Klimatizácia Daikin Emura 3 biela

Daikin Emura lahodí oku a presadzuje prístup zameraný na ľudí – so silným dôrazom na komfort a používateľský zážitok – s cieľom zlepšiť vašu domácu pohodu. Nová Emura s ekologickým chladivom R32 v bielom prevedení je ešte krajšia ako jej predchodkyňa. Tento víťaz ocenenia Reddot 2022 je najväčší elegán v portfóliu DAIKIN. Ide o kombináciu zvlhčovania, odvlhčovania, vetrania, čistenia vzduchu, vykurovania a chladenia v jednom.

Výkon
 • 2,0 kW
 • 2,5 kW
 • 3,5 kW
 • 4,2 kW
 • 5,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Kompletné klimatizačné riešenie

Daikin Emura je nastavená tak, aby poskytovala optimálny komfort, keď ste nablízku. Samozrejme, ovládanie môžete ľahko prevziať stlačením tlačidla alebo ťuknutím na obrazovku: spravujte Daikin Emura pomocou diaľkového ovládania s jednoduchým ovládaním alebo kedykoľvek a odkiaľkoľvek pomocou intuitívnej aplikácie Onecta na vašich inteligentných zariadeniach. Daikin Emura prichádza s prepracovanou vonkajšou jednotkou, ktorá využíva najmodernejšiu technológiu, aby boli dopad na životné prostredie a vaše účty za energiu čo najnižšie. Väčšina použitej energie pochádza z vonkajšieho vzduchu, ktorý je bezplatným a nekonečne obnoviteľným zdrojom.

Nádherný dizajn

Vyberte si pozoruhodný dizajn, ktorý sa hodí do vášho interiéru


Maximálny komfort

Žite v klíme, ktorá je určená pre váš životný štýl


Inteligentné ovládanie

Ovládajte svoju vnútornú klímu kdekoľvek a kedykoľvek


Energetická účinnosť

Znížte svoj dopad a ušetrite na účtoch za energiu

NAVRHNUTÁ LAHODIŤ OKU

Hľadáte klimatizačný systém, ktorý spája to najlepšie z výkonu a dizajnu? Každá jednotlivá časť DAIKIN Emura sa riadi filozofiou kvalitného návrhu a dokonale vyvažuje formu a funkciu. Výrazná zmes ikonického dizajnu a inžinierskej výnimočnosti s elegantnou povrchovou úpravou v matno-kryštálovo bielej farbe. Toto krásne a inteligentné klimatizačné zariadenie sa hodí aj do vášho interiéru: špičkový, zároveň cenovo dostupný a víťaz iF DESIGN AWARD a Red Dot Product Design Award 2022. Táto 3. generácia Daikin Emura s jemnými tieňovými líniami, inteligentnými funkciami a vylepšeným používateľským komfortom zodpovedá modernej európskej architektonickej estetike, technickým normám a požiadavkám náročných používateľov.

Zakrivené línie

Klimatizačné zariadenia majú zvyčajne rovné línie. Daikin Emura je hrdá na to, že je iná. Vďaka zakrivenému prednému a zadnému panelu má vnútorná jednotka jedinečný 3D tvar. Zakrivené línie odkazujú na harmonizované prúdenie vzduchu a zároveň vytvárajú príjemný vizuálny efekt vo vašom interiéri.


Emócia pohybu

Pohyb panela je pre dizajnové jednotky Daikin jedinečný. Čo je teda špeciálne na panelovom pohybe klimatizácie Daikin Emura? V prevádzkovom režime vychádza dopredu, mierne naklonená, čím vytvára novú dynamiku a rôzne tieňové línie. Naklonený prístup dodáva pohybu panela skutočné emócie.


Forma a funkcia

Okrem zakrivených línií a atraktívneho vizuálneho efektu zlepšuje pohyb panelov klimatizácie Daikin Emura aj distribúciu vzduchu v miestnosti. Známe konštatovanie o dizajne „forma nasleduje funkciu“ sa teda na klimatizáciu Daikin Emura skutočne vzťahuje. Každý dizajnový detail je dobre premyslený.


Tenké prevedenie

Chcete čo najlepšie využiť priestor vo svojej domácnosti a nechcete, aby vaša klimatizačná jednotka pútala všetku pozornosť, však? Daikin Emura je široká len 90 cm. A vďaka zakrivenému dizajnu vyzerá jednotka ešte štíhlejšia, ako je v skutočnosti.

