StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Filtrovať produkty

Výrobca
Plocha [m²]
Trieda energetickej účinnosti
Prevádzkový režim
Umiestnenie
WiFi Online Controller
Optimalizovaná pre vykurovanie
Chladivo

DAIKIN STYLISH

DAIKIN STYLISH

Vitajte vo svete, kde sa inteligencia stretáva s krásou - zoznámte sa s Daikin Stylish. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom, ktorý vyhovuje vášmu svetu a každému modernému interiéru. Stylish je najkompaktnejšou jednotkou na trhu. Efektívna a prakticky nepočuteľná. Dostupná v troch farbách.

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Špičková klimatizačná jednotka Daikin Stylish v bielej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2455.20 S DPH
 • Klimatizácia Daikin Stylish - novinka roku 2018 v akáciovej farbe, vyvažuje funkčnosť a estetický vzhľad a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2632.80 S DPH
 • Klimatizácia Daikin Stylish - novinka roku 2018 v čiernej farbe, vyvažuje funkčnosť a estetický vzhľad a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2484.00 S DPH
 • Nová špičková klimatizácia Daikin Stylish v striebornej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2552.40 S DPH
 • Nástenná klimatizácia DAIKIN Stylish, optimalizovaná pre vykurovanie, v bielej alebo čiernej farbe, vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Moderná technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2784.00 S DPH
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.