HITACHI Light Commercial RAI-RPE - kazetová klimatizácia

Jednoduchá integrácia do priestorov s rastrovým podhľadom alebo tam, kde sú znížené stropy. Rozmer vnútornej jednotky s distribučným panelom je 620 x 620 mm. Tento panel s nasávacou mriežkou je potom to jediné, čo zostáva viditeľné v priestore. Vďaka vstavanému čidlu prítomnosti osôb je znížená energetická spotreba zariadenia. Ovládač ku kazetovej jednotke nie je súčasťou. 

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
SKU: RAI-25RPE+RAC-25NPE+P-AP56NAM
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

 

Hitachi kazetová klimatizácia Light Commercial RAI-RPE

Jednoduchá inštalácia a prevádzkové úspory

Kazetové vnútorné jednotky invertorového typu RAI-RPE od známeho japonského výrobcu Hitachi sú povestné svojou vysokou kvalitou a účinnosťou. Táto rada zahŕňa modely rôznych kapacít, určených na obsluhu domácich aj obchodných priestorov. Pri výrobe zariadení sa používajú materiály a komponenty najvyššej kvality. Distribučný panel je vybavený čidlom prítomnosti osôb, ktoré postráži, že jednotka prejde do úsporného režimu, keď sa v miestnosti nikto nenachádza. Základný panel vnútornej jednotky je v cene, panel s čidlom pohybu osôb P-AP56NAMS je potrebné objednať zvlášť. Rozmer panelu 620x620 mm zaručí, že bez problémov zapadne do rastrového podhľadu bez presahu do susedných polí, takže ich môžete využiť pre inštaláciu ďalšieho technického vybavenia budovy. Integrované čerpadlo kondenzátu rozšíruje flexibilitu inštalácie.

Rad klimatizačných zariadení Hitachi Light Commercial premosťuje priepasť medzi domácimi a komerčnými produktmi a ponúka vysokú účinnosť, kvalitnú techniku ​​a štýlový dizajn. Tieto produkty sú zacielené na ľahký komerčný trh, ako sú malé a stredne veľké komerčné kancelárie, reštaurácie a maloobchodné aplikácie.

 

Celoročný komfort s technológiami HITACHI

Prúdenie vzduchu je nastaviteľné v 4 smeroch. S káblovým ovládačom SPX-WKT3 navyše získate možnosť natočiť každú lamelu výstupného vzduchu samostatne. Môžete úplne zavrieť jednu alebo dve lamely, prípadne nastaviť každej z nich optimálny uhol. Môžete sa tak prispôsobiť rozostavenie nábytku v priestore a zaistiť maximálny komfort pre užívateľa. Súčasťou balenia nie je infra ovládač SPX-RCKA3 ani nástenný SPX-WKT3. Po výbere ovládača, ktorý vám vyhovuje je potrebné objednať ho samostatne. Jednotka je ticha - od 27 dB a beží na ekologickom chladive R32. Je kombinovateľná s vonkajšími jednotkami Multizone Premium. Samozrejmosťou je samodiagnostika porúch a týždenný programovateľný časovač.

Konštantný výkon až do -15°C

Vďaka technológii "Constant Power" je vonkajšia jednotka schopná udržať konštantný výkon až do -15°C a prevádzku až pod -20°C.

Štvorsmerné prúdenie vzduchu

Unikátna technológia 4-smerného prúdenia vzduchu, ktorá ponúka ešte väčší komfort v rade nástenných klimatizácii Performance.

Patentovaný systém vektorového ovládania

Systém vektorového ovládania optimalizuje prevádzku kompresorov na vonkajších jednotkách na dosiahnutie neprekonateľného výkonu.

Hibernácia pre zníženie spotreby energie

Inteligentná regulácia vonkajších jednotiek Hitachi znamená, že pri ich zastavení je možné dosiahnuť zníženie spotreby o 70%.

Jemné chladenie reguláciou kompresora

Táto funkcia obmedzuje prúdenie vzduchu s nedostatočnou teplotou, zabraňujú studenému prievanu a zabezpečuje väčší komfort.

