FUJITSU Nocria X, nástenná klimatizácia

Klimatizácia FUJITSU Nocria X je nová vlajková loď spoločnosti FUJITSU s nevšedným dizajnom, určená pre náročných užívateľov. Vysoko ekologická a maximálne účinná klimatizačná jednotka. Nominálny výkon chladenia je 3.4 kW. Funkcia automatického čistenia filtra. WiFi modul je súčasťou dodávky.

Výkon
  • 3,4/5,0 kW
Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Pohodlné a komfortné prúdenie vzduchu

Táto nová vlajková loď spoločnosti FUJITSU, je vybavená pokročilou technológiou riadenia prúdenia vzduchu. Nocria™ X ponúka zážitok z vynikajúceho pohodlia a optimalizovanému výkonu šetriaceho energiu. Funkcia Hybrid Airflow kombinuje prúdenie vzduchu rôznych teplôt a rýchlostí a tým vytvára komfortný priestor pre  užívateľa. Pomocou tlačidla Comfort na bezdrôtovom diaľkovom ovládači je možné nastaviť príjemné, bočné prúdenie vzduchu pre ešte vyšší komfort.

 

Automatické čistenie filtra

Vzduch, ktorý prechádza vnútornou jednotkou, sa čistí pomocou zabudovaného prachovým filtrom. Peľ, prach a iné drobné čiastočky sa zhromažďujú a elektrostaticky odstraňujú zo vzduchu. Čistenie klimatizácie je automatizované a prakticky nevyźaduje vašu pozornosť. Systém automatického čistenia filtra sa skladá z viacerých častí, pričom všetky sa čistia automaticky: filter, hlavný rošt a samočistiaca kefa. Poslednú časť systému predstavuje samotná nádoba na prach. Všetko, čo musíte urobiť, je iba vyhodiť prach nahromadený v prachovom boxe raz za 5 rokov. Nečistoty nahromadené na výmenníku tepla sú odplavené vodnými kvapôčkami vznikajúcimi počas striedania teplôt a jeho povrch má antibakteriálny povlak.

 

Kúrenie a chladenie

Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že dvojitý ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch a rozširuje komfortnú zónu na nižšej úrovni. Klimatizácia má aj režim "podlahové kúrenie", kedy prúdenie vzduchu z dvojitého ventilátora zlepšuje vykurovací výkon na úrovni podlahy. Prúd teplého vzduchu sa tak drží nižšie, s prioritou na najnižšiu vrstvu vzduchu v miestnosti. Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva najmä optimalizovaná cirkulácia vzduchu a senzor pohybu osôb.

 

Senzor pohybu osôb v priestore

Sníma pohyb ľudí v miestnosti a v prípade, že nie je zaznamenaná prítomnosť ľudí, prepne automaticky zariadenie do úsporného režimu. Po návrate ľudí a zaznamenaní pohybu sa jednotka prepne späť do pôvodných nastavení.

 

Inteligentné ovládanie zariadenia

Súčasťou je bezdrôtový LAN adaptér, ktorý sa dodáva štandardne pre inštaláciu na mieste. Klimatizáciu môžete ovládať pomocou svojho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. 

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

Detaily produktu
FUJITSU
ASYG12KXCA + AOYG12KXCA
Nové

Tabuľka dát

Max. prietok vzduchu [m3/h]670
Rozmery ŠxVxH [mm]786×293×378
Hladina akustického tlaku [dB] 28
Farba Biela
Chladiaci výkon [kW] 2,5
Vykurovací výkon [kW] 3,6
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C] -10 až 43
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-15 až 24
Prevádzkový režim Vykurovanie a Chladenie
Umiestnenie nástenná
WiFi Online Controller Ano
Chladivo R32

Špecifické referencie

MPNASYG12KXCA + AOYG12KXCA

Prihlásiť sa

Menu