FUJITSU ASYG-KLCA, nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizačná jednotka FUJITSU ASYG-KLCA je určená pre veľké miestnosti. Výkonná klimatizačná jednotka na trhu s nominálnym výkonom chladenia 5.2 kW a šírkou iba 790mm. Používa sa ekologické chladivo R32.

Výkon
  • 5,2/6,3 kW
  • 7,1/8,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Určená pre veľké miestnosti

FUJITSU ASYG-KPCA má vysoko účinný kompaktný, štíhly a štýlový hranatý dizajn so šírkou iba 790 mm. Má vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Klimatizácia zabezpečí komfortné prúdenie vzduchu v interiéri a tichú prevádzku. Režim maximálneho výkonu poskytuje možnosť 20 minútovej prevádzky pri maximálnych otáčkach ventilátora aj rýchlosti kompresora, čím dosiahnete rýchle schladenie alebo vykúrenie miestnosti.

 

Kúrenie a chladenie

Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch od nižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Chladiaci výkon klimatizácie začína na 5.2 kW a vykurovací výkon na 6.3 kW.

 

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy

 Režim Powerfull

 Funkcia Auto changeover

 Funkcia Restart

 Vysoké koeficienty SEER a SCOP

 Indikátor znečistenia filtra

 3 druhy časovača (programový, spánkový, týždenný)

 Horizontálne nastavenie prúdenia vzduchu

 Indikátor znečistenia filtra

 

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG18KLCA + AOYG18KLCA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]790×293×249
Hladina akustického tlaku [dB] 35
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 5,2
Vykurovací výkon [kW] 6,3
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG-KLCA + AOYG-KLCA

Prihlásiť sa

Menu