Plynulé ovládanie pohonu

Funkcia sa používa na reguláciu rýchlosti kompresora až na 0,1 Hz, aby bola zaručená úspora a konštantná, komfortná teplota.

Ovládanie cez WIFI

Vďaka aplikácii airCloud Home sa váš chytrý telefón premení na programovateľné diaľkové ovládanie. Pomocou aplikácie je možné zapnúť alebo vypnúť jednotku, nastaviť teplotu a otáčky ventilátora a nastaviť týždenný rozvrh prevádzky. Cez aplikáciu môžete tiež strážiť mesačné prevádzkové náklady klimatizácie, zapínať cyklus FrostWash na diaľku, keď nie ste doma, a dostávať upozornenia, pokiaľ nastane nejaká porucha. Tieto funkcie môžete začať využívať až po inštalácii wifi modulu do vnútornej jednotky.

 

 

Nenápadná ale výkonná klimatizácia

Klimatizácia sa vyznačuje nízkou hladinou hluku, iba 27 dBA a ekologickým chladivom R32. Výkon chladenia a kúrenia sa pohybuje od 2,5 kW do 6,0 kW. Všetky verzie jednotky ponúkajú optimálny vykurovací výkon aj pri nízkych teplotách a vysokú sezónnu účinnosť. Sú ideálne pre malé až stredne veľké komerčné priestory, ako sú kancelárie, reštaurácie a maloobchod. Nový, voliteľný, 24-hodinový a 7-dňový infračervený diaľkový ovládač umožňuje o.i. aj zobrazenie spotreby energie. Panel s nasávacou mriežkou je po inštalácii to jediné, čo zostáva viditeľné v priestore.

 

Hi Kumo online ovládanie a kontrola

Hi Kumo technológia umožňuje inštalačnému technikovi alebo správcovi budovy ponúknuť vám službu s vysokou pridanou hodnotou - vzdialenú údržbu. Prístup k prevádzkovým údajom je v prípade poruchy alebo poruchy okamžite prístupný na online platforme. Už žiadny stratený čas a opakované volanie - problém identifikujeme vzdialene a rýchlo, pre vašu spokojnosť.

 

Ako získať výhody Hi Kumo?

 

Odošleme vám žiadosť o prístup prostredníctvom svojho účtu Hi Kumo PRO.

Vy prijme požiadavku na vzdialený prístup a zásady ochrany spracovania dát.

A je to! Náš technik má prístup k prevádzkovým údajom pre zaistenie servisu.

DC-invertor technológia

HITACHI ako jeden z prvých výrobcov začal do svojich systémov aplikovať DC-invertorovú technológiu, ktorá sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou pri riadení výkonov kompresorov a ventilátorov. Využitím DC-invertorovej technológie je možné ušetriť až 40% energie. Nemenej dôležitou vlastnosťou DC-invertorovej technológie je tichá prevádzka systémov. DC Scroll kompresory a DC dvojité rotačné kompresory s neodymovým magnetom použitým v rotore elektrickom motore kompresora sú charakteristické vysokou účinnosťou, minimom vibrácií, dlhšou životnosťou a predovšetkým rozšírenou oblasťou použitia. Aplikácia neodymového magnetu výrazne znižuje spotrebu elektrickej energie a znateľne potláča elektromagnetický šum, ktorý sa najviac prejavuje v režime nízkych otáčok elektrických motorov. Skrutkové Screw kompresory aplikované hlavne v chladičoch kvapalín predstavujú vysokú technickú úroveň, veľký výkon, minimálnu poruchovosť, tichý chod bez rázov a predĺžený interval výmeny kompresorového oleja. Skrutkové kompresory (Screw) patria k špičke v obore a Hitachi ako prvý výrobca na svete zvládol výrobu evolventy (špirály) pre použitie v Scroll kompresoroch.

 

Detaily produktu
HITACHI
RAI-25RPE+RAC-25NPE+P-AP56NAM
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]548 × 750 × 288
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]570 × 285 × 570
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 27
Farba Biela
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Kazetová
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32
Prevádzkový rozsah-15ºC - 46ºC

Špecifické referencie

MPNRAI-25RPE+RAC-25NPE+P-AP56NAM

Prihlásiť sa

Menu