PANASONIC Parapetná klimatizácia s invertorom+

Parapetná jednotka s novou technológiou nanoe™ X: vynikajúca účinnosť A++, komfort (mimoriadne tichá technológia s hlučnosťou iba 19 dB(A)) a zdravý vzduch v kombinácii s prevratným dizajnom oceneným iF Product Design Awards.

Výkon
  • 2,0 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Parapetná klimatizácia s technológiou nanoe™ X

Inteligentné riešenie pre domov plný čistoty, pohodlia a príjemnej atmosféry. Klimatizácia s pokročilými možnosťami ovládania, špičkovým výkonom, štýlovým vzhľadom a inteligentnými funkciami premeníte svoj domov na pohodlnejšie a čistejšie miesto, kde bude radosť tráviť čas. Konzola pre diskrétne zabudovanie do stien a pre vysoký výkon, obzvlášť v režime kúrenia pri nízky teplotách až -15°C. 

iF Product Design Awards

Prelomový dizajn, ktorý sa dokonale integruje do najmodernejších prostredí. Vybrali sme tie najlepšie materiály a procesy pre rafinovaný dizajn. Spoločnosť Panasonic starostlivo navrhla toto elegantné a štýlové zariadenie, ktoré je vhodné do každého interiéru. Jej elegantný jednoliaty dizajn je robustný a umožňuje výkonnú klimatizáciu s veľkou plochou na vypúšťanie vzduchu pre optimálny výkon. Ocenenia iF Product Design Awards patria medzi najprestížnejšie ocenenia za dokonalosť produktového dizajnu. Je ideálnym klimatizačným systémom pre domáce a komerčné aplikácie. Ľahko používateľný diaľkový ovládač má ergonomický dizajn so zúženým zadným krytom, vďaka čomu vám skvele sadne do ruky. Intuitívny dizajn nového ovládača umožňuje jednoduché a praktické používanie pomocou piatich  rýchlych prístupových tlačidiel. V rámci tohto minimalistického dizajnu ovládača sú menej používané tlačidlá skryté za posuvným krytom.

 

Komfortné prúdenie vzduchu

Dvojitý prúd vzduchu pre vyššie pohodlie a rozptýlenie teploty vrchom pre účinný režim chladenia, zdola pre rýchle vykurovanie. Táto funkcia je doplnená o režim jemne suchej prevádzky a funkciou odstraňovania pachov. O komfort sa ďalej starajú funkcie ako: Supertichý režim (20dB), Voliteľný Wifi ovládač, Výkonný režim, Rovnomerne rozložené prúdenie vzduchu, Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, Režim Hot Start, Automatický reštart po výpadku napájania. 

 

Technológia nanoe™ X

Hydroxylové radikály (tiež známe ako OH radikály) sú hojne dostupné vo voľnej prírode, majú schopnosť potláčať znečisťujúce látky, vírusy a baktérie, vďaka čomu čistia vzduch a redukujú zápach. Technológia nanoe™ X prináša tieto neuveriteľné výhody do interiéru, takže dokáže premeniť rôzne tvrdé povrchy, mäkký nábytok a vnútorné prostredie na čistejšie a príjemnejšie miesta. Technológia nanoe™ X od spoločnosti Panasonic to posúva o krok ďalej a prináša hydroxylové radikály, prírodný čistiaci prostriedok, do interiéru, aby pomohla vytvoriť ideálne prostredie. Technológia nanoe™ X vytvára hydroxylové radikály nachádzajúce sa vo vode, čím výrazne zvyšuje ich účinnosť. V prírode majú hydroxylové radikály životnosť menej ako jednu sekundu. nanoe™ X ju však dokáže predĺžiť na viac ako 600 sekúnd, teda až 10 minút, počas ktorých sa môžu jednoducho šíriť po miestnosti. Výkon technológie nanoe™ X sa líši v závislosti od veľkosti miestnosti, prostredia a používania a dosiahnutie plného účinku môže trvať niekoľko hodín. Technológia nanoe™ X nie je zdravotnícka pomôcka, musia sa dodržiavať miestne predpisy o konštrukcii budovy a hygienické odporúčania.

Zápach

Baktérie a vírusy

Plesne

Alergény a Peľ

Nebezpečné látky

Pokožka a vlasy

Voliteľný Wi-Fi adaptér

Priamo v jednotke je už zabudovaný Wi-Fi adaptér. Jednotku tak môžete prostredníctvom aplikácie ovládať na diaľku priamo cez smartphone, PC, alebo tablet. Umožňuje tak flexibilnú kontrolu a nastavenie jednotky z ktoréhokoľvek miesta na svete.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

8,10 SEER


4,60 SCOP

Konektivita BMS

Ekologické chladivo

Rotačný kompresor

Inverter technológia

Filter PM2,5

20dB(A)

Renovácia R410/R22

Integrácia P-LINK

AEROWINGS

Detaily produktu
Panasonic
KIT-Z25-UFE
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]780×542×289
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]750×600×207
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 19
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,50-5,00
Vykurovací výkon [kW] 3,4-5,80
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Parapetná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32
Filter vzduchuNanoe™ X

Špecifické referencie

MPNKIT-Z25-UFE

Prihlásiť sa

Menu