Vlastnosti Daikin Emura

Toto klimatizačné zariadenie je kompletne navrhnuté a skonštruované vo vlastnej réžii DAIKIN. Coanda efekt optimalizuje prietok vzduchu pre komfortnú klímu. Špeciálne navrhnuté lamely zaisťujú cielenejšie prúdenie vzduchu, ktoré umožňuje lepšiu distribúciu teploty po celej miestnosti. Pred prepnutím na rozsah prúdenia vzduchu, ktorý nasmeruje teplý alebo studený vzduch do potrebných oblastí, inteligentný tepelný snímač zisťuje aktuálnu teplotu v miestnosti a smeruje fúkanie vzduchu rovnomerne po celej miestnosti. Funkcia zvýšenia vykurovacieho výkonu rýchle vykúri váš domov pri spustení klimatizačnej jednotky. Nastavená teplota sa dosiahne o 14% rýchlejšie než pri štandardnej klimatizačnej jednotke (platí pre split). Flash Streamer používa elektróny na spustenie chemických reakcií s molekulami vzduchu a tým rozkladá alergény, ako sú peľ a plesne, a rozkladá pachy, čím poskytuje lepší a čistejší vzduch. Hlasovými príkazmi cez Amazon Alexa alebo Google Assistant je možné na ovládanie hlavných funkcií, ako je nastavenie teploty, prevádzkového režimu, rýchlosť ventilátora a pod. Prostredníctvom Daikin Residential controller  ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu, miestnu sieť alebo internet. Prevádzku jednotky nie je takmer vôbec počuť, preto že hladina akustického tlaku bola znížená na 19 dBA!

Inteligentné prúdenie

Vďaka zakrivenému prednému a zadnému panelu má vnútorná jednotka jedinečný 3D tvar. Zakrivené línie odkazujú na harmonizované prúdenie vzduchu a zároveň vytvárajú príjemný vizuálny efekt vo vašom interiéri.


Akustický komfort

Máte doma radi pokoj a ticho? Daikin Emura pracuje tak ticho, že takmer zabudnete, že tam je. Špeciálne navrhnutý ventilátor optimalizuje prúdenie vzduchu tak, že Emura je v prevádzkovom režime takmer nepočuteľná.


Čistenie vzduchu

90% času trávite v interiéri. Vďaka zabudovaným filtrom a technológii Flash Streamer zachytáva Emura prachové častice, rozkladá alergény a odstraňuje obťažujúce pachy, čím vám poskytuje lepší, čistejší a zdravší vzduch.TECHNOLÓGIE

 • Coanda efekt – chladenie

  Coanda efekt – chladenie

  Coanda efekt optimalizuje prietok vzduchu pri chladení. Špeciálne navrhnuté lamely zaisťujú cielenejšie prúdenie vzduchu, ktoré umožňuje lepšiu distribúciu teploty po celej miestnosti

 • Coanda efekt – vykurovanie

  Coanda efekt – vykurovanie

  Coanda efekt optimalizuje prietok vzduchu pri vykurovaní. Špeciálne navrhnuté lamely zaisťujú cielenejšie prúdenie vzduchu, ktoré umožňuje lepšiu distribúciu teploty po celej miestnosti

 • Inteligentný tepelný snímač

  Inteligentný tepelný snímač

  Pred prepnutím na rozsah prúdenia vzduchu, ktorý nasmeruje teplý alebo studený vzduch do potrebných oblastí, inteligentný tepelný snímač zisťuje aktuálnu teplotu v miestnosti a smeruje fúkanie vzduchu rovnomerne po celej miestnosti

 • Onecta cez aplikáciu

  Onecta cez aplikáciu

  Možnosť ovládania vnútornej jednotky z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu

 • Viacmodelové zostavy

  Viacmodelové zostavy

  K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.

 • Režim Econo

  Režim Econo

  Znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Táto funkcia je tiež úsporná.

 • Energeticky úsporná prevádzka počas pohotovostného režimu

  Energeticky úsporná prevádzka počas pohotovostného režimu

  Znižuje spotrebu prúdu o približne 80% pri prevádzke v pohotovostnom režime.

