Datalogger Cloud Connect Tigo CCA Kit + TAP

Cloud Connect Advanced Kit obsahuje Gateway a datalogger cloud Connect Advanced a spája inteligentné panely s cloud s monitorovacím softvérom Tigo Smart. Bezdrôtovo zhromažďuje dáta o výrobe elektriny, spája inteligentné panely s Cloud s monitorovacím softvérom Tigo Smart, obsahuje gateway a datalogger, neobsahuje vodeodolný box na umiestnenie kitu. 

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,72€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Cloud Connect Advanced Kit obsahuje Gateway a datalogger cloud Connect Advanced a spája inteligentné panely s cloud s monitorovacím softvérom Tigo Smart. Bezdrôtovo zhromažďuje dáta o výrobe elektriny, spája inteligentné panely s Cloud s monitorovacím softvérom Tigo Smart, obsahuje gateway a datalogger, neobsahuje vodeodolný box na umiestnenie kitu. Rozsah dodávky: 1. Inštalácia Cloud Connect Advanced na montážnu lištu vrátane sieťového zdroja, 2. TAP pre inštaláciu na strechu.

Výhody Tigo CloudConnect Advance Kit

Vizualizácia v Tigo alebo na portáli SMA Sunny Portal


Ethernet alebo WLAN a RS485 pre komunikáciu s Gateway


Max. 120 TS4-R pre Gatway pri dosahu 15 metrov

 

Gateway je nainštalovaný na streche pri paneloch a prijíma tu dáta z nich v okruhu 15 m. Tieto dáta zasiela prostredníctvom vedenia RS485 do dataloggeru Cloud Connect Advanced a na portál Tigo. Tento set umožňuje prostredníctvom pripojenia snímača odpojenia komunikácie na úrovni panelu. Pozor - po spustení funkcie odpojenia môžu byť optimizéry opäť odpojené iba cez podporu Tigo.

 

Prístup ku všetkým z vašej ruky

Aplikácia Tigo EI vám poskytuje potrebné informácie o vašich požiadavkách na zabezpečenie fungovania systémov dle toho, ako boli navrhnuté, a ako od nich vaši zákazníci očekávajú.

Maximalizácia doby
prevádzky systému

Získajte v čase, keď upozorníte na skutočný problém s výkonom alebo bezpečnosťou, aby sa systém mohol rýchlo vrátiť do normálneho prevádzky. Viac provozuschopnosti = viac energie.

Minimalizácia nákladov
na prevádzku a údržbu

Detekcia problémov na úrovni systému, reťazca a modulu pre presné určenie a diagnostiku problémov na dálku. Ušetrete peniaze vďaka menšiemu počtu zásahov na systéme.

Zlepšenie skúseností
zákazníkov

Získajte prehľad o všetkých systémoch z jedného miesta s údajmi o výkonnosti na úrovni parku, systému a modulu. Získajte viac odporúčaní od spokojných zákazníkov.

Detaily produktu
Tigo
TIGACCAkit

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]279 × 116 × 203
Hmotnosť [kg]1,1
OdolnosťIP68

Prihlásiť sa

Menu