PANASONIC Aquarea Split High Performance (J a H)

Nová generácia split systémov Panasonic J dosahuje lepšiu energetickú účinnosť, čo ho radí do energetickej triedy A+++. Sú vhodné na rekonštrukcie ale ideálne do novostavby - nízkoenergetického domu a to na vykurovanie, chladenie aj na prípravu teplej úžitkovej vody. Maximálna výstupná teplota je 60 °C. 

Výkon
  • 3,0 kW
  • 5,0 kW
  • 7,0 kW
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Vysokovýkonný delený systém (split)

Nová generácia split systémov Panasonic J dosahuje lepšiu energetickú účinnosť, čo ho radí do energetickej triedy A+++. Parameter SCOP je u novej generácie J vyšší až o 5% oproti predchádzajúcej generácii H. Ďalej je možné vďaka vlastnostiam chladiva R32 použiť menej chladiva v okruhu alebo dosiahnuť dlhšiu maximálnu dĺžku potrubia. Maximálna teplota výstupnej vody je oproti predchádzajúcej generácii o 5 °C vyššia, dosahuje až 60 °C. Na prvý pohľad vyzerajú nové tepelné čerpadlá rovnako ako predchádzajúca Generácia H, ale rozdiely nájdete vo vnútornom usporiadaní aj vo funkčnosti. Sú vhodné na rekonštrukcie ale ideálne do novostavby - nízkoenergetického domu a to na vykurovanie, chladenie aj na prípravu teplej úžitkovej vody. Maximálna výstupná teplota je 60 °C. 

Patentované technológie

Patentovaný chladiaci cyklus a riadenie prietoku spoločnosti Panasonic sú kombinované s vysoko účinným invertorom R2 a modulom výmeny tepla, aby sa dosiahla optimálna úspora energie. Nová Aquarea sa ideálne hodí na podlahové kúrenie, pričom nie je potrebné použiť predimenzované tepelné čerpadlo alebo záložný ohrievač. Aj pri veľmi nízkych teplotách poskytne jednotka Aquarea požadovaný výsledok. Tieto čerpadlá sa dodávajú v základnom prevedení High Performance (HP) a výborne sa hodia na inštaláciu do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných objektov. Ľahko sa inštalujú, šetria priestor a vyzerajú veľmi štýlovo. Maximálna výstupná teplota je štandardne 60 °C. 

 

Chladivo R32 - malá zmena mení všetko

Najväčším prínosom novej generácie splitových tepelných čerpadiel je, že pracujú s chladivom R32. Nové chladivo je považované za ekologické, pretože má nízku hodnotu GWP v porovnaní s predtým používanými F-plynmi, ktoré poškodzujú ozónovú vrstvu. V porovnaní s chladivom R410A má nové chladivo R32 nielen lepšiu GWP a tiež o 10-15% lepšiu účinnosť. Avšak je dôležité počítať s tým, že chladivo R32 je horľavé (klasifikácia A2L - nízka horľavosť) a preto je potrebné dodržiavať niektoré bezpečnostné predpisy, ako je minimálna plocha technickej miestnosti. Má veľmi nízky potenciálny vplyv na poškodzovanie ozónovej vrstvy a globálne otepľovanie. Generácia H pracuje s chladivom R410A.


Vyššia účinnosť

Vynikajúca účinnosť u verzie s výkonom 3,2 kW.
Energetická trieda A+++, pri nízkej teplote.
Vynikajúca účinnosť najmä vo verzii s nižším výkonom = veľmi vysoká úspora energie.


Väčšia flexibilita v dizajne

Teplota vody na výstupe je 55 °C.
Vykurovanie aj chladenie s chladivom R32 (J).
Rozsah ekvitermickej regulácie je až -20 °C vonkajšej teploty.


Nové inteligentné funkcie

Pripojenie ku cloudu pre ovládanie užívateľom a diaľkovú údržbu.
Zastavenie ventilátora na externej jednotke pri odmrazovaní.
Špeciálny softvér pre nízkoenergetické domy s min. výstupnou teplotou 20 °C.


Viac pohodlia

Vykurovacia krivka sa dá nastaviť až do -20 °C.
Zobrazenie frekvencia kompresora.
Automatický odvzdušňovací ventil.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Optimálne ovládanie je možné pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Do radu Aquarea Split pribudlo inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS

Ekologické chladivo


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania


Filter vody s magnetom

Snímač prietoku

Solárna sada

Pokročilé ovládanie

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
KIT-WC03J3E5
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]824x622x298
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]500x892x340
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 28
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 3,20-9,00
Vykurovací výkon [kW] 3,20-9,00
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNKIT-WC03J3E5

Prihlásiť sa

Menu