StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

MITSUBISHI Kanálová klimatizácia - SEZ-M

Mitsubishi

Nové

Dokonalá harmónia modernej technológie, efektivity a nízkej hlučnosti. Kanálové jednotky sú najlepšie riešenie pre klimatizáciu v prostredí, v ktorom sú kladené vysoké nároky na diskrétnosť technológií.

Viac detailov

Ceny sú uvedené bez inštalácie a dopravy.

2,5 kW
3,5 kW
5,0 kW
6,1 kW
7,1 kW

2 120,40 € S DPH TCH SPACE Žilina

Cenu zistíte výberom verzie
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,1 kW
  • 7,1 kW

Technické detaily
Popis produktu

Kanálové jednotky sú najlepšie riešenie pre klimatizáciu v prostredí, v ktorom sú kladené vysoké nároky na diskrétnosť technológií. Jednotka môže byť schovaná pod podhľadom, takže nenarúša estetiku izby. Upravený vzduch je distribuovaný cez vzduchovú mriežku. Cez štandardné napojenie dokáže klimatizácia priviesť do interiéru aj čerstvý vzduch. Množstvo čerstvého vzduchu môže byt až cca 20% menovitého objemového prietoku príslušnej vnútornej jednotky. Pre prívod je potrebný podporný ventilátor.

MODERNÉ OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE

Moderný infračervený ovládač s množstvom funkcií s jednoduchým ovládaním a prehľadným displejom je samozrejmosťou. Ak je vnútorná jednotka vybavená voliteľným Wi-Fi adaptérom MAC-567IF, zobrazia sa v aplikácií MelCloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC, alebo tablet.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI RIADENIA

Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnosť napojiť na všetky druhy nadradených systémov napr. LonWorks, ModBus, BacNet, KNX. Môžete ich implementovať do systému inteligentného domu.

TRI RÝCHLOSTI VENTILÁTORA

Pre uplatnenie v rôznych aplikáciách sú dostupné 3 rýchlosti ventilátora (nízke, stredné, vysoké) a 4 hodnoty statického tlaku (5-15- 35-50 Pa). Kvôli použitiu v menších miestnostiach bola najmenšia hodnota statického tlaku upravená na 5 Pa.

FUNKCIA ZÁLOHOVANIA

Rotácia: Systémy sa automaticky striedajú v prevádzke v stanovených intervaloch od 1 do 28 dní. Vďaka tomu majú obe jednotky rovnaké prevádzkové doby. Back Up (záloha): Pri poruche jedného systému sa automaticky spustí druhý systém.

VÝHODY


Zimná regulácia

Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa podmienok automaticky znižované, aby bolo možné udržiavať konštantný kondenzačný tlak.

WiFi ovládanie

Zariadenie je možné doplniť o WiFi adaptér a ovládať ho tak na diaľku prostredníctvom softvéru MELCloud zo smartfónu, tabletu alebo stolného počítača.

Denný a týždenný časovač

Pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. JE Možné nastaviť pre každý spínací čas inú požadovanú teplotu.

Multi-Split aplikácie

Vnútorné jednotky môžu byť pripojené k MultiSplit vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností.

Funkcia autoreštart

Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.

Autoregulácia ventilátora

Funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa danej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Splitové aj multisplitové zapojenie

Klimatizácie ponúkajú flexibilné možnosti zapojenia. Je možné zapojiť jednu vnútornú jednotku na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku - v takom prípade sa jedná o splitové zapojenie. V prípade ak máte viacero miestností je ideálne riešenie zvoliť multisplitový systém - v takom prípade sa na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku napojí viacero vnútorných jednotiek. Tie môžu byť rôzneho výkonu a typu.

Technické vlastnosti
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]800x550x285
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]790x200x700
Plocha [m²]od 25 m² do 50 m²
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]22
Chladiaci výkon [kW]2,50
Vykurovací výkon [kW]2,90
Trieda energetickej účinnostiA+
Prevádzkový režimVykurovanie a Chladenie
UmiestnenieKanálová
WiFi Online ControllerVoliteľný
Optimalizovaná pre vykurovanieNie
ChladivoR32
Path: > > > MITSUBISHI Kanálová klimatizácia - SEZ-M
Prílohy k produktu

Máte otázky k tomuto produktu?