Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Zaregistrujte sa v Stand By Me a získate 500 € a záruku až 5 rokov!

Zaregistrujte sa v Stand By Me a získate 500 € a záruku až 5 rokov!

Od zajtra 1. novembra 2017 môžete získať pri kúpe tepelného čerpadla  získať dotáciu 500 eur a predĺženú materiálovú záruku až na 5 rokov! Staćí sa zaregistrovať v programe DAIKIN Stand By Me.

 

Zaregistrovať sa na www.standbyme.daikin.sk

 

Prvou výhodou programu Stand By Me je bezplatné predĺženie záruky

Zaregistrujte si svoju jednotku Daikin: www.standbyme.daikin.sk a zdarma získate predĺženie záruky na 5 rokov ZDARMA. Program "Stoj pri mne" vám spoločnosť Daikin ponúka pri kúpe tepelného čerpadla. Ušetrite a užívajte si jasné a transparentné záručné podmienky a komfort spoľahlivého partnera čo najdlhšie. Viac informácií o programe nájdete na stránke www.standbyme.daikin.sk.

Hlavné výhody programu Stand By Me:

  • bezplatné predĺženie záruky
  • platí na prácu aj náhradné diely
  • začína okamžite po registrácii

 

Navyše vás čaká rýchla servisná odozva

Cieľom registrácie je jednoduchý kontakt s vašim servisným partnerom, pričom všetky technické údaje k vášmu zariadeniu sú udržiavané na jednom mieste. Servisní partneri Daikin tak sú automaticky upovedomení, keď žiadate o servisný úkon na zariadení zaregistrovanom na portáli www.standbyme.daikin.sk. Zariadenia Daikin sú vyrábané tak, aby bezchybne fungovali aj viac ako 10 rokov - ak sú pravidelne servisované. Zaistite si dlhotrvajúcu maximálnu efektívnosť zariadenia v kombinácii s vysokou energetickou účinnosťou pravidelným servisom vášho zariadenia. Každoročný profesionálny servis predĺži život tepelného čerpadla a umožní jeho optimálnu prevádzku.

Stand By Me vám ďalej zaručuje:

  • rýchly a spoľahlivý servis
  • správu všetkých informácií súvisiacich s vašim zariadením: registračné dokumenty, záznamy o návštevách, údržbe, a pod.
  • okamžitý prístup k správnym informáciám, čo prispieva k bezchybnému vykonávaniu servisu

 

Stand By Me je vaša istota komfortu

Je čas relaxovať. S novým programom Stand By Me môžete využívať výhody maximálneho komfortu, energetickej účinnosti, použiteľnosti a servisu. Program Stand By Me vám ponúka bezplatné predĺženie záruky, rýchlu odozvu od servisných partnerov Daikin a ďalšie predĺžené záručné programy na konkrétne zariadenia.

Ak chcete využívať výhody programu Stand By Me, všetko čo musíte urobiť je zaregistrovať svoje zariadenie Daikin na stránke www.standbyme.daikin.sk