Hitachi Light Commercial RAD-RPE - kanálová klimatizácia

Toto kompaktné riešenie má nízku výšku (270 mm) a vysoký výkon (150 Pa ESP). Umožňuje flexibilitu a individuálnu zónovú reguláciu každého vnútorného priestoru na udržanie konzistentných teplôt a distribúcie prúdenia vzduchu. Kanálové jednotky pre skrytú inštaláciu - stredný až vysoký statický tlak. Inštalácia je vhodná do malých miestností, kde nie je dosť priestoru pre iné typy jednotiek.

Výkon
  • 2,5 kW
  • 3,5 kW
  • 5,0 kW
  • 6,0 kW
  • 7,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

 

Hitachi kanálová Light Commercial

Klimatizácia s externým statickým tlakom až 150 Pa

Toto kompaktné riešenie má nízku výšku (270 mm) a vysoký výkon (150 Pa ESP). Umožňuje flexibilitu a individuálnu zónovú reguláciu každého vnútorného priestoru na udržanie konzistentných teplôt a distribúcie prúdenia vzduchu. Kanálové jednotky pre skrytú inštaláciu - stredný až vysoký statický tlak. Inštalácia je vhodná do malých miestností, kde nie je dosť priestoru pre iné typy jednotiek, alebo tam, kde má byť klimatizačná jednotka ukrytá. Kanálové jednotky sú kompatibilné s klapkami AIRZONE aj s ovládaním cez aplikáciu Hi-Kumo. Hi-Kumo WiFi riešenie je voliteľné. Infraovládač nie je súčasťou balenia, nutné objednať Infra SPX-RCKA1, alebo nástenný SPX-WKT3.

Rad klimatizačných zariadení Hitachi Light Commercial premosťuje priepasť medzi domácimi a komerčnými produktmi a ponúka vysokú účinnosť, kvalitnú techniku ​​a štýlový dizajn. Tieto produkty sú zacielené na ľahký komerčný trh, ako sú malé a stredne veľké komerčné kancelárie, reštaurácie a maloobchodné aplikácie.

 

Celoročný komfort s technológiami HITACHI

Klimatizácia má najvyššiu triedu energetickej účinnosti A++ a je možné prevádzkovať ju v režime vykurovania až do -15°C. Ak je vonku chladnejšie, systém tepelného čerpadla zabezpečuje nízkoenergetické vykurovanie vyžadujúce minimálnu údržbu. V miernejšom podnebí môže dokonca nahradiť iné zdroje vykurovania. Dodávame ju vo viacerých výkonoch chladenia aj vykurovania (pozri varianty) s ekologickým chladivom R32. Vďaka tomu je tou najlepšou voľbou, ak je nutná najvyššia kvalita vzduchu v klimatizovanom priestore. Navyše má zabudovanú aj podporu pre WLAN. Model je určený aj pre multisplit systém.

Konštantný výkon až do -15°C

Vďaka technológii "Constant Power" je vonkajšia jednotka schopná udržať konštantný výkon až do -15°C a prevádzku až pod -20°C.

Horizontálno-vertikálne prúdenie

Unikátna technológia 4-smerného prúdenia vzduchu, ktorá ponúka ešte väčší komfort v rade nástenných klimatizácii Performance.

Patentovaný systém vektorového ovládania

Systém vektorového ovládania optimalizuje prevádzku kompresorov na vonkajších jednotkách na dosiahnutie neprekonateľného výkonu.

Hibernácia pre zníženie spotreby energie

Inteligentná regulácia vonkajších jednotiek Hitachi znamená, že pri ich zastavení je možné dosiahnuť zníženie spotreby o 70%.

Jemné chladenie reguláciou kompresora

Táto funkcia obmedzuje prúdenie vzduchu s nedostatočnou teplotou, zabraňujú studenému prievanu a zabezpečuje väčší komfort.

Plynulé ovládanie pohonu

Funkcia sa používa na reguláciu rýchlosti kompresora až na 0,1 Hz, aby bola zaručená úspora a konštantná, komfortná teplota.

