Rekuperačná jednotka Futura Jablotron

Rekuperačná jednotka zabezpečí prirodzené vetranie Vášho nového domova; nízkoenergetická stavba si totiž sama o sebe s vetraním neporadí. Pri riadenom vetraní s rekuperáciou ide o kontinuálnu výmenu vzduchu zvnútra za čerstvý a čistý vzduch zvonka.

Na rekuperáciu poskytujeme záruku 5 rokov a ak používate aj alarm značky Jablotron, tak je záruka predĺžená až na 7 rokov!

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Špičková česká rekuperácia Futura


Súčasné novostavby s kvalitne izolovaným obvodovým plášťom sa veľmi často stretávajú s nadmernou vlhkosťou interiéru, ktorá je spôsobená nedostatočným vetraním. A práve prílišná vlhkosť môže negatívne ovplyvniť nielen stavbu samotnú, ale predovšetkým Vaše zdravie a vitalitu. Optimálnym riešením je riadené vetranie s rekuperáciou.

Entalpický chladiaci modul COOLBREEZE


Entalpický chladiaci modul CoolBreeze predstavuje zariadenie, ktorého primárnou funkciou je úplná eliminácia akýchkoľvek tepelných ziskov vetraním v letnom období. Je špecificky dizajnovaný a určený predovšetkým pre domy v pasívnom štandarde, ktorej obvodová obálka je dokonale izolovaná a solárne zisky v horúcich letných dňoch minimalizované.

Bezkonkurenčne najnižšia spotreba v mrazoch


To, čo Futura dokáže a čím je výnimočná, sa prejaví hlavne v zime, teda v období, keď je rekuperácia najviac potrebná, a to minimalizovaním spotreby energie. Vďaka jedinečnej konštrukcii, ktorá dokonale využíva fyzikálne zákony, funguje jednotka i v silných mrazoch bez predohrevu a bez rozbalansovania ventilátorov.

Autonómny chod


Futura nie je hlúpa, sama upozorní na potrebu servisného zásahu či výmenu zanesených filtrov. Je vybavená funkciou automatického čistenia rekuperačného výmenníka; to udržuje jednotku v skvelom technickom stave a zjednodušuje pravidelnú údržbu. Pomocou CO2 senzoru v základnej výbave zase plynule prispôsobuje vetrací výkon Vašim nárokom na kvalitu vnútorného prostredia.

Skutočný vnútorný komfort bez presúšania


Futura automaticky zaistí vo Vašom dome optimálnu vlhkosť, a to pomocou riadeného entalpického výmenníka. Optimálna vlhkosť je dôležitá hlavne pre Vaše zdravie, ale ocení ju aj Váš drevený nábytok, podlahy a rastliny.

Jednoduché ovládanie


Jednotku je možné ovládať pomocou nástenného ovládača alebo pohodlne odkiaľkoľvek vďaka mobilnej aplikácii MyJABLOTRON, ktorá Vás naviac informuje o chode a spotrebe Vašej rekuperačnej jednotky.

Peľové filtre, COsenzory, 5-ročná záruka...


Futura ponúka v základnej cene nadštandardnú výbavu, vrátane päťročnej záruky, dvoch peľových filtrov F7, senzoru CO2 v nástennom ovládači, dodatočného dohrevu a kompletnej správy jednotky pomocou mobilnej aplikácie. Jednotku je možné rozšíriť o ďalšie funkcie - je možné pripojiť až 3 nástenné ovládače, 8 CO2senzorov a dodatočné chladenie.

Previazanosť s ďalšími produktmi Jablotron


Futura je pripravená na prepojenie s ďalšími produktmi spoločnosti Jablotron. V kombinácii so zabezpečením Vášho domova alarmom Jablotron môže napríklad monitorovať celkovú energetickú náročnosť domu.

Detaily produktu
Jablotron
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]995 x 835 x 522 mm
Farba Biela
Trieda energetickej účinnostiA+
Prevádzkový rozsah-19 ºC do +45 ºC bez predohrevu
Prietok vzduchu50 - 250 m3/h
Typ pohonupohon s premennými otáčkami
Deklarovaná typológiaobojsmerná

Prihlásiť sa

Menu