PANASONIC Kazetová klimatizácia, 4-cestná

Výkonná 4-cestná kazetová jednotka, ideálna pre kancelárie, obchodné priestory a reštaurácie. Dokonale sa hodí pre kazetové a sádrokartónové stropy s rozmermi od 60x60 cm. Maximálne účinný systém inverter pre väčšie úspory, vynikajúca účinnosť A++.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Ideálna klíma pre kancelárie

Výkonná 4 cestná kazetová jednotka, ideálna pre kancelárie, obchodné priestory a reštaurácie. Dokonale sa hodí pre kazetové a sádrokartónové stropy s rozmermi od 60x60 cm. Maximálne účinný systém inverter pre väčšie úspory, vynikajúca účinnosť A++.

Tichá a úsporná

Jedna z najtichších klimatizácií. Prevádzková hlučnosť vnútornej jednotky klimatizácie s invertorom Panasonic bola znížená, keďže invertor neustále mení jej výstupný výkon, vďaka čomu je možné ovládať teplotu precíznejšie. Tichý režim znižuje prevádzkovú hlučnosť len na 22 dB(A), tichý ako šušťanie listov na strome.

 

Vysoký komfort

O maximálny komfort sa starajú funkcie ako: Tichý režim, Voliteľný Wifi ovládač, Výkonný režim, Rovnomerne rozložené prúdenie vzduchu, Automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, Režim Hot Start, Automatický reštart po výpadku napájania.

Účinná filtrácia eliminuje

Zápach

Baktérie a vírusy

Plesne

Alergény a Peľ

Nebezpečné látky

Pokožka a vlasy

Voliteľné WiFi a hlasový asistent

Doplnením WiFi modulu môžete jednotku pripojiť na internet a ovládať smartfónom pomocou aplikácie Panasonic Comfort Cloud. Ovládanie, monitorovanie, jednoduché plánovanie s intuitívnym rozhraním. Aplikácia Panasonic Comfort Cloud je kompatibilná s hlasovým ovládaním Amazon Alexa.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

6,50 SEER


4,20 SCOP

Konektivita BMS

Ekologické chladivo

Rotačný kompresor

Inverter technológia

Filter PM2,5

22dB(A)

Renovácia R410/R22

Integrácia P-LINK

Detaily produktu
Panasonic
KIT-Z25UB4
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]780x542x289
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]700x51x700
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 22
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] od 2,50
Vykurovací výkon [kW] od 3,20
Trieda energetickej účinnostiA++
Umiestnenie Kazetová
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNKIT-Z25UB4

Prihlásiť sa

Menu