PANASONIC Aquarea All In One T-CAP (H), zásobník 185 L

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA v SPLITOVOM prevedení ALL IN ONE T-CAP, pracujú vo forme deleného systému vonkajšej a vnútornej jednotky, ktorý je spojený v jednom zariadení so 185 litrovou nádržou na teplú úžitkovú vodu. Je určené do veľmi chladných oblastí (-28 °C).

Výkon
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

All In One T-CUP (H) do chladných oblastí

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA v SPLITOVOM prevedení ALL IN ONE pracujú na delenom systéme vonkajšej a vnútornej jednotky (HYDROBOXU), ktorý je spojený s 185 litrovou nádržou na teplú úžitkovú vodu. Celé riešenie je priestorovo veľmi nenáročné. Tieto jednotky sú ideálne na inštalácie s obmedzeným miestom a hodia sa teda do rodinných domov alebo domácností, ktoré nedisponujú technickou miestnosťou. 

Patentované technológie

Modely Aquarea sú navrhnuté pre domácnosti s nízkou spotrebou. Patentovaný chladiaci cyklus a riadenie prietoku spoločnosti Panasonic sú kombinované s vysoko účinným invertorom R2 a modulom výmeny tepla, aby sa dosiahli pôsobivé úspory energie. Nová Aquarea sa ideálne hodí na podlahové kúrenie, pričom nie je potrebné použiť predimenzované tepelné čerpadlo alebo záložný ohrievač. Aj pri veľmi nízkych teplotách poskytne jednotka Aquarea požadovaný výsledok.

Tieto čerpadlá sa dodávajú aj v prevedení T-CUP, ktorý je vhodný pre nové inštalácie a nízkoenergetické domy s optimálnym vykurovacím výkonom aj pri extrémnych teplotách do -28 °C. Aquarea All In One T-CUP sa hodí na inštaláciu do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných objektov. Ľahko sa inštalujú, šetria priestor a vyzerajú veľmi štýlovo. Maximálna výstupná teplota je štandardne 60 °C a maximálna teplota TÚV až 65 °C. Záruka na kompresor Panasonic je 5 let.

 

Chladivo R410A

V porovnaní s R22 má R410A nižší potenciálny vplyv na poškodzovanie ozónovej vrstvy a globálne otepľovanie. V súlade s európskymi krajinami, ktoré sa zaujímajú o ochranu a udržiavanie životného prostredia účasťou na Montrealskom protokole na ochranu ozónovej vrstvy a zabránenie globálnemu otepľovaniu, Panasonic smeruje k prechodu na R32.


Vyššia účinnosť

Vysoká účinnosť vykurovania priestorov.
Energetická účinnosť A+++ pre vykurovanie pri 35 °C.
Konštantný výkon do –20 °C, maximálny až do -28 °C.


Väčšia flexibilita v dizajne

Teplota vody 60 °C.
Zásobník TÚV z nehrdzavejúcej ocele s izolačným panelom U-Vacua™.
Voliteľná rozširovacia doska (2-zónové a biv. ovládanie, Smart Grid...).


Nové inteligentné funkcie

Funkcia SG ready / PV pre chladenie.
Úžitkové diaľkové bivalentné ovládanie suchými kontaktmi.
Zastavenie ventilátora na externej jednotke pri odmrazovaní.


Viac pohodlia

Vykurovacia krivka nastaviteľná do nízkych teplôt.
Efektívny / komfortný režim TÚV: čiastočné alebo plné zaťaženie.
Možnosť 2 nastavení ohrevu vody: efektivita alebo viac teplej vody.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Pri týchto modeloch je možné optimálne ovládanie pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Spoločnosť Panasonic teraz pridala do radu Aquarea inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS

Chladivo R410A


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania


Filter vody s magnetom

Snímač prietoku

Integrácia P-LINK

Pokročilé ovládanie

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
KIT-AXC09HE8
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]900x1340x320
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]598x1800x717
Prevádzkové napätie [V]400 (3-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 33
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 7,00-12,00
Vykurovací výkon [kW] 9,00-16,00
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Zásobník vody [L] so zásobníkom (185)
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R410A

Špecifické referencie

MPNKIT-AXC09HE8

Prihlásiť sa

Menu