StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Na Osuka Awards sme získali cenu TOP prozákaznícka firma v CEU

Na Osuka Awards sme získali cenu TOP prozákaznícka firma v CEU

V Budapešti sa 14. až 16. septembra 2017 uskutočnila medzinárodná konferencia Home Comfort Expert partnerov spoločnosti Daikin. Okrem tradičných prezentácií, prednášok a vyhodnotení úspechov partnerských firiem sa niesla v duchu Oskarovej noci a slávnostného udeľovania "Osuka awards" firmám, ktoré zaznamenali najväčší rast v rôznych oblastiach predaja a prezentácií produktov spoločnosti Daikin.

Na Osuka Awards v Budapešti sme získali cenu TOP prozákaznícka firma v CEU

Najviac prozákaznícky orientovaná firma v strednej Európe

Naša spoločnosť TCH Space, s.r.o., zastúpená Pavlom Konárikom (konateľ spoločnosti), bola pri tejto príležitosti vyhodnotená ako najviac prozákaznícky orientovaná firma v strednej Európe, čo nás veľmi potešilo. Prevzali sme jednu zo „zlatých“ sošiek, veľmi pripomínajúcich amerického Oscara a odniesli sme si z konferencie okrem diplomu aj veľa zážitkov a inšpirácií, ako sa aj naďalej zlepšovať a napredovať v predaji produktov spoločnosti Daikin. Napriek tomu, že v počte zamestnancov sme skôr malou firmou, podarilo sa nám tromfnúť oveľa väčšie a skúsenejšie spoločnosti s oveľa dlhšou dobou pôsobnosti na trhu. Toto ocenenie je pre nás veľkou poctou, ale aj výzvou k tomu, aby sme aj naďalej napredovali tým správnym smerom a snažili sa zakaždým splniť priania a očakávania každého jednotlivého zákazníka k obojstrannej spokojnosti.

Soška Osuka Award

je aj našim poďakovaním všetkým klientom, za prejavenie spokojnosti s produktami spoločnosti Daikin ako aj s našim individuálnym prístupom k riešeniam jednotlivých požiadaviek klientov.

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.