Digestor Flexit Flow E/F

Kuchynský digestor Flexit Flow E/F je určený na pripojenie k rekuperačnej jednotke Flexit. Tukový filter je možné prať v práčke aj v rukách. Súčasťou je motorom ovládaná klapka s jednoduchým ovládaním základného vetrania a zvýšením prietoku vzduchu. Digestor má aj integrovaný časovač na 60 minút na otváranie klapky.

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Dobrý vzduch v kuchyni je dôležitý pre zdravý vzduch v celej domácnosti. Jeho kvalitu okrem rekuperácie výrazne ovplyvňuje digestor, ktorý odsáva potravinový zápach priamo pri jeho vzniku. Odťah vzduchu digestorom výrazne narušuje rovnotlak v dome, a tu vzniká požiadavka tlak zvýšiť prísunom nového čerstvého vzduchu. Digestory Flexit sú ovládaním napojené priamo na rekuperačnú jednotku, ponúkajú jednotné ovládanie, spoločne komunikujú, aké množstvo vzduchu je z domu odvádzané, a koľko čerstvého vzduchu treba rekuperáciou dodať.

Absolútne tiché a účinné vetranie v kuchyni

Flexit je nórska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vetranie domácností – systémy ventilácie čistého, čerstvého vzduchu pre zdravé vnútorné prostredie. Flexit je lídrom na trhu v oblasti vetrania domácností a od roku 1974 dodáva riešenia ventilácie pre nórske domy. a všetky produkty sú vhodné aj pre náročné použitie, sú dôkladne testované a v súlade s najnovšími normami.

Ticho pri varení

Digestor nemá ventilátor, využíva ventiátor v rekuperačnej jednotke, odsávanie je úplne tiché.

Žiadne pachy

Výkon ďaleko presahuje štandardné digestory. Výsledkom je tiché ale silné odsávanie pachov.

Automatické vypnutie

Digestor má v sebe zabudovaný časovač, lebo je tak tichý, že by ste ho aj zabudli vypnúť.

Nastaví rekuperáciu

Digestor posiela rekuperačnej jednotke signál a tá následne prispôsobí svoju prevádzku.

Rýchla návratnosť investíce a zdravé bývanie

Kuchynský digestor Flexit Flow E/F je určený na pripojenie k rekuperačnej jednotke Flexit. Tukový filter je možné prať v práčke aj v rukách. Motorom ovládaná klapka s jednoduchým ovládaním základného vetrania a zvýšením prietoku vzduchu. Integrovaný časovač (60 minút) na otváranie klapky a zosilnenie prevádzky. Časovač je možné ručne prepísať. Dodáva sa s uzemneným káblom 230 V (so zástrčkou) a káblom na pripojenie k rekuperačnej jednotke.

Elegantný a čistý vzhľad

Pri návrhu produktov sa kladie dôraz na ich celkové pôsobenie v interiéri. Je dobré ak systémy príjemne ladia s priestorom. Preto sú všetky naše produkty navrhnuté tak, aby maskovali neestetické potrubia a potrebnú kabeláž. Výsledkom je čistá estetická miestnosť, ktorá tak získa aj iné využitie.

Technické údaje

Tlmič ovládaný motorom.
Jednoduché čistenie
LED osvetlenie
Tlmič poháňaný motorom
Nastavenie zvýšeného prietoku vzduchu
Potrubie dim.mm Ø125/150/160.

Detaily produktu
FLEXIT
Flow-E/F-117298
Nové

Prihlásiť sa

Menu