Solárny hybridný menič Huawei SUN2000-10KTL-M1, 3-fázový

Huawei SUN2000-10KTL-M1 je vysoko účinný trojfázový menič so spoľahlivým výkonom a vysokým výnosom. Tento menič dokáže spravovať aj jednosmerný skladovací systém s výkonom 10000 W. Tento menič je vhodný pre použitie s akumulátormi Huawei.

Info a montáži a doprave
Cena je uvedená za zariadenie (vonkajšiu aj vnútornú jednotku) a neobsahuje cenu montáže, inštalačného materiálu ani dopravy (0,84€/km), ak v popise produktu nie je uvedené inak. Cenovú ponuku vrátane montáže zariadenia Vám vypracujeme na základe obhliadky na mieste inštalácie. Viac info na 0948 863 388, alebo nám napíšte: chcem info o tomto produkte
Popis

Inteligentný a bezpečný hybridný menič s výkonom 10 000 W pre vaše solárne panely. Tento menič je mimoriadne vhodný pre použitie v kombinácii s akumulátormi Huawei (napríklad LUNA2000). Takto si môžete optimálne užívať získanú slnečnú energiu a navyše ju uložiť na neskoršie použitie. Tento menič je ideálne použiť v kombinácii s batériou, ale dá sa použiť aj bez nej. S týmto meničom môžete nabíjať a vybíjať batériu s kapacitou až 11 000 Watt. V kombinácii s batériou tvorí tento menič srdce vášho úložného systému, zaisťuje, že energia z vašich solárnych panelov je uložená alebo že batéria dodáva energiu v správny čas. Zariadenie je zaradené do kategórie odolnosti IP65. Maximálna účinnosť dosahuje 98,6%, európska efektívnosť 98,1%, zariadenie má integrovaná ochrana pred bleskom pre DC aj AC. Tichá prevádzka bez ventilátorov pridáva na komforte. Doporučený maximálny výkon fotovoltiky je 15 000 Wp.

 

Aktívna
bezpečnosť

Aktívna ochrana proti elektrickému oblúku pomocou AI

Vyššie
výnosy

Až o 30 % viac energie s optimalizátorom


Pripravené
na akumulátor

Rozhranie k okamžitému pripojeniu akumulátora


Flexibilná
komunikácia

Podporovaná komunikácia WLAN, rýchly Ethernet

 

Bezpečnosť je veľmi dôležitým aspektom tohto meniča. Je štandardne vybavený detekciou oblúka, takže máte istotu bezpečného fotovoltického systému, ktorý sa vypne v prípade skratu. Okrem toho má menič široký rozsah výkonu a vysokú účinnosť. Maximálna účinnosť je 98,6% a menič má 2 MPPT sledovače. Tento menič sa môže priamo pripojiť k WiFi a pomocou aplikácie FusionSolar APP si môžete prezerať svoje údaje odkiaľkoľvek. Ide o komplexný, bezpečný a užívateľsky prívetivý trojfázový menič. Zariadenie sa môže pochváliť integrovanou ochranou pred bleskom pre DC aj AC, rozhraním pre ukladanie energie Plug & Play, optimalizovaným AC konektorom pre rýchle zapojenie a podporuje konfiguráciu meniča jedným kliknutím. Tento menič dokáže spravovať aj jednosmerný skladovací systém.

Táto séria trojfázových rezidenčných meničov má tiež vstavanú funkciu WLAN, ktorú možno rozšíriť pomocou hardvérového kľúča. Je možné zvoliť komunikáciu cez mobilnú sieť (Huawei Smart Dongle 4G), prípadne použiť aj kabeláž (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Striedač má takzvaný modulový monitoring, ktorý umožňuje sledovanie jednotlivých solárnych panelov. Okrem toho je menič vhodný pre nové optimalizátory výkonu Huawei SUN2000L-450W-P(1/2). 

O značke Huawei

Huawei je čínska značka založená v roku 1987. Je jednou z najväčších svetových spoločností v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a udržateľných produktov. Huawei sa stal etablovaným menom na trhu skladovania energie a solárnych panelov. Spoločnosť uviedla na trh niekoľko úspešných domácich batérií spolu s množstvom invertorových sérií. Produkty Huawei sú vhodné najmä pre spotrebiteľov a malé a stredné podniky, no dostupné sú aj riešenia na mieru pre veľké spoločnosti. Huawei sa odlišuje od konkurencie, pretože produkty medzi sebou vynikajúco spolupracujú. Vďaka inteligentným cloudovým riešeniam sa produkty ľahko ovládajú, sú bezpečné a použiteľné v mnohých situáciách. Produkty Huawei majú aj dobrý pomer cena/kvalita.

Detaily produktu
HUAWEI
SUN2000-10KTL-M1

Tabuľka dát

Rozmery ŠxVxH [mm]525 × 470 × 166
Prevádzkové napätie [V]400 (3-faza)
Hmotnosť [kg]17,0
OdolnosťIP65
Počet MPP trackerov2
Max. vstupný výkon [W]14880
Max. vstupné napätie [V]1100
Max. vstupný prúd [A]15
Max. výstupný prúd [A]16,9
Max. účinnosť meniča [%]98.6
Menovitý výstupný výkon [W]10000
Max. výstupný výkon [W]11000

Prihlásiť sa

Menu