HITACHI Yutaki S Combi, tepelné čerpadlo so zásobníkom TÚV 220 L

Tepelné čerpadlo HITACHI Yutaki S Combi so zásobníkom TÚV 220 litrov. Vnútorná jednotka je samostatne stojaca, určená k inštalácii na podlahu. Dodávame ju vo vykurovacích výkonoch 4,3 až 16 kW. 

Výkon
  • 4,3 kW
  • 6,0 kW
  • 8,0 kW
  • 11,0 kW
  • 14,0 kW
  • 16,0 kW
Objem zásobníka
  • 220l
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

 

Yutaki S Combi s 220 litrovým zásobníkom TÚV

Tepelné čerpadlá Hitachi Yutaki S Combi v splitovom prevedení spočívajú v delenom systéme vonkajšej a vnútornej jednotky (hydroboxu) s integrovaným nerezovým zásobníkom na ohrev pitnej vody. Model Yutaki S Combi má prevádzkové teploty medzi -25 °C a 46 °C. Je ideálny pre mnoho typov inštalácií vďaka širokému rozsahu výkonov, 4,3–16 kW vo vykurovaní a 4–10,5 kW v chladení. V najchladnejších dňoch roka poskytuje dodatočný vykurovací výkon integrovaný elektrický ohrev, takže sa nemusíte báť o svoj komfort. Vykurovanie a chladenie priestoru je možné zaistiť prostredníctvom podlahového vykurovania, radiátorov či fancoilov. Hlučnejšie komponenty sú umiestnené vo vonkajšej jednotke, tým pádom pokoj v interiéri nie je nijako rušený.

Yutaki S Combi môže byť inštalované v nábytkovej stene vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hlučnosti. Integrovaný zásobník TÚV vo vnútornej jednotke znamená úsporu pôdorysnej plochy až 70% v porovnaní s inštaláciami s oddeleným zásobníkom. Jednotlivé výkonové verzie sú dodávané ako jednofázové aj trojfázové so záložným elektrokotlom. Splitové tepelné čerpadlá sú teraz pri nižších výkonoch s chladivom R32, výkonovo silnejšie verzie si ponechali chladivo R410A. Yutaki S Combi sa ponúka so zásobníkom 220 litrov. Séria Yutaki S Combi má navyše elektrický ohrev zabudovaný aj v zásobníku. Funkciu rýchleho ohrevu TÚV je v prípade potreby možné aktivovať jedným tlačidlom ovládača. Tento prvok tiež slúži na vykonanie periodického prehriatia vody v zásobníku, aby bolo zabránené množeniu baktérie Legionella. 

Pokrytie všetkých požiadaviek

Aj v najchladnejších dňoch roka vám poskytne optimálny vykurovací výkon, takže sa nemusíte báť o svoj komfort.

Malý pôdorys vnútornej jednotky

Vďaka kompaktnej konštrukcii je ideálna pre malé priestory. Vnútorné jednotky zaberajú iba cca 60×60 cm.

Jedna z najlepších účinností na trhu

Yutaki S Combi má jedno z najvyšších COP na trhu, energetickú triedu A+++, ktorá zaručuje vyššie prevádzkové úspory.

Ovládač s mnohostranným využitím

Užívateľsky prívetivý ovládač v SK dokáže riadiť vykurovacie zóny, ohrev TÚV a bazénu a fungovať ako izbový termostat.

Prevádzka aj v extrémnych podmienkach

Široký prevádzkový rozsah umožňuje jednotke pracovať v extrémnych vonkajších podmienkach -25 °C až 46 °C.

Znížená spotreba aj bez záložného ohrevu

Výstupná teplota vody až 60 °C je dosahovaná aj pri -5 °C vonkajšej teploty, bez nutnosti záložného elektrického ohrevu.

Yutaki S Combi sa prispôsobí Vaším potrebám

Požiadavky na tepelné čerpadlo sa po celý rok menia - vykurovanie v chladnom období, chladenie v lete, príprava teplej úžitkovej vody po celý rok. Mnohí užívatelia budú chcieť tiež pripojiť svoje inštalácie k solárnym panelom alebo ohriať vodu vo svojom bazéne. Je preto dôležité mať riešenie na mieru, ktoré spĺňa všetky tieto potreby. Rad Yutaki S Combi je preto kompatibilný so všetkými typmi koncových vykurovacích prvkov: vykurovacie telesá, podlahovým kúrením/chladením a fancoily. Môžete tiež napojiť vykurovacie zóny s rôznou teplotou vykurovacej vody, s vykurovacími telesami na poschodí a podlahovým vykurovaním na prízemí. Ovládač na jednotke je možné využiť aj ako izbový termostat. Jeho menu je aj v slovenčine. Vzdialené riadenie cez chytrý telefón umožňuje aplikácia Hi-Kumo.

Takmer nehlučné a kompaktné jednotky

Hitachi Yutaki S Combi môže byť inštalované v nábytkovej stene vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hlučnosti.


Zásobník s integrovaným el. ohrevom

Séria Yutaki S Combi má elektrický ohrev zabudovaný aj v zásobníku. Rýchly ohrev TÚV je možné aktivovať jedným tlačidlom.

Chladenie v letnom období

V lete môže byť systém využívaný ako zdroj vody pre chladenie u 4,3–16 kW verzie a v zime pre vykurovanie pri 4–10,5 kW.

Bezpečný ohrev pitnej vody

Integrovaný elektrický ohrev slúži na periodické prehriatie vody v zásobníku, aby bolo zabránené množeniu baktérie Legionella.

Hi Kumo online ovládanie a kontrola

Hi Kumo technológia umožňuje inštalačnému technikovi alebo správcovi budovy ponúknuť vám službu s vysokou pridanou hodnotou - vzdialenú údržbu. Prístup k prevádzkovým údajom je v prípade poruchy alebo poruchy okamžite prístupný na online platforme. Už žiadny stratený čas a opakované volanie - problém identifikujeme vzdialene a rýchlo, pre vašu spokojnosť.

Ako získať výhody Hi Kumo?

Odošleme vám žiadosť o prístup prostredníctvom svojho účtu Hi Kumo PRO.

Vy prijme požiadavku na vzdialený prístup a zásady ochrany spracovania dát.

A je to! Náš technik má prístup k prevádzkovým údajom pre zaistenie servisu.

Certifikácia Heat Pump KEYMARK

KEYMARK je nezávislá európska certifikačná značka (certifikácia ISO typu 5) vykonávajúci certifikáciu pre všetky tepelné čerpadlá vzduch-voda, reverzibilná klimatizácia (patriaca do Lot 10), kombinovaná tepelné čerpadlá a ohrievače teplej úžitkovej vody, ktoré sú zahrnuté v rámci programu Ecodesign (Nariadenia EÚ 813/2013 a 814/2013).

Dotačný program

Tepelné čerpadlá sú klasifikované ako vykurovacie zariadenia využívajúce energiu z obnoviteľných zdrojov, a preto sú podporované dotačným programom Slovenskej republiky.

Detaily produktu
HITACHI
RWD-2.0RW1E-220S+RAS-2WHVRP1
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]799 × 629 × 300
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]595 × 1788 × 598
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 37 dB(A)
Farba Biela
Prídavný ohrev [kW]3 kW
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Zásobník vody [L] so zásobníkom (230)
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32
Prevádzkový rozsah-20ºC - 46ºC

Špecifické referencie

MPNRWD-2.0RW1E-220S+RAS-2WHVRP1

Prihlásiť sa

Menu