StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

MITSUBISHI Kazetová klimatizácia štvorsmerná - SLZ-M

Mitsubishi

Nové

Klimatizácia je vybavená I-SEE senzorom na detekciu osôb v miestnosti, novým patentovaným 3D turbo ventilátorom, aj čerpadlom kondenzátu. Diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom a dekoračný panel sú v základnej výbave. Štvorcestná kazetová jednotka SLZ-M sa vďaka svojej kompaktnej konštrukcii hodí do stropných inštalácií miestností s väčšou rozlohou.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

2,5 kW
3,5 kW
5,0 kW
6,0 kW

1 947,60 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW

Technické detaily
Popis produktu

Systém sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá odčerpáva energiu z vonkajšieho vzduchu a jednej, alebo niekoľkých vnútorných jednotiek, ktoré vyfukujú teplý alebo chladný vzduch podľa požiadavky. Pri spotrebe zhruba 1kW elektrickej energie dokážu vyprodukovať do interiéru až 5 kW tepla. Elektrickú energiu využívajú len na pohon kompresora a riadenia. Použitie pre víkendové chaty, rodinné a bytové domy, kostoly, sklady, prevádzky, školy, športové haly a pod. Táto jednotka má štandardne zabudované čerpadlo kondenzátu (prípadne ako voliteľné príslušenstvo). Čerpadlá majú tichý chod, sú spoľahlivé a majú nízku spotrebu vďaka použitiu DC motorov.

MOŽNOSŤ OVLÁDANIA CEZ WI-FI

Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom, zobrazia sa v aplikácií Mel Cloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI RIADENIA

Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov napr. LonWorks, ModBus, BacNet, KNX. Môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

STRIEBORNÝ IÓNOVÝ FILTER

Vďaka technológii iónov striebra možno dosiahnuť mimoriadne efektívneho čistenia, pri ktorom sa zo vzduchu v miestnosti odstraňujú nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva plne zachovaný aj po umytí filtra.

SMEROVANIE VZDUCHU

Možnosť nastavenia horizontálneho a smerového vyfukovania vzduchu s možnosťou využitia 4, 3 alebo 2 smerov, ktoré umožňuje optimálne rozmiestnenie ochladeného, alebo ohriateho vzduchu v priestore. S efektom horizontálneho vyfukovania dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu. S coanda efektom dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu.

KOMPAKTNÝ DIZAJN, JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Táto jednotka je dizajnovaná s tenkým telom - iba 185 mm vysoká. Výborné riešenie do miestnosti, kde nás obmedzuje výška podhľadu. Vhodné riešenie do miestností, kde je osvetlenie inštalované v strede miestnosti a príslušenstvo ako napríklad skrine sú umiestnené pri stenách. Výhodou je, že nepotrebujete žiadny servisný otvor. Nová 4-smerná kompaktná kazetová jednotka získala ocenenie za dizajn a kvalitu výrobku - OCENENIE GOOD DESIGN.

MENŠÍ A VÝKONNEJŠÍ KOMPRESOR

Pomocou špeciálnej výrobnej metódy sa podarilo skonštruovať kompresor, ktorý má pri rovnakom výkone kompaktnejšie rozmery. Takto sa dá mimoriadne výkonný kompresor zabudovať aj do vonkajšej jednotky z M-série. Kompresor je konštruovaný pre konštantné udržiavanie vykurovacieho výkonu aj pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu. Ohrev kondenzačnej vaničky v cene jednotky Vonkajšie jednotky Hyperheating majú zabudovaný ohrev a odvod kondenzu ako štandard. Majú optimalizované odmrazovanie.

PATENTOVANÝ 3D TURBO VENTILÁTOR

Vďaka patentovanému 3D turbo ventilátora so špeciálnym tvarom lamiel je jednotka omnoho tichšia. Každý ventilátor je podrobený špeciálnej výstupnej kontrole na zistenie vyváženosti.

3D-SENZOR NA DETEKCIU OSÔB

3D senzor dokáže zistiť prítomnosť ľudí v miestnosti a dokáže určiť aj ich počet a tomu prispôsobiť prevádzku jednotky. Jednotka na základe obsadenosti miestnosti zvýši, alebo prípadne zníži teplotu. V prípade neprítomnosti osôb po ľubovoľne nastavenú dobu dokáže jednotku úplne zastaviť. Vďaka 3D senzoru dokážete nastaviť priame, alebo nepriame ofukovanie osôb v miestnosti.

 

VÝHODY

SWING

SWING je automatický pohyb výfukových lamiel. Stlačením tlačidla sa mení uhol postavenia lamiel a tým aj zmena prúdenia vzduchu v miestnosti.

Zimná regulácia

S integrovanou zimnou reguláciou je možné prevádzkovať chladiaci režim i pri nízkych vonkajších teplotách. Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa podmienok automaticky znižované.

WiFi ovládanie

Možnosť ovládať klimatizáciu cez aplikáciu prostredníctvom WiFi pripojenia. WiFi modul nie je súčasťou dodávky. Je preto potrebné si ho zvlášť dokúpiť.

Denný a týždenný časovač

Pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. JE Možné nastaviť pre každý spínací čas inú požadovanú teplotu.

Vertikálny pohyb žalúzií

Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje hore a dole, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.

3D - I SEE SENSOR

Rozpozná polohu osôb v miestnosti a podľa zistených údajov nasmeruje prúd vzduchu tak, aby osoby v miestnosti neboli vystavené prúdu vzduchu.

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800×550×285
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]570×570×245
Plocha [m²]od 25 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]25
FarbaBiela
Chladiaci výkon [kW]2,50
Vykurovací výkon [kW]3,20
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C]-10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-10 až 24
Prevádzkový režimVykurovanie a Chladenie
UmiestnenieKazetová
WiFi Online ControllerVoliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanieNie
ChladivoR32
Path: > > > MITSUBISHI Kazetová klimatizácia štvorsmerná - SLZ-M
Prílohy k produktu

Máte otázky k tomuto produktu?