Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R, ECH2O, 4-8kW, TÚV, vykurovanie, bivalent

Daikin Altherma 3 R ECH2O, je tepelné čerpadlo vzduch-voda s integrovaným zásobníkom na ohrev pitnej vody, vhodný pre kombináciu so solárnym systémom - beztlakový alebo tlakový systém s bivalentnými modelmi. Bivalentná verzia obsahuje výmenník tepla pre tlakové solárne systémy alebo externé výrobníky tepla. Ponorný záložný ohrievač (1, 3 alebo 9 kW) je nutné objednať samostatne.

Výkon
  • 4/4 kW
  • 8/6 kW
  • 8/8 kW
Objem zásobníka
  • 300l
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Samostatne stojaca jednotka s tepelným čerpadlom vzduch-voda na bivalentné vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody s tepelnou solárnou podporou. Integrovaná solárna jednotka ponúka najvyšší komfort vo vykurovaní a v príprave teplej pitnej vody. Princíp čerstvej vody: hygienická voda aj bez potreby tepelnej dezinfekcie baktérie Legionella v bezúdržbovom zásobníku: žiadna korózia, anóda, vodný kameň a žiadna strata vody cez poistný ventil.

Systém obsahuje prídavný výmenník pre tlakový solárny ohrev akumulačného zásobníka. Inteligentná správa uchovávania tepla s kontinuálnym vykurovaním v režime rozmrazovania a využívanie uchovaného tepla na vykurovanie. Vďaka vysokokvalitnej izolácii je tepelná strata minimálna. Ovládanie prevádzky vykurovania a prípravy teplej pitnej vody je možné aj cez aplikáciu. Vonkajšia jednotka získava teplo z vonkajšieho vzduchu aj pod -25 °C.

  • Vhodné pre novostavby a existujúce budovy s podlahovým vykurovaním alebo nízkoteplotnými radiátormi do 50 °C
  • Kombinácia so solárnymi panelmi (môže byť riešená aj dodatočne)
  • Maximálna výstupná teplota 55 °C
  • Invertor technológia s modulovanou prevádzkou
  • Zásobník na prípravu teplej pitnej vody 300 alebo 500 litrov
  • Pripojiteľné k Smart Grid

Detaily produktu
EHSHB04P30D3+ERGA04EVA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]884x740x388
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]790x1896x790
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 28
Farba Biela
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie
Zásobník vody [L] so zásobníkom (500)
Umiestnenie samostatne stojaca
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNEHSHB04P30D3-E+ERGA04EVA

Prihlásiť sa

Menu