FUJITSU ASYG-LLCE, nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia FUJITSU série LLCE, je vysoko účinná klimatizácia ECONOMY série, kompaktná a komfortná, s nominálnym výkonom chladenia 2.0 kW. Tichá prevádzka sa pohybuje na úrovni iba 22dB v tichom režime. Požíva sa ekologické chladivo R410A.

Výkon
  • 2,0/2,7 kW
  • 2,5/3,0 kW
  • 3,4/4,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Komfort pre veľké miestnosti

Jedinečná a vysoko účinná klimatizácia FUJITSU ECONOMY série LLCE, kompaktná a komfortná, s nominálnym výkonom chladenia 2.0 kW. Tichá prevádzka sa pohybuje na úrovni iba 22dB v tichom režime. Požíva sa ekologické chladivo R410A. Špecialitou tejto klimatizácie je ON-OFF časovač - možnosť nastavenia ON-OFF alebo OFF-ON zabudovaného časovača v intervaloch vyhovujúcich Vašim potrebám. Vo výbave tejto klimatizácie sú 2 druhy časovača - programový a spánkový a režim maximálneho výkonu. Možnosť ovládania prostredníctvom WiFi (nie je súčasťou výbavy, je treba doobjednať).

 

 

Vykurovanie a chladenie

Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Klimatizácia jemne ohrieva/chladí miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch od nižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Táto jednotka je vhodná na vykurovanie až do -15 ºC vonkajšej teploty.

 

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Funkcia Restart

 Režim Economy

 Funkcia Auto changeover

 Režim Powerfull

 Indikátor znečistenia filtra

 2 druhy časovača (programový, spánkový)

 

 

Režim maximálneho výkonu

Zariadenie ponúka možnosť 20 minútovej prevádzky pri maximálnych otáčkach ventilátora a rýchlosti kompresora, čím dosiahnete rýchle schladenie alebo vykúrenie miestnosti.

 

 

Chladivo R410A

Chladivo R410A má pomerne nízku hodnotu environmentálnej záťaže. Chladivo R410A je tak súčasťou značky FUJITSU.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG07LLCE + AOYG07LLCE
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]820×262×206
Hladina akustického tlaku [dB] 22
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,0
Vykurovací výkon [kW] 2,7
Trieda energetickej účinnostiA++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 43
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R410A

Špecifické referencie

MPNASYG-LLCE + AOYG-LLCE

Prihlásiť sa

Menu