PANASONIC Aquarea Monoblok T-CAP (J)

Tepelné čerpadlá PANASONIC Aquarea MONOBLOK T-CAP, generácie J, pracujú ako samostatné vonkajšie jednotky - jedno zariadenie. Celé riešenie je priestorovo veľmi nenáročné.

Výkon
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

MONOBLOK T-CAP

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA vo vyhotovení MONOBLOK T-CAP pracujú na nedelenom systéme vonkajšej jednotky, ktorá obsahuje všetky súčasti. Táto je potom umiestnená mimo domu a je k nej privedené priamo potrubie s vykurovacou tekutinou. Ovládač môže byť umiestnený kdekoľvek vo vnútri domu. Výhodou tohto riešenia je rýchlejšia montáž bez nutnosti práce s chladivovým okruhom. 

Patentované technológie

Modely Aquarea vo vyhotovení MONOBLOK T-CAP sú navrhnuté pre domácnosti s nízkou spotrebou. Patentovaný chladiaci cyklus a riadenie prietoku spoločnosti Panasonic sú kombinované s vysoko účinným invertorom a modulom výmeny tepla, aby sa dosiahli pôsobivé úspory energie. Nová Aquarea Monoblok T-CAP sa ideálne hodí na podlahové kúrenie, pričom nie je potrebné použiť predimenzované tepelné čerpadlo alebo záložný ohrievač. Aj pri veľmi nízkych teplotách poskytne jednotka Aquarea Monoblok T-CAP požadovaný výsledok. Je možné dosiahnuť teplotu vykurovacej vody až 55 °C.

 


Optimálna účinnosť

Vysoká účinnosť vykurovania priestorov (COP).
Energetická trieda A++ pri nízkej teplote.
Maximálna výstupná teplota z hydraulického modulu 55 °C.


Väčšia flexibilita

Pracuje pri teplotách až –20 °C.
Rozsah teploty chladenia 5–20 °C.
Pripojenie ku cloudu pre údržbu a diagnostiku.


Nové inteligentné funkcie

Funkcia SG ready / PV pre chladenie.
Voliteľné ovládanie pomocou chytrého telefónu.
Zastavenie ventilátora na externej jednotke pri odmrazovaní.


Viac pohodlia

Vykurovacia krivka sa dá nastaviť až do -20 °C.
Efektívny / komfortný režim TÚV: čiastočné alebo plné zaťaženie.
Možnosť 2 nastavení ohrevu vody: efektivita alebo viac teplej vody.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Optimálne ovládanie je možné pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Spoločnosť Panasonic teraz pridala do radu Aquarea inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS

Chladivo R32


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania


Filter vody s magnetom

Snímač prietoku

Solárna sada

Pokročilé ovládanie

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
WH-MXC09J3E8
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]1283x1410x320
Prevádzkové napätie [V]400 (3-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 65
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 7,00-12,20
Vykurovací výkon [kW] 9,00-16,00
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNWH-MXC09J3E5

Prihlásiť sa

Menu