Prémiová kontrola nad klímou v interiéri

Pokročilé technológie v zariadení uľahčujú udržiavanie zdravšíeho vnútorného prostredia a intuitívne ovládanie zaistí pohodlie i energetickú účinnosť. Na prispôsobenie sa vašim meniacim sa potrebám ponúka klimatizácia inovatívne funkcie ako výkonný režim Powerful alebo časovač pre zaspanie Sleep. Aj keď ste na cestách, máte svoju klimatizáciu pod kontrolou vďaka aplikácii vo svojom telefóne. Všetky klimatizačné jednotky a systémy Hitachi Cooling & Heating sú konštruované podľa najvyšších štandardov, aby sa minimalizovali akékoľvek nepríjemnosti, takže vám nič nebude brániť v tom, aby ste si celoročne užívali ideálne vnútorné prostredie.

 

 

Nenápadná ale výkonná klimatizácia

Klimatizácia sa vyznačuje nízkou hladinou hluku, iba 29 dBA a ekologickým chladivom R32. Výkon chladenia a kúrenia sa pohybuje od 5,0 kW do 8,0 kW. Všetky verzie jednotky ponúkajú optimálny vykurovací výkon aj pri nízkych teplotách, vysokú sezónnu účinnosť, pričom kanálové modely v rade Light Commercial dosahujú až SEER A++ 6,20/SCOP A+ 4,40. Sú ideálne pre malé až stredne veľké komerčné priestory, ako sú kancelárie, reštaurácie a maloobchod. Nový 24-hodinový, 7-dňový infračervený diaľkový ovládač umožňuje aj zobrazenie spotreby energie.

 

Hi Kumo online ovládanie a kontrola

Hi Kumo technológia umožňuje inštalačnému technikovi alebo správcovi budovy ponúknuť vám službu s vysokou pridanou hodnotou - vzdialenú údržbu. Prístup k prevádzkovým údajom je v prípade poruchy alebo poruchy okamžite prístupný na online platforme. Už žiadny stratený čas a opakované volanie - problém identifikujeme vzdialene a rýchlo, pre vašu spokojnosť.

 

Ako získať výhody Hi Kumo?

 

Odošleme vám žiadosť o prístup prostredníctvom svojho účtu Hi Kumo PRO.

Vy prijme požiadavku na vzdialený prístup a zásady ochrany spracovania dát.

A je to! Náš technik má prístup k prevádzkovým údajom pre zaistenie servisu.

DC-invertor technológia

HITACHI ako jeden z prvých výrobcov začal do svojich systémov aplikovať DC-invertorovú technológiu, ktorá sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou pri riadení výkonov kompresorov a ventilátorov. Využitím DC-invertorovej technológie je možné ušetriť až 40% energie. Nemenej dôležitou vlastnosťou DC-invertorovej technológie je tichá prevádzka systémov. DC Scroll kompresory a DC dvojité rotačné kompresory s neodymovým magnetom použitým v rotore elektrickom motore kompresora sú charakteristické vysokou účinnosťou, minimom vibrácií, dlhšou životnosťou a predovšetkým rozšírenou oblasťou použitia. Aplikácia neodymového magnetu výrazne znižuje spotrebu elektrickej energie a znateľne potláča elektromagnetický šum, ktorý sa najviac prejavuje v režime nízkych otáčok elektrických motorov. Skrutkové Screw kompresory aplikované hlavne v chladičoch kvapalín predstavujú vysokú technickú úroveň, veľký výkon, minimálnu poruchovosť, tichý chod bez rázov a predĺžený interval výmeny kompresorového oleja. Skrutkové kompresory (Screw) patria k špičke v obore a Hitachi ako prvý výrobca na svete zvládol výrobu evolventy (špirály) pre použitie v Scroll kompresoroch.

 

Detaily produktu
HITACHI
RAD-25RPE+RAC-25NPE
Nové

Tabuľka dát

Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm]850 × 750 × 298
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm]900 × 270 × 720
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 29
Farba Nerezová
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie Kanálová
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32
Prevádzkový rozsah-15ºC - 46ºC

Špecifické referencie

MPNRAD-25RPE+RAC-25NPE

Prihlásiť sa

Menu