FUJITSU ASYG-KETA, nástenná klimatizácia

Dizajnová nástenná klimatizácia FUJITSU ASYG-KETA patrí k novinkám v ponuke od roku 2020. Ide o ekologickú a veľmi úspornú klimatizačnú jednotku. Nominálny výkon chladenia je 2.0 kW. WiFi modul nie je súčasťou dodávky.

Výkon
  • 2,0/2,5 kW
  • 2,5/2,8 kW
  • 3,4/4,0 kW
  • 4,2/5,4 kW
Povrchová úprava
  • Perleťová biela
  • Strieborná šedá
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Exkluzívny dizajn, vysoký výkon, maximálna účinnosť

Vysoko úsporná, ekologická a štýlová nástenná klimatizácia FUJITSU ASYG-KETA, je novinkou roku 2020. Dodáva sa v strieborno šedej a perleťovo bielej farbe. Nominálny výkon chladenia je 2,0 kW, pričom v osobitnom "tichom režime" je skutočne extrémne tichá a dosahuje iba 20dB. Vysoká úspora energie a vysoká účinnosť je dosiahnutá vďaka účinným tepelným výmenníkom, veľkým prietokovým ventilátorom a novému ekologickému chladivu R32. Cieľom FUJITSU bolo navrhnúť jedinečnú nástennú jednotku špeciálne pre Európsky trh. Vzbudzuje elegantný pocit komfortu v miestnosti. Textúra predného panelu je vyjadrením remeselnej zručnosti a jej vzhľad sa mení v závislosti od uhla dopadajúceho denného svetla.

 

Kúrenie a chladenie

Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch a rozširuje komfortnú zónu od najnižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Prúd teplého vzduchu sa tak drží nižšie, s prioritou na najnižšiu vrstvu vzduchu v miestnosti. Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva najmä optimalizovaná cirkulácia vzduchu a senzor pohybu osôb. Chladiaci výkon klimatizácie je 2.0 kW a vykurovací výkon 2.5 kW.

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy

 Režim Powerfull

 Režim temperovania na 10ºC

 Režim nízkej hlučnosti vonkajšej jednotky

 Funkcia Restart

 Vysoké účinnosť SEER a SCOP

 Ovládanie intenzity prúdenia vzduchu

 Programový, týždenný a spánkový časovač

 Funkcia Auto changeover

 

 

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG07KETA + AOYG07KETA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]950×295×230
Hladina akustického tlaku [dB] 20
Farba Strieborná
Chladiaci výkon [kW] 2,0
Vykurovací výkon [kW] 2,5
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG-KETA

Prihlásiť sa

Menu