Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 M (monoblok), vykurovanie a chladenie

Daikin Altherma 3 M dosahuje svoju silu zvnútra kombináciou všetkých hydraulických komponentov do jednej vonkajšej jednotky. Ide o tepelné čerpadlo so strednou teplotou s možnosťou ohrevu pitnej vody

Výkon
  • 9,0 kW
  • 11,0 kW
  • 14,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Ideálne riešenie pre malé priestory

Monoblok je ideálne riešenie pre miesta s obmedzeným priestorom. Nie je potrebná žiadna prídavná vnútorná jednotka a monoblok sa zmestí hneď pod okno, čím šetrí vonkajší priestor. Ako tepelné čerpadlo so strednou teplotou funguje Daikin Altherma 3 M dokonale s rôznymi výhrevnými telesami vrátane jednotiek fan coils, podlahového vykurovania a konvektorov tepelných čerpadiel. Monoblok v kombinácii s nerezovými zásobníkmi (EKHWS-D), tepelnými zásobníkmi a panelmi (EKHWP) rýchlo ohrieva teplú pitnú vodu.

 

Zlepšený kompaktný dizajn

Daikin Altherma 3 M ponúka vylepšený výkon a široký produktový sortiment s účinnosťou až do triedy A+++. Prevádzka je spoľahlivá aj pri vonkajšej teplote pod -25 °C. Dodáva LWT 60 °C pri -7 °C a je vhodné pre rekonštrukcie, výmeny a veľké novostavby.

Prepracované opláštenie

Čierna horizontálna predná mriežka zakrýva ventilátor, čím sa znižuje vnímanie hluku z jednotky. Svetlošedé opláštenie zapadne do každého prostredia.

Ventilátor pre vysoký výkon

Inžinieri Daikin zamenili dvojitý ventilátor za jeden väčší a optimalizovali jeho tvar, aby znížili prevádzkovú hlučnosť a zlepšili cirkuláciu vzduchu.

Monoblok s chladivom R32

Chladivo R-32 má rovnaký výkon ako štandardné chladivá, dosahuje vyššiu energetickú účinnosť, má nižšie emisie CO2 a jednoduchšie sa recykluje.

 

Základné komponenty Daikin Altherma 3 M

Iba jedna vonkajšia jednotka - monoblok

Ekologické R-32 chladivo pre lepší výkon. Jednoduchá inštalácia s rukoväťami. Prepracovaná výstupná mriežka a sacie mriežky pre lepšiu bezpečnosť a nižšiu hlučnosť.

 

Intuitívne ovládanie

Inovované rozhranie MMI

Daikin, inšpirovaný oceneným dizajnom vnútorných jednotiek Daikin Altherma 3, inovoval tiež tento ovládač, aby ponúkol používateľom ešte jednoduchšie ovládanie.

Aplikácia s hlasovým ovládaním

Ovládajte vykurovací systém z domu aj na diaľku cez smartfón. Ovládajte vykurovací systém hlasovými príkazmi cez Google Assistant a Amazon Alexa. Monitorovanie spotreby.

Madoka: káblový izbový termostat

Intuitívne dotykové ovládanie s elegantným dizajnom a rozmermi len 85 x 85 mm v troch farbách, ktoré sa zladia s každým interiérom (biela, čierna a strieborno-šedá).

 

Detaily produktu
EBLA09DV3
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]1380×870×460
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Farba Strieborná
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Zásobník vody [L] bez zásobníka
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNEBLA09DV3

Prihlásiť sa

Menu