PANASONIC Aquarea All In One High Performance (J a H)

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA v SPLITOVOM prevedení ALL IN ONE pracujú na delenom systéme vonkajšej a vnútornej jednotky (HYDROBOXU), ktorý je spojený v jednom zariadení so 185 litrovou nádržou na teplú úžitkovú vodu. Celé riešenie je priestorovo veľmi nenáročné.

Výkon
  • 3,0 kW
  • 5,0 kW
  • 7,0 kW
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
  • 16,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

All In One so 185 litrovým zásobníkom

Tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA v SPLITOVOM prevedení ALL IN ONE pracujú na delenom systéme vonkajšej a vnútornej jednotky (HYDROBOXU), ktorý je spojený s 185 litrovou nádržou na teplú úžitkovú vodu. Celé riešenie je priestorovo veľmi nenáročné. Tieto jednotky sú ideálne na inštalácie s obmedzeným miestom a hodia sa teda do rodinných domov alebo domácností, ktoré nedisponujú technickou miestnosťou. Maximálna teplota úžitkovej vody dosahuje 65 °C.

Patentované technológie

Modely Aquarea sú navrhnuté pre domácnosti s nízkou spotrebou. Patentovaný chladiaci cyklus a riadenie prietoku spoločnosti Panasonic sú kombinované s vysoko účinným invertorom R2 a modulom výmeny tepla, aby sa dosiahli pôsobivé úspory energie. Nová Aquarea sa ideálne hodí na podlahové kúrenie, pričom nie je potrebné použiť predimenzované tepelné čerpadlo alebo záložný ohrievač. Aj pri veľmi nízkych teplotách poskytne jednotka Aquarea požadovaný výsledok. Tieto čerpadlá sa dodávajú v základnom prevedení High Performance (HP), ktorý je vhodný pre nové inštalácie a nízkoenergetické domy. Aquarea All In One sa výborne hodí na inštaláciu do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných objektov. Ľahko sa inštalujú, šetria priestor a vyzerajú veľmi štýlovo. Maximálna výstupná teplota je štandardne 55 °C, nastaviteľná 60 °C (s podporou elektrokotla).

 

Chladivo R32 - malá zmena mení všetko

Panasonic odporúča R32, pretože je porovnateľne šetrný k životnému prostrediu. V porovnaní s R22 a R410A má R32 veľmi nízky potenciálny vplyv na poškodzovanie ozónovej vrstvy a globálne otepľovanie. V súlade s európskymi krajinami, ktoré sa zaujímajú o ochranu a udržiavanie životného prostredia účasťou na Montrealskom protokole na ochranu ozónovej vrstvy a zabránenie globálnemu otepľovaniu, Panasonic vedie prechod na R32. H generácia používa chladivo R410A.


Vyššia účinnosť

Účinnosť vykurovania priestorov až 5,33 COP.
Energetická trieda A+++, pri nízkej teplote.
Teplá úžitková voda 3,3 COP (3 a 5 kW).


Väčšia flexibilita v dizajne

Teplota vody 60 °C.
Dĺžka potrubia vylepšená: 7/9kW: 50/30m - 3/5kW: 25/20m.
Funkcia chladiča ochladzovanie na vonkajšiu teplotu 10°C.


Nové inteligentné funkcie

Funkcia SG ready / PV pre chladenie.
Úžitkové diaľkové bivalentné ovládanie suchými kontaktmi.
Zastavenie ventilátora na externej jednotke pri odmrazovaní.


Viac pohodlia

Vykurovacia krivka sa dá nastaviť až do -20 °C.
Efektívny / komfortný režim TÚV: čiastočné alebo plné zaťaženie.
Možnosť 2 nastavení ohrevu vody: efektivita alebo viac teplej vody.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Pri modeloch Aquarea 3/5 kW je možné optimálne ovládanie pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Spoločnosť Panasonic teraz pridala do radu Aquarea inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS

Ekologické chladivo (J)


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania


Filter vody s magnetom

Snímač prietoku

Teplá úžitková voda

Pokročilé ovládanie

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
KIT-ADC03JE5B
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]824×622×298
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]598×1640×600
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza) / 400 (3-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 28
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 3,20-12,20
Vykurovací výkon [kW] 3,20-16,00
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Zásobník vody [L] so zásobníkom (185)
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNKIT-ADC03JE5B

Prihlásiť sa

Menu