Klimatizácia Daikin Ururu Sarara, voliteľné WIFI

Ururu Sarara je jedinečné dielo, ktoré prináša maximálny komfort. Je to jediná klimatizácia na trhu, ktorou môžete vetrať a zvlhčovať a to bez využitia externej vodnej nádrže. Je vhodná pre astmatikov, pretože disponuje vyvinutým filtračným systémom. Má 3D prúdenie vzduchu a prevádzkový režim vykurovania.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
WIFI ovládanie
  • bez WIFI ovládania
  • s WIFI ovládaním
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Víťaz prestížneho ocenenia Reddot

Ururu Sarara je je jedinečné dielo, multifunkčné zariadenie, ktoré v sebe kombinuje funkcie zvlhčovania, odvlhčovania, vetrania, čistenia vzduchu a samozrejme, chladenia a vykurovania. Pomenovanie Ururu Sarara je z japonských výrazov: Ururu – zvlhčovanie a Sarara – odvlhčovanie. S touto klimatizáciou máte zabezpečený komfort počas celého roka - pohodlné teplo počas zimy a osviežujúci chlad v lete. Ide tiež o prvé zariadenie typu vzduch-vzduch s chladivom R32 na európskom trhu.

Multifunkčné zariadenie 5v1

Klimatizácia Daikin Ururu Sarara chladí, vykuruje, čistí vzduch, zvlhčuje aj odvlhčuje vzduch (bez zníženia vnútornej teploty), a vetrá priestory pomocou unikátneho systému vetrania a zvlhčovania bez zásobnika na vodu. Viacstupňové čistenie vzduchu odbúrava formaldehyd, pachy, alergény, baktérie a vírusy. Klimatizácia má najvyššiu energetickú účinnosť A+++. Inteligenté oko sleduje pohyb osôb po miestnosti a smeruje prúd studeného vzduchu mimo ľudí. Ak nie je v miestnosti pohyb, po 20 minútach sa automaticky aktivuje úsporný režim. Rovnomerné rozvrstvenie teplôt vo všetkých častiach miestností vďaka Coanda fektu – špeciálne tvarovaným klapkám, 3D prúdeniu a dvojitému nasávaniu vzduchu. Táto veľmi tichá jednotka má Wi-Fi adaptér zadarmo a prostredníctvom voliteľného online ovládania vám umožní ovládať klimatizáciu z mobilu alebo tabletu.

Viaczónové Inteligentné oko

Jednotky vybavené viaczónovým Inteligentným okom poskytujú možnosť presmerovať výfuk vzduchu z jednotky mimo zónu s pobytom osôb. Predchádza sa tým zníženiu komfortu, ktorý môže byť spôsobený priamym fúkaním chladného vzduchu na osoby. Samozrejme je dostupná aj funkcia energeticky úsporného režimu v prípade, že sa v ani jednej zóne nezdržujú osoby dlhšie ako 20 minút.

Ekonomický režim

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

Samočistiaci fotokatalytický Titán-Apapatit filter

Vďaka filtrácii vzduchu pomocou fotokatalytického Titán-Apapatit filtra sa z miestnosti odstráni prach, pele a ďalšie alergény, ako sú zárodky plesní a roztočov. Dochádza tiež k zneškodneniu baktérií a vírusov a rozkladania pachov. Niektoré jednotky (napr. jednotka Ururu Sarara) vďaka technológii Flash Streamer dokážu tiež rozkladať nebezpečné chemické zlúčeniny, ako sú formaldehydy a ďalšie VOC zlúčeniny. Absorbované látky rozpustí na neškodné substancie- vodu a oxid uhličitý - na čerstvý a čistý vzduch vo vnútri miestnosti.

Režim komfortného prúdenia

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby. Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Tichá prevádzka vonkajšej jednotky

V niektorých prípadoch môžete mať obavy, aby ste v nočných hodinách nerušili hlukom svojich susedov - hlavne v husto zastavaných oblastiach alebo v radových domoch. Všetci máme predsa radi pri spánku ticho. Režim tichej prevádzky vonkajšej jednotky obmedzuje jej hlučnosť vonku, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte.

Týždňový časovač

Týždenný časovač umožňuje naprogramovať týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.

Možnosť On-line ovládania (voliteľne)

Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu žiadneho zvláštneho príslušenstva, dostupná musí byť len lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do sof stikovanej domácej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné.

Extra-široký prevádzkový rozsah

Nie je nič príjemnejšie ako vyhriata obývačka, zatiaľ čo vonku je naozaj zima a mrzne – rada našich produktov Vám zaručí vykurovanie i pri veľmi nízkych vonkajších teplotách -20 °C a dokonca až pri teplote -25 °C!

Vonkajšia jednotka RXZ-N

je osadené kolísavým kompresorom, ktorý sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a vysokou energetickou účinnosťou. Vonkajšie jednotky Daikin sú vkusné, robustné a je možné ich ľahko namontovať na strop či terasu, alebo jednoducho umiestniť oproti vonkajšej stene. Vonkajšie jednotky sú vhodné pre párové zostavy.

Detaily produktu
DAIKIN
FTXZ25N + RXZ25N
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]798×295×372
Hladina akustického tlaku [dB] 19
Farba Biela
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32
Filter vzduchuTitánovo apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu

Špecifické referencie

MPNFTXZ-N+RXZ-N+BRP069B42

Prihlásiť sa

Menu