PANASONIC Aquarea Split T-CAP HT vysokoteplotný (F)

Ideálne pre modernizácie. Váš zelený zdroj energie, ktorý funguje aj s existujúcimi radiátormi. Aquarea HT je najvhodnejším riešením do rekonštrukcie, pretože dokáže dodať výstupnú vodu s teplotou 65 °C aj pri vonkajších teplotách –15 °C. Štandardné modely HP a T-CAP majú max. teplotu 55 °C.

Výkon
  • 9,0 kW
  • 12,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Pre dom so starými vysokoteplotnými radiátormi

Ideálne pre modernizácie. Váš zelený zdroj energie, ktorý funguje aj s existujúcimi radiátormi. Aquarea HT je najvhodnejším
riešením, pretože dokáže dodať výstupnú vodu s teplotou 65 °C aj pri vonkajších teplotách –15 °C. Štandardné modely HP a T-CAP majú max. teplotu 55 °C. T-CAP je skratkou pre totálny výkon. Táto rada dokáže udržiavať stabilný výkon aj pri teplote -20 °C bez pomoci podporného elektrického ohrievača. Na rozdiel od iných typov tepelných čerpadiel, je Panasonic Aquarea T-CAP vhodný do oblastí s veľmi nízkymi teplotami. Toto tepelné čerpadlo má k dispozícii aj funkcie ako je: automatika, dovolenka, podpora, sušenie betónu a zobrazenie spotreby energie.

Vysokoteplotný T-CAP

Modely tepelných čerpadiel s označením HT majú zvýšenú teplotu výstupnej vykurovacej vody. Hodí sa teda viac pre rekonštrukcie domov, kde zostávajú existujúce vykurovacie systémy s menšími plechovými radiátormi. Vysokoteplotné modely HT majú štandardne zabudovanú technológiu T-CAP na udržanie výkonu aj v nízkych vonkajších teplotách. V ponuke sú modely: 9 a 12 kW v jedno aj trojfázovom prevedení.

 


Vyššia účinnosť

Teplota vody na výstupe je 65 °C.
Energetická trieda A+++, pri nízkej teplote.
Vysoký vykurovací výkon aj pri veľmi nízkych teplotách.


Optimálna flexibilita

Možnosť rozšíriť o zásobník na ohrev vody.
Iba vykurovanie s chladivom R407C.
Udržiava výstupný výkon pri vonkajšej teplote -20 °C aj bez elektr. ohrevu.


Inteligentné funkcie

Pripojenie ku cloudu pre diaľkovú údržbu.
Voliteľné ovládanie užívateľom pomocou chytrého telefónu.
Ovládanie teploty na základe vonkajšej a vnútornej teploty - Aquarea Manager.


Viac pohodlia

Funkcia diaľkového ovládača.
Zobrazenie frekvencia kompresora.
Prevýšenie medzi vonkajšou jednotkou a hydraulickým modulom až 20 m.

Jednoduché ovládanie, nech ste kdekoľvek

Optimálne ovládanie je možné pomocou termostatu izbovej teploty a zabudovaného riadenia zásobníka teplej vody a vykurovania. Do radu Aquarea Split pribudlo inovatívne ovládanie smartfónu IntesisHome, navrhnuté spoločnosťou Intesis Software. Jednoducho pripojte rozhranie a stiahnite si aplikáciu na ovládanie vykurovania a chladenia vášho domova cez mobil. K dispozícii sú verzie pre iPhone aj Android.

VÝHODY

Voliteľná WLAN

ErP 55 °C


ErP 35 °C

Konektivita BMS


Pripojenie kotla

Inverter technológia


Režim vykurovania

Solárna sada

Inteligentný cloud Aquarea

Maximalizuje pohodlie pri riadení spotreby energie a ponúka komfort a lepší život. Aquarea Smart Cloud je výkonná, intuitívna a bezplatná služba navrhnutá tak, aby pomohla diaľkovo ovládať tepelné čerpadlá Aquarea odkiaľkoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokročilé ovládanie, ktoré zvyšuje váš komfort a hospodárenie s energiou, je inteligentnou, sofistikovanou a efektívnou službou na úplné riadenie radu funkcií vykurovania, chladenia a ohrevu vody Aquarea v domácnosti, vrátane sledovania spotreby energie v domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo mobilu. zariadenie.

Detaily produktu
Panasonic
KIT-WHF09F3E8
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]900x1340x320
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]502x892x353
Prevádzkové napätie [V]400 (3-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 33
Farba Biela
Vykurovací výkon [kW] 9,00-12,00
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový režim Vykurovanie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R407C

Špecifické referencie

MPNKIT-WHF09F3E8

Prihlásiť sa

Menu