StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

PANASONIC TZ - kompaktná nástenná klimatizácia

Nástenné klimatizácie

Nové

Ideálna klimatizácia pre najmenšie priestory vo vašej domácnosti. Rad TZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Dizajn TZ je ocenený cenou Good Design Award je zameraný na inovácie, estetiku a etiku. Vďaka šírke iba 779 mm môžete klimatizáciu umiestniť hoci aj nad dvere.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

2,0 kW
2,5 kW
3,5 kW
4,2 kW
5,0 kW
6,3 kW
7,1kW

741,60 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 2,0 kW
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 4,2 kW
  • 5,0 kW
  • 6,3 kW
  • 7,1kW

Technické detaily
Popis produktu

TZ je mimoriadne kompaktná

Kompaktný dizajn vnútorných jednotiek má šírku len 779 mm. To umožňuje viacero možností inštalácie vrátane obmedzeného priestoru nad dverami. Ideálna klimatizácia pre najmenšie priestory vo vašej domácnosti. Rad TZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Užívajte si štýlové infračervené ovládanie - elegantný podsvietený ovládač Sky s väčším displejom a jednoduchším používaním. 

Tichá a upokojujúca 20 dB(A)

Podarilo sa nám vyrobiť jednu z najtichších klimatizácií na trhu. Prevádzková hlučnosť vnútornej jednotky klimatizácie s invertorom Panasonic bola znížená, keďže invertor neustále mení jej výstupný výkon, vďaka čomu je možné ovládať teplotu precíznejšie. Tichý režim znižuje prevádzkovú hlučnosť len na 20 dB(A), pre pohodlný nočný spánok, tichý ako šušťanie listov na strome.

 

Väčší komfort vďaka Aerowings

Nová funkcia Panasonic Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré koncentrujú prúd vzduchu tak, aby vás čo najrýchlejšie ochladili. Napomáhajú tiež rovnomernej distribúcii chladného vzduchu v miestnosti. Funkcia Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré dávajú väčšiu kontrolu nad smerom prúdenia vzduchu. Bez funkcie Aerowings sa cieľ prúdu vzduchu nikdy nemení. Keď na vás bude neustále fúkať studený vzduch, čoskoro vám začne byť zima. Keď dvojité lopatky Aerowings smerujú vzduch k stropu, vytvárajú efekt sprchového chladenia. Tým sa zaistí rovnomerná distribúcia studeného vzduchu v celej miestnosti a komfortné prostredie bez toho, aby na vás neustále priamo fúkal studený vzduch.

Účinná filtrácia eliminuje

Zápach

Baktérie a vírusy

Plesne

Alergény a Peľ

Nebezpečné látky

Pokožka a vlasy

Zabudovaný Wi-Fi adaptér

Jednotka je pripravená na pripojenie k internetu a ovládanie smartfónom pomocou aplikácie Panasonic Comfort Cloud. Priamo v jednotke je už zabudovaný Wi-Fi adaptér. Jednotku tak môžete prostredníctvom aplikácie ovládať na diaľku priamo cez smartphone, PC, alebo tablet. Umožňuje tak flexibilnú kontrolu a nastavenie jednotky z ktoréhokoľvek miesta.

VÝHODY

Zabudovaná WLAN

7,00 SEER


4,60 SCOP

Konektivita BMS

Ekologické chladivo

Rotačný kompresor

Inverter technológia

Filter PM2,5

20dB(A)

Renovácia R410/R22

Integrácia P-LINK

AEROWINGS

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]780x542x289
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]779x290x209
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]20
FarbaBiela
Chladiaci výkon [kW]2,00-7,10
Vykurovací výkon [kW]2,70-8,60
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režimVykurovanie a Chladenie
Umiestnenienástenná
WiFi Online ControllerAno
ChladivoR32
Path: > > > PANASONIC TZ - kompaktná nástenná klimatizácia

Máte otázky k tomuto produktu?