StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Nízkoteplotný systém Daikin Altherma

Daikin Altherma – nízkoteplotný vykurovací systém

Určený pre novostavby a nízkoenergetické domy

Nízkoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma je určené pre novostavbu alebo nízkoenergetický dom. Ide o kompletné riešenie pre vytvorenie maximálnej tepelnej pohody.

Dáte prednosť samostatne stojacej vnútornej jednotke pre vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody alebo radšej nástennej jednotke? Máte v dome podlahové vykurovanie alebo konvektory tepelného čerpadla? Elektrická energia prichádza zo siete alebo obnoviteľného zdroja ako napríklad solárnej energie?

Pre všetky tieto situácie je nízkoteplotný systém Daikin Altherma kompletným riešením pre Vás.


Nové vnútorné jednotky

Samostatne stojaca vnútorná jednotka

Nízkoteplotná vnútorná jednotka Daikin Altherma s kompaktným a elegantným dizajnom obsahuje aj 180 alebo 260 litrový zásobník na teplú pitnú vodu. Ponúka teda okrem vykurovania alebo chladenia priestorov aj komfortný ohrev pitnej vody.

Daikin Altherma – nízkoteplotný vykurovací systém - nástenná jednotka

Nástenná vnútorná jednotka

K dispozícii je aj nízkoteplotná nástenná vnútorná jednotka, ktorá je najlepším riešením v špecifických prípadoch, napríklad ak nie je potrebná príprava teplej pitnej vody alebo sa požaduje kombinácia so solárnym systémom.

Daikin Altherma – nízkoteplotný vykurovací systém - nástenná jednotka


Technológia Inverter - Nízkoteplotný systém Daikin Altherma

Technológia Inverter

Vhodná pre všetky klimatické oblasti aj extrémne zimné podmienky. Nízkoteplotný systém Daikin Altherma má zaručenú prevádzku aj pri vonkajšej teplote -25 °C. Vďaka vylepšenej invertorovej technológii kompresoru a špeciálnej protimrazovej ochrane je Daikin Altherma vhodná do tých najchladnejších podnebí, od južného Španielska až po sever Fínska.

Technológiu Inverter možno prirovnať k jazde v aute - čím viacej šliapete na plyn, tým rýchlejšie idete. Inverter plynule prispôsobuje výkon zariadenia aktuálnej potrebe na vykúrenie miestnosti. Zariadenia bez Inverter technológie buď stoja, alebo idú na plný výkon.

Hlavné výhody technológie Inverter:

  • Požadovanú teplotu dosiahnete oveľa rýchlejšie.
  • Čas nábehu je kratší asi o 1/3.
  • Podstatné úspory energie: spotreba je nižšia o 30%.
  • Žiadne prúdové rázy pri rozbehu kompresora.
  • Náklady na energie sú nižšie o 1/3.
  • Žiadne výkyvy teplôt.
  • So znížením výkonu sa ešte viac zníži aj hlučnosť vonkajšej jednotky.

Jednoduché ovládanie vykurovania

Intuitívne a samovysvetľujúce ovládanie. Prístup k používateľským nastaveniam aj v slovenskom jazyku získate cez veľký displej s intuitívnou a samovysvetľujúcou ponukou. Obsahujú časovače pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody. Tie zaručujú stabilné teploty v miestnosti pre vyšší komfort a správnu teplotu teplej pitnej vody pre vyššiu účinnosť.

Podrobné voľby ponúkajú ďalšie informácie a ovládanie ako je rozšírené ovládanie riadenia energie. Alternatívne môžete využiť zjednodušený displej, ktorý zobrazuje izbovú teplotu a umožňuje zmenu nastavenia teploty.

Jednoduché ovládanie vykurovacieho systému Daikin Altherma

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.