StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Kto sme a prečo sme Daikin Home Comfort Expert?

Kto sme a prečo sme Daikin Home Comfort Expert?

Expert na vykurovanie, klimatizáciu a solárne systémy

sme oficiálny partner spoločnosti Daikin, zaoberáme sa projektami a realizáciou v oblasti energetiky budov, obnoviteľnými zdrojmi, znižovaním energetickej závislosti, vykurovaním a chladením. Ponúkame Vám optimálne riešenia s ohľadom na ekonomiku, funkčnosť a spoľahlivosť od projektu až po realizáciu diela. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis 24/7.

Ľudia, ktorí pracujú a spolupracujú s našou spoločnosťou sú odborníci s dlhoročnými praktickými skúsenosťami. Vyberáme ľudí so zmyslom pre precíznosť a zodpovednosť, máme za sebou mnoho úspešných projektov od rodinnej výstavby až po komerčné a priemyselné realizácie. Stále zapracovávame novinky a najmodernejšie technológie do našej ponuky. Záleží nám na tom, aby každá vykonaná práca bola zároveň pozitívnou referenciou.

  • individuálny prístup a riešenia
  • energetické poradenstvo pre úsporu energií a financií
  • konzultácie, návrh a realizácia projektov
  • meranie a reguláciu
  • kvalitu, spoľahlivosť a zodpovednosť

Čo je Home Comfort Expert program?

Partnerský program Home Comfort Expert definuje silný vzťah medzi vybranými partnermi - inštalačnými firmami a Daikin Central Europe. Program ponúka zvýhodnený potenciál pre rast vďaka silnej marketingovej podpore, špeciálnym službám a neprekonateľným podmienkam. Lepšie podmienky, riešenie a služby získajú preto aj všetci naši zákazníci.

Aké sú výhody programu pre Vás, našich zákazníkov?

Partneri Daikin HCE programu prešli prísnym výberovým konaním, aby vám ponúkli najvyššie možné služby pre Daikin produkty. Vo svojich skladoch majú Daikin jednotky určené pre vašu domácnosť a pravidelne absolvujú školenia, aby vám ponúkali služby najvyššej kvality. Okrem toho sa vždy môžu spoľahnúť na Daikin technickú podporu a môžu získať ďalšie špeciálne ustanovenia, záruky a reklamačné podmienky, z ktorých máte prospech práve vy - naši zákazníci.

Aké sú výhody pre Home Comfort Expert partnerov?

Home Comfort Expert partneri môžu ťažiť z uceleného balíka širokej marketingovej podpory a služieb, školiacich nástrojov, výborného produktu a ceny. Môžu stavať na silnom a dôveryhodnom partnerstve, ktoré vedie k vyššej úrovni služieb pre Vás - našich zákazníkov. TCH Space v Žiline je oprávnený používať logo HCE.


logo-daikin-partner

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.