova alebo na dovolenke uz nie je problem. MELCloud poskytuje aj niektoré nové funkcie, ako sú lokalizované informácie o počasí, ochrana pred mrazom, 7-dňový multi programovateľný časovač a dovolenkový režim s ďalšími funkciami plánovanými do budúcnosti. MELCloud bol navrhnutý pre širokú škálu aplikácií od jednotlivých používateľov alebo vykurovacích systémov až po väčšie používateľov, ktorí môžu mať viacero vlastností alebo systémov, ktoré chcú monitorovať a ovládať. Bez ohľadu na typ používateľa ste, MELCloud vám môže poskytnúť požadovanú kontrolu a prístup, ktoré potrebujete. 

 

Detaily produktu
MITSUBISHI
MSZ-AP20VGK+MUZ-AP20VG
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]840×330×880
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]1100x238x325
Plocha [m²]od 20 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 21
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,00-6,10
Vykurovací výkon [kW] 2,20-8,10
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Ano
Optimalizovaná pre vykurovanie Ano
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNMSZ-AP-VGK+MUZ-AP-VG

Prihlásiť sa

Menu