FUJITSU ASYG–KGTB, nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia FUJITSU ASYG-KGTB patrí k high-tech a dizajn sérii spoločnosti FUJITSU s nevšedným dizajnom, určená pre náročných užívateľov. Ide o ekologickú a maximálne účinnú klimatizačnú jednotku. Nominálny výkon chladenia je 2.0 kW. WiFi modul nie je súčasťou dodávky.

Výkon
  • 2,0/2,5 kW
  • 2,5/2,8 kW
  • 3,4/4,0 kW
  • 4,2/5,4 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Vysoko úsporná, ekologická a štýlová

Vysoko úsporná, ekologická a štýlovo hranatá nástenná klimatizácia FUJITSU. Nominálny výkon chladenia je 2,0 kW, pričom v osobitnom "tichom režime" je skutočne extrémne tichá a dosahuje iba 19dB. Vysoká úspora energie a špičková účinnosť je dosiahnutá vďaka vysoko účinným lambda tepelným výmenníkom, veľkým prietokovým ventilátorom a novým ekologickým chladivom R32.

Savehumansensor - Klimatizácie FUJITSUEconomymode - Klimatizácie FUJITSUPowerfulmode - Klimatizácie FUJITSU10 Heatoperation - Klimatizácie FUJITSULownoisemode - Klimatizácie FUJITSUAutochangeover - Klimatizácie FUJITSUUpdownswingflaps - Klimatizácie FUJITSUAutomaticfanspeed - Klimatizácie FUJITSUAutorestart - Klimatizácie FUJITSUSleeptime - Klimatizácie FUJITSUProgramtimer - Klimatizácie FUJITSUWeeklytimer - Klimatizácie FUJITSUFiltersign - Klimatizácie FUJITSU

 

Kúrenie a chladenie

Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch a rozširuje komfortnú zónu od najnižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Prúd teplého vzduchu sa tak drží nižšie, s prioritou na najnižšiu vrstvu vzduchu v miestnosti. Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva najmä optimalizovaná cirkulácia vzduchu a senzor pohybu osôb. Chladiaci výkon klimatizácie je 2.0 kW a vykurovací výkon 2.5 kW.

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Senzor prítomnosti osôb

 Režim ekonomickej prevádzky

 Režim nízkej hlučnosti vonkajšej jednotky

 Režim temperovania na 10ºC,

 Funkcia Auto changeover

 Funkcia Restart

 Vysoké účinnosť SEER a SCOP

 Nastavenie prúdenia vzduchu ovládačom

 Ovládanie intenzity prúdenia vzduchu

 Týždenný a spánkový časovač

 Programový časovač

 Indikátor znečistenia filtra

 

Senzor pohybu osôb v priestore

Sníma pohyb ľudí v miestnosti a v prípade, že nie je zaznamenaná prítomnosť ľudí, prepne automaticky zariadenie do úsporného režimu. Po návrate ľudí a zaznamenaní pohybu sa jednotka prepne späť do pôvodných nastavení.

 

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG07KGTB + AOYG07KGCA
Nové

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]834×270×215
Hladina akustického tlaku [dB] 19
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,0
Vykurovací výkon [kW] 2,5
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG–KGTB

Prihlásiť sa

Menu