 • Režim nočného nastavenia

  Režim nočného nastavenia

  Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.

 • Iba ventilátor

  Iba ventilátor

  Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.

 • Režim komfortu

  Režim komfortu

  Zaručuje prevádzku bez prievanu tým, že zabraňuje, aby teplý či studený vzduch prúdil priamo na telo človeka.

 • Výkonný režim

  Výkonný režim

  Je možné ho zvoliť pre rýchle zohriatie alebo ochladenie; po vypnutí výkonného režimu sa jednotka vráti do prednastaveného režimu.

 • Automatické prepínanie chladenia-ohrievania

  Automatické prepínanie chladenia-ohrievania

  Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.

 • Tichá prevádzka vnútornej jednotky

  Tichá prevádzka vnútornej jednotky

  Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vnútornej jednotky o 3 dB(A)

 • 3-D prúdenie vzduchu

  3-D prúdenie vzduchu

  Predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov.

 • Zvislá automatická oscilácia

  Zvislá automatická oscilácia

  Možnosť zvoliť automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.

 • Vodorovná automatická oscilácia

  Vodorovná automatická oscilácia

  Možnosť zvoliť automatický vodorovný pohyb lamely vypúšťania vzduchu pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty.

 • Automatická rýchlosť ventilátora

  Automatická rýchlosť ventilátora

  Automaticky zvolí potrebnú rýchlosť ventilátora na dosiahnutie alebo udržiavanie nastavenej teploty.

 • Stupne rýchlosti ventilátora

  Stupne rýchlosti ventilátora

  Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.

 • Suchý program

  Suchý program

  Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.

 • Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu

  Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu

  Zachytáva alergény, ako je peľ a zabezpečuje prívod čerstvého vzduchu

 • Flash Streamer

  Flash Streamer

  Flash Streamer používa elektróny na spustenie chemických reakcií s molekulami vzduchu a tým rozkladá alergény, ako sú peľ a plesne, a rozkladá pachy, čím poskytuje lepší a čistejší vzduch

 • Deodorizačný titánium apatitový filter

  Deodorizačný titánium apatitový filter

  Rozkladá pachy, napríklad z tabakových výrobkov a domácich zvierat

 • Vzduchový filter

  Vzduchový filter

  Odstraňuje prachové častice zo vzduchu, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.

 • Týždenný časovač

  Týždenný časovač

  Je možné ho nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.

 • Automatický reštart

  Automatický reštart

  Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.

 • Samodiagnostika

  Samodiagnostika

  Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.

 • Zvýšenie vykurovacieho výkonu

  Zvýšenie vykurovacieho výkonu

  Rýchle vykúrenie vášho domova pri spustení klimatizačnej jednotky. Nastavená teplota sa dosiahne o 20% rýchlejšie než pri štandardnej klimatizačnej jednotke (len Split)

Jednoduché ovládanie

Diaľkový ovládač Daikin Emura má minimalistický dizajn so zakrivenými líniami, pixelovou obrazovkou a modrým okom Daikin. Je kompaktný a dokonale padne do ruky. Diaľkový ovládač môžete jednoducho pripevniť na stenu pomocou magnetu. Ovládajte vnútornú klímu s ľahkosťou: diaľkový ovládač sa zameriava na najdôležitejšie funkcie. Všetky ostatné funkcie sú ľahko prístupné prostredníctvom prehľadného menu alebo intuitívnej aplikácie Onecta. Nie ste doma? S aplikáciou Onecta to nie je žiadny problém. Aplikácia vám poskytne okamžitý prístup ku všetkým funkciám. Nastavenia jednotky Daikin Emura tak môžete jednoducho upraviť pomocou smartfónu, a to odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Ovládajte všetky funkcie svojej klimatizácie, vytvárajte rôzne plány a prevádzkové režimy, monitorujte spotrebu energie na dennej, týždennej alebo ročnej báze... Jednoducho sa pripojte k sieti WLAN, stiahnite si aplikáciu Onecta a začnite vytvárať dokonalú klímu u vás doma.Detaily produktu
DAIKIN
FTXJ20AW+RXJ20A
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]998x303x212
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 19
Farba Biela
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Ano
Chladivo R32
Filter vzduchuTitánovo apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu

Špecifické referencie

MPNFTXJ20AS+RXJ20A

Prihlásiť sa

Menu