PANASONIC Aquarea Monoblok (J a H)

Tepelné čerpadlá PANASONIC Aquarea MONOBLOK (generácia J a H) pracujú ako samostatné vonkajšie jednotky - jedno zariadenie. Celé riešenie je priestorovo veľmi nenáročné.

Výkon
  • 5,0 kW
  • 7,0 kW
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

MONOBLOK generácia J/H

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA vo vyhotovení MONOBLOK pracujú na nedelenom systéme vonkajšej jednotky, ktorá obsahuje všetky súčasti. Táto je potom umiestnená mimo domu a je k nej privedené priamo potrubie s vykurovacou tekutinou. Ovládač môže byť umiestnený kdekoľvek vo vnútri domu. Výhodou tohto riešenia je rýchlejšia montáž bez nutnosti práce s chladivovým okruhom. 

Patentované technológie

Modely Aquarea vo vyhotovení MONOBLOK sú navrhnuté pre domácnosti s nízkou spotrebou. Patentovaný chladiaci cyklus a riadenie prietoku spoločnosti Panasonic sú kombinované s vysoko účinným invertorom a modulom výmeny tepla, aby sa dosiahli pôsobivé úspory energie. Nová Aquarea Monoblok sa ideálne hodí na podlahové kúrenie, pričom nie je potrebné použiť predimenzované tepelné čerpadlo alebo záložný ohrievač. Aj pri veľmi nízkych teplotách poskytne jednotka Aquarea Monoblok požadovaný výsledok. Je možné dosiahnuť teplotu vykurovacej vody až 65 °C, a preto sa jedná o výkonnú náhradu plynových kotlov pripojených k vysokoteplotným radiátorom.

 

Chladivo R32 - malá zmena mení všetko

Panasonic odporúča R32, pretože je porovnateľne šetrný k životnému prostrediu. V porovnaní s R22 a R410A má R32 veľmi nízky potenciálny vplyv na poškodzovanie ozónovej vrstvy a globálne otepľovanie. V súlade s európskymi krajinami, ktoré sa zaujímajú o ochranu a udržiavanie životného prostredia účasťou na Montrealskom protokole na ochranu ozónovej vrstvy a zabránenie globálnemu otepľovaniu. Všetky produkty Panasonic smerujú na prechod na chladivo R32. Generácia H používa chladivo R410A.


Vyššia účinnosť

Účinnosť vykurovania priestorov až 5,08 COP.
Energetická trieda A+++, pri nízkej teplote.
Maximálna výstupná teplota z hydraulického modulu 55 °C.


Väčšia flexibilita

Pracuje pri teplotách až –20 °C.
Rozsah teploty chladenia 5–20 °C.
Pripojenie ku cloudu pre ovládanie užívateľom a údržbu.


Nové inteligentné funkcie

Funkcia SG ready / PV pre chladenie.
Voliteľné ovládanie pomocou chytrého telefónu.
Zastavenie ventilátora na externej jednotke pri odmrazovaní.


Viac pohodlia

Vykurovacia krivka sa dá nastaviť až do -20 °C.
Efektívny / komfortný režim TÚV: čiastočné alebo plné zaťaženie.
Možnosť 2 nastavení ohrevu vody: efektivita alebo viac teplej vody.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Optimálne ovládanie je možné pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Spoločnosť Panasonic teraz pridala do radu Aquarea inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS

Ekologické chladivo


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania


Filter vody s magnetom

Snímač prietoku

Solárna sada

Pokročilé ovládanie

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
WH-MDC05J3E5
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]1283×865×320
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 59
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 5,00-16,00
Vykurovací výkon [kW] 4,50-12,20
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNWH-MDC05J3E5

Prihlásiť sa

Menu