StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

PANASONIC FZ - kompaktná nástenná klimatizácia

Nástenné klimatizácie

Nové

Moderná klimatizácia aj do najmenších priestorov vo vašej domácnosti. Rad FZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Vďaka šírke iba 779 mm môžete klimatizáciu umiestniť hoci aj nad dvere. Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, režim Hot Start, zvýšený komfort v režime tepelného čerpadla, výkonný režim, automatický reštart po výpadku napájania.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

2,5 kW
3,5 kW
5,0 kW
6,0 kW

808,80 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW

Technické detaily
Popis produktu

FZ je mimoriadne kompaktná

Vnútorná jednotka má šírku len 779 mm. To umožňuje inštaláciu aj do veľmi obmedzeného priestoru, napríklad aj nad dverami. Rad FZ s chladivom R32 je výkonný a účinný. Užívajte si štýlové infračervené ovládanie - elegantný podsvietený ovládač Sky s väčším displejom a jednoduchším používaním. Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, režim Hot Start, zvýšený komfort v režime tepelného čerpadla, Výkonný režim a automatický reštart po výpadku napájania sú len niektoré z praktických funkcií tejto klimatizácie. Klimatizácia pracuje v režime tepelného čerpadla aj pri vonkajšej teplote -15°C.

Tichá a upokojujúca

Podarilo sa nám vyrobiť jednu z najtichších klimatizácií na trhu. Prevádzková hlučnosť vnútornej jednotky klimatizácie s invertorom Panasonic bola znížená, keďže invertor neustále mení jej výstupný výkon, vďaka čomu je možné ovládať teplotu precíznejšie. Tichý režim znižuje prevádzkovú hlučnosť len na 20 dB(A), pre pohodlný nočný spánok, tichý ako šušťanie listov na strome.

 

Väčší komfort vďaka Aerowings

Nová funkcia Panasonic Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré koncentrujú prúd vzduchu tak, aby vás čo najrýchlejšie ochladili. Napomáhajú tiež rovnomernej distribúcii chladného vzduchu v miestnosti. Funkcia Aerowings využíva dve nezávislé lopatky, ktoré dávajú väčšiu kontrolu nad smerom prúdenia vzduchu. Bez funkcie Aerowings sa cieľ prúdu vzduchu nikdy nemení. Keď na vás bude neustále fúkať studený vzduch, čoskoro vám začne byť zima. Keď dvojité lopatky Aerowings smerujú vzduch k stropu, vytvárajú efekt sprchového chladenia. Tým sa zaistí rovnomerná distribúcia studeného vzduchu v celej miestnosti a komfortné prostredie bez toho, aby na vás neustále priamo fúkal studený vzduch.

Účinná filtrácia PM2,5 eliminuje

Zápach

Baktérie a vírusy

Plesne

Alergény a Peľ

Nebezpečné látky

Pokožka a vlasy

Voliteľné WiFi a hlasový asistent

Doplnením WiFi modulu CZ-TACG1, môžete jednotku pripojiť na internet a ovládať smartfónom pomocou aplikácie Panasonic Comfort Cloud. Ovládanie, monitorovanie, jednoduché plánovanie s intuitívnym rozhraním. Aplikácia Panasonic Comfort Cloud je kompatibilná s hlasovým ovládaním Amazon Alexa.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

6,50 SEER


4,10 SCOP

Konektivita BMS

Ekologické chladivo

Rotačný kompresor

Inverter technológia

Filter PM2,5

20dB(A)

Renovácia R410/R22

Integrácia P-LINK

AEROWINGS

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]780x542x289
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]779x290x209
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]20
FarbaBiela
Chladiaci výkon [kW]2,50-6,00
Vykurovací výkon [kW]3,15-6,80
Trieda energetickej účinnostiA++
Umiestnenienástenná
WiFi Online ControllerVoliteľný
ChladivoR32
Path: > > > PANASONIC FZ - kompaktná nástenná klimatizácia

Máte otázky k tomuto produktu?