StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

MITSUBISHI Podstropná klimatizácia - PCA-M

Mitsubishi

Nové

Jednotky z tejto série poskytujú veľký výkon ukrytý v modernom dizajne s možnosťou prívodu čerstvého vzduchu do interiéru cez štandardné napojenie.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

3,5 kW
5,0 kW
6,0 kW
7,1 kW
9,5 kW
12,5 kW
13,4 kW

4 230,00 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
  • 7,1 kW
  • 9,5 kW
  • 12,5 kW
  • 13,4 kW

Technické detaily
Popis produktu

Jednotky z tejto série poskytujú veľký výkon ukrytý v modernom dizajne s možnosťou prívodu čerstvého vzduchu. Cez štandardné napojenie je možné priviesť do priestoru čerstvý vzduch. Množstvo čerstvého vzduchu môže byt až 10% menovitého objemového prietoku príslušnej vnútornej jednotky. Pre prívod je potrebný podporný ventilátor. Vysokoúčinný filter s dlhou životnosťou zabezpečuje zdravé ovzdušie v miestnosti. Vnútorná jednotka môže byť vybavená Wi-Fi adaptérom a jednotku tak môžete ovládať cez aplikáciu na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet. V aplikácií MelCloud sa zobrazia údaje o spotrebe klimatizácie. Moderný infračervený ovládač s funkciami ako I-save, Econocool a časovač. Jednoduché ovládanie a prehľadný displej je samozrejmosťou.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI RIADENIA

Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov napr. LonWorks, ModBus, BacNet, KNX. Môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

FUNKCIA ZÁLOHOVANIA

Rotácia: Systémy sa automaticky striedajú v prevádzke v stanovených intervaloch od 1 do 28 dní. Vďaka tomu majú obe jednotky rovnaké prevádzkové doby. Back Up (záloha): Pri poruche jedného systému sa automaticky spustí druhý systém. Join In: Pokiaľ je prekročená nastavená teplota s určitou hodnotou, automaticky sa spúšťa druhá jednotka.

VÝHODY

Nočný, silent režim

Zabezpečí tichú prevádzku zariadenia v miestnosti a zníži hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), u vnútorných jednotiek sa deaktivujú LED diódy a stlmia sa tóny ovládania.

WiFi ovládanie

Zariadenie je možné doplniť o WiFi adaptér a ovládať ho na diaľku prostredníctvom appky MELCloud zo smartphonu, tabletu alebo PC pohodlne pomocou aplikácie.

Funkcia zálohovania

Systémy sa automaticky striedajú v prevádzke v stanovených intervaloch od 1 do 28 dní. Vďaka tomu majú obe jednotky rovnaké prevádzkové doby.

Funkcia autoreštart

Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.

Nastavenie výfuku vzduchu

Jednotka má možnosť zvoliť výfuk vzduchu tesne pod stropom. Taktiež je možné zvoliť vertikálne a horizontálne nastavenie lamiel.

Vysoká kvalita vzduchu

Klimatizácia obsahuje filter s dlhou životnosťou, voliteľný vysoko účinný filter a možnosť prívodu čerstvého vonkajšieho vzduchu.

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800×550×285 - 1050×981×330
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]960×230×680 - 1600×230×680
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]31
FarbaBiela
Chladiaci výkon [kW]3,60
Vykurovací výkon [kW]4,10
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C]−10 ~ +46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]−10 ~ +24
Prevádzkový režimVykurovanie a Chladenie
UmiestneniePodstropná
WiFi Online ControllerVoliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanieNie
ChladivoR32
Path: > > > MITSUBISHI Podstropná klimatizácia - PCA-M
Prílohy k produktu

Máte otázky k tomuto produktu?