Hybridný menič WATTSONIC G3, 10kW FV 3f WiFi, 25A, 3-fázový

Jednofázový hybridný menič WATTSONIC G3, 10kW s wifi umožňuje nastavenie aj pomocou aplikácie Wattsonic SmartApp. Tieto striedače Wattsonic sú navrhnuté s krytím IP65 pre vnútorné aj vonkajšie inštalácie v dobre vetranom prostredí.

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

BUDÚCNOSŤ UDRŽATEĽNEJ ENERGIE

Trojfázový hybridný menič WATTSONIC G3, 10kW s novým designom je možné používať v systéme All-in-one ESS Wattsonic ako šikovný hybridný systém skladovania energie, ktorý využíva solárne panely ako celodenný zdroj energie a zároveň ponúka záložné napájanie v prípade výpadku elektrickej siete. Menič ponúka možnosť nastavenia pomocou aplikácie Wattsonic SmartApp. Tento hybridný (alebo akumulačný) striedač, sa používa hlavne v kombinácii so solárnymi panelmi, lítiovou batériou, spotrebičmi a elektrickou sieťou na realizáciu inteligentného riadenia a distribúcie energie. 

Zariadenie ponúka optimalizované pasívne chladenie, MS systém pre správu a  riadenie, záložný zdroj energie UPS, <10 ms a vysokú krátkodobú preťažiteľnosť. Paralelné zapojenie portov pre sieťovú aj ostrovnú prevádzku umožňuje vyššie zaťaženie. Asymetrický výstup pre sieťovú aj ostrovnú prevádzku pri nulovej dodávke do siete a až o 10% vyššie zaťaženie na fázu. Menič má maximálnu účinnosť 98,4%. Rozsah MPPT napätia: 200-950 V. Spúšťacie napätie: 135 V.

Pracovné režimy

Hybridný striedač Wattsonic WTS má nasledujúce základné pracovné režimy a v aplikácii si môžete nastaviť pracovný režim podľa svojich preferencií.

1. Všeobecný režim, 2. Režim prepínania vrcholového zaťaženia, 3. Režim UPS, 4. Ekonomický režim, 5. Režim odpojenej elektrickej siete.

Detaily produktu
WATTSONIC
10.0K-25A-3P

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]534 × 418 × 210
Prevádzkové napätie [V]400 (3-faza)
Hmotnosť [kg]40,0
OdolnosťIP65
Počet MPP trackerov2
Max. vstupný výkon [W]16000
Max. vstupný prúd [A]25,0
Menovitý výstupný výkon [W]11000

Prihlásiť sa

Menu