Digestor Flexit Vision-E/F 90

Kuchynský digestor Vision-E/F 60 je určený na pripojenie k rekuperačnej jednotke Flexit. Tukový filter je možné prať v práčke aj v rukách. Súčasťou je motorom ovládaná klapka s jednoduchým ovládaním základného vetrania a zvýšením prietoku vzduchu. Digestor má aj integrovaný časovač na 60 minút na otváranie klapky.

SKU: Vision-E/F-90-110603
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Dobrý vzduch v kuchyni je dôležitý pre zdravý vzduch v celej domácnosti. Jeho kvalitu okrem rekuperácie výrazne ovplyvňuje digestor, ktorý odsáva potravinový zápach priamo pri jeho vzniku. Odťah vzduchu digestorom výrazne narušuje rovnotlak v dome, a tu vzniká požiadavka tlak zvýšiť prísunom nového čerstvého vzduchu. Digestory Flexit sú ovládaním napojené priamo na rekuperačnú jednotku, ponúkajú jednotné ovládanie, spoločne komunikujú, aké množstvo vzduchu je z domu odvádzané, a koľko čerstvého vzduchu treba rekuperáciou dodať.

Absolútne tiché a účinné vetranie v kuchyni

Flexit je nórska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vetranie domácností – systémy ventilácie čistého, čerstvého vzduchu pre zdravé vnútorné prostredie. Flexit je lídrom na trhu v oblasti vetrania domácností a od roku 1974 dodáva riešenia ventilácie pre nórske domy. a všetky produkty sú vhodné aj pre náročné použitie, sú dôkladne testované a v súlade s najnovšími normami.

Ticho pri varení

Digestor nemá ventilátor, využíva ventiátor v rekuperačnej jednotke, odsávanie je úplne tiché.

Žiadne pachy

Výkon ďaleko presahuje štandardné digestory. Výsledkom je tiché ale silné odsávanie pachov.

Automatické vypnutie

Digestor má v sebe zabudovaný časovač, lebo je tak tichý, že by ste ho aj zabudli vypnúť.

Nastaví rekuperáciu

Digestor posiela rekuperačnej jednotke signál a tá následne prispôsobí svoju prevádzku.

Rýchla návratnosť investíce a zdravé bývanie

Kuchynský digestor Vision-E/F 60 je určený na pripojenie k rekuperačnej jednotke Flexit. Tukový filter je možné prať v práčke aj v rukách. Motorom ovládaná klapka s jednoduchým ovládaním základného vetrania a zvýšením prietoku vzduchu. Integrovaný časovač (60 minút) na otváranie klapky a zosilnenie prevádzky. Časovač je možné ručne prepísať. Dodáva sa s uzemneným káblom 230 V (so zástrčkou) a káblom na pripojenie k rekuperačnej jednotke.

Elegantný a čistý vzhľad

Pri návrhu produktov sa kladie dôraz na ich celkové pôsobenie v interiéri. Je dobré ak systémy príjemne ladia s priestorom. Preto sú všetky naše produkty navrhnuté tak, aby maskovali neestetické potrubia a potrebnú kabeláž. Výsledkom je čistá estetická miestnosť, ktorá tak získa aj iné využitie.

Technické údaje

Tlmič ovládaný motorom.
Menovité napätie: 230 V
Pripojenie potrubia: Ø160, (Ø125) mm
Šírka: 600 mm
Zachytávanie dymu: 75% v / 165
Osvetlenie: Halogén 2x20 W
Prepínač: elektronický
Farba: Nehrdzavejúca oceľ

Detaily produktu
FLEXIT
Vision-E/F-90-110603
Nové

Prihlásiť sa

Menu