StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

MITSUBISHI Kazetová klimatizácia jednosmerná - MLZ-KP

Mitsubishi

Nové

Predstavujeme Vám novú diskrétnu kazetovú jednotku, navrhnutú do moderných miestností. Diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom v základnej výbave. Jednocestná kazetová jednotka MLZ-KP sa vďaka svojej kompaktnej konštrukcii hodia do stropných inštalácií s nízkou výškou.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

2,5 kW
3,5 kW
5,0 kW

2 301,60 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW

Technické detaily
Popis produktu

Systém sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá odčerpáva energiu z vonkajšieho vzduchu a jednej, alebo niekoľkých vnútorných jednotiek, ktoré vyfukujú teplý alebo chladný vzduch podľa požiadavky. Pri spotrebe zhruba 1kW elektrickej energie dokážu vyprodukovať do interiéru až 5 kW tepla. Elektrickú energiu využívajú len na pohon kompresora a riadenia. Použitie pre víkendové chaty, rodinné a bytové domy, kostoly, sklady, prevádzky, školy, športové haly a pod.

MOŽNOSŤ OVLÁDANIA CEZ WI-FI

Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom MAC-567IF, zobrazia sa v aplikácií Mel Cloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI RIADENIA

Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov napr. LonWorks, ModBus, BacNet, KNX. Môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

STRIEBORNÝ IÓNOVÝ FILTER

Vďaka technológii iónov striebra možno dosiahnuť mimoriadne efektívneho čistenia, pri ktorom sa zo vzduchu v miestnosti odstraňujú nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva plne zachovaný aj po umytí filtra.

SMEROVANIE VZDUCHU

Možnosť nastavenia horizontálneho a smerového vyfukovania vzduchu, ktoré umožňuje optimálne rozmiestnenie ochladeného, alebo ohriateho vzduchu v priestore. S efektom horizontálneho vyfukovania dosiahnete maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom - zabraňuje tak pocitu prievanu.

KOMPAKTNÝ DIZAJN, JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Táto jednotka je dizajnovaná s tenkým telom - iba 185 mm vysoká. Výborné riešenie do miestnosti, kde nás obmedzuje výška podhľadu. Vhodné riešenie do miestností, kde je osvetlenie inštalované v strede miestnosti a príslušenstvo ako napríklad skrine sú umiestnené pri stenách. Výhodou je, že nepotrebujete žiadny servisný otvor.

MENŠÍ A VÝKONNEJŠÍ KOMPRESOR

Pomocou špeciálnej výrobnej metódy sa podarilo skonštruovať kompresor, ktorý má pri rovnakom výkone kompaktnejšie rozmery. Takto sa dá mimoriadne výkonný kompresor zabudovať aj do vonkajšej jednotky z M-série. Kompresor je konštruovaný pre konštantné udržiavanie vykurovacieho výkonu aj pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu. Ohrev kondenzačnej vaničky v cene jednotky
Vonkajšie jednotky Hyperheating majú zabudovaný ohrev a odvod kondenzu ako štandard. Majú optimalizované odmrazovanie.

 

VÝHODY

Chladenie

Zariadenie dokáže chladiť, odvlhčovať

Vykurovanie

Zariadenie dokáže vykurovať interiér

Prachový filter

Umývateľný filter na hrubé nečistoty

Auto-mode

Automatický výber chladenie/kúrenie

Eco-mode

Ekologická funkcia pre úsporu energie

Auto-reštart

Po výpadku elektriny dôjde k reštartu

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]1102×360×185
Plocha [m²]od 25 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]27
FarbaBiela
Chladiaci výkon [kW]2,50
Vykurovací výkon [kW]3,20
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režimVykurovanie a Chladenie
UmiestnenieKazetová
WiFi Online ControllerVoliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanieNie
ChladivoR32
Path: > > > MITSUBISHI Kazetová klimatizácia jednosmerná - MLZ-KP
Prílohy k produktu

Máte otázky k tomuto